Суспільство
У Вінниці облаштовують сучасний спорткомплекс з футбольним полем і смугою перешкод (ФОТО)
У Вінниці триває реконструкція спортивного ядра школи №33. Як повідомили у міськраді, вже у вересні тут планують відкрити сучасний спортивний комплекс. Тут вперше у місті облаштували смугу перешкод для занять школярів з військово-патріотичного виховання.
Яким буде спорткомплекс?
Зазначається, що облаштовувати сучасний стадіон біля школи №33, що по вул. В. Порика, розпочали у жовтні минулого року.
Тут будують футбольне поле зі штучним покриттям, трибуни для глядачів, бігову доріжку, майданчик для стрибків у довжину, майданчики для гри у баскетбол та волейбол, гімнастичний майданчик, майданчик зі спортивними тренажерами, а також смугу перешкод для військово-патріотичного виховання.
«Розпочали ми роботи у жовті, і завершення у нас по графіку у вересні, це з урахуванням здачі в експлуатацію. Зроблено повністю сучасне освітлення, облаштовано смугу перешкод для військово-патріотичного виховання учнів. Будуть облаштовані роздягальні та господарські будівлі. Загалом роботи виконані на 85%», – розповів директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець.
За кошти ОТГ
Наразі будівництво спортивного ядра ведеться повністю за кошти Вінницької міської ОТГ. Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що у місті уже не перший рік комплексно підходять до питання розвитку інфраструктури навчальних закладів.
На сьогодні оновлену спортивну базу мають більшість загальноосвітніх навчальних закладів міста. Зокрема, сучасні спортивні ядра, які є комплексним спорудженням для різних видів спорту, облаштовані біля шкіл №34,35, 10, 20, 26, 30, 31 та інших.
Нові можливості для учнів
Директорка загальноосвітньої школи №33 Наталя Сидоренко зазначила, що діти чекають з нетерпінням виходу із карантину, та розповіла, як проходили уроки фізкультури у закладі раніше.
«Уроки фізкультури проходили в основному або у спортивному залі або на цій території, але вона, на жаль, не була настільки придатною для якісного проведення уроків, бо не була облаштована. Тепер це широке поле для великих можливостей».
Також неподалік школи облаштували підземні контейнерні майданчики для збору побутових відходів. Це створить більш комфортні умови для мешканців, які проживають поруч, а також переваги з погляду екологічних та естетичних критеріїв. Варто зазначити, що це уже четвертий такий майданчик, облаштований у місті.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі