Суспільство
У Севастополі затонув російський сторожовий корабель — партизани
У Севастополі в тимчасово окупованому Криму декілька тижнів тому затонув російський сторожовий корабель типу Тарантул.
Про це 18 січня повідомив кримськотатарський партизанський рух АТЕШ.
Зазначається, що партизани під час розвідки суден у Севастополі виявили потоплений прикордонний сторожовий корабель проєкту 205П Тарантул.
Він знаходиться на пристані бухти Графська за координатами: 44.615763, 33.587110.
Партизани припускають, що затоплення корабля сталося після атаки українських морських дронів.
Читайте також: «Кримом усе почалося, Кримом має й закінчитися». Дев’ять років спротиву окупації півострова в історіях киримли
Що відомо про військові операції у Криму?
21 вересня СБУ та Військово-морські Сили завдали масштабного удару по військовому аеродрому «Саки» в окупованому Криму. Для атаки були застосовані безпілотники та ракети «Нептун».
20 вересня Сили оборони уразили командний пункт Чорноморського флоту РФ поблизу Севастополя.
19 вересня СБУ спільно з ВМС знищили у Криму ворожий комплекс ППО «Тріумф».
16 вересня унаслідок ударів по Севастополю ракетами та морськими дронами Сили оборони України пошкодили два кораблі Чорноморського флоту РФ, серед них один підводний човен.
Нагадаємо, тактична авіація ЗСУ крилатими ракетами знищила корабель Чорноморського флоту РФ «Новочеркаськ».
Фото з відкритих джерел.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі