Суспільство
У Рівному відкрили реабілітаційний центр Recovery для поранених військових
Інноваційний реабілітаційний центр для поранених військових Recovery відкрили у Рівному. Відтепер завдяки надсучасним технологіям мультидисциплінарна команда закладу зможе надавати якісну безоплатну реабілітаційну допомогу для понад 1000 військовослужбовців щороку.
Про це ШоТам повідомили у національній мережі Recovery.
Це вже восьмий центр, відкритий у рамках всеукраїнського проєкту Recovery. Проєкт є прикладом успішного партнерства між приватним сектором і державою, коли благодійники створюють інноваційні центри реабілітації на базі державних медичних установ.
Зокрема за гроші Recovery у Рівному проведено ремонт 2-го та 3-го поверхів клініки, де розташоване реабілітаційне відділення, а кількість ліжко-місць у палатному відділенні збільшено з 23 до 50.
Увесь простір реабілітаційного центру облаштовано з урахуванням світових стандартів інклюзивності — просторі коридори із широкими дверними отворами та поручнями, санітарно-гігієнічні зони для маломобільних пацієнтів. Палати облаштовано багатофункціональними ліжками з електроприводом і відповідними меблями для комфортного перебування.
Читайте також: «Інколи час іде на хвилини, а ви вже врятували людині життя». Співзасновник ГО «Волонтер» про те, як в Україні навчають добровольців
«Сучасний центр реабілітації в Рівному, оснащений передовим медичним обладнанням, об’єднує військових та команду лікарів у спільному прагненні до перемоги. Це місце, де віра й надія перетворюються на реальну можливість відновлення завдяки спільним зусиллям професійної команди. Recovery — це ексклюзивне середовище, де наші воїни отримають підтримку на шляху до активного, здорового життя», — Олександр Шагера, головний лікар міської лікарні, на базі якої розпочинає роботу центр Recovery.
У лікувально-реабілітаційній зоні обладнано кабінет фізіотерапії та два зали фізичної реабілітації, оснащені сучасним обладнанням із віртуальною реальністю, що забезпечує зворотний зв’язок із пацієнтом. Крім того, облаштовано кабінети ерготерапії, асистивних технологій, індивідуальних занять.
Перелік тренажерів і апаратів для реабілітації покриває весь спектр функціональних порушень пацієнтів, отриманих в тому числі внаслідок мінно-вибухових та вогнепальних поранень, і дає змогу відновлювати, зокрема, ходу, втрачені функції верхніх та нижніх кінцівок на високому технологічному рівні.
Дивіться відео: Лікарі допомогли братам із Горлівки, які дев’ять років жили з болем внаслідок обстрілів
У рівненському центрі пацієнтів відновлює мультидисциплінарна команда фахівців. Залежно від потреб кожного пораненого з ним працюють за індивідуальною програмою — лікарі фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, терапевти мови й мовлення та інші спеціалісти.
Нагадаємо, окрім Рівного, реабілітаційні центри національної мережі Recovery надають безоплатні послуги в Києві, Львові, Вінниці, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (два заклади). Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 4300 пацієнтів.
У планах засновників проєкту — до кінця 2024 року розширити мережу щонайменше до 16 інноваційних реабілітаційних центрів і 700 ліжко-місць.
Раніше ми розповідали, що у місті Новояворівську на Львівщині відкрили першу в Україні клініку дофронтової стоматологічної допомоги Dental Front.
Фото: надане ШоТам.
Суспільство
Про проєкт жінки
Коментарі
Суспільство
Що відомо?
- відремонтувати інклюзивний майданчик;
- облаштувати дитячі зони;
- встановити питні фонтанчики, кабінки для переодягання та душові стійки;
- відновити інфраструктуру для зручності пересування.
Коментарі
Суспільство
Як подати заяву
- Анонімно — такі заяви будуть розглядатися тільки на рівні школи, без залучення поліції;
- З особистими даними — в цьому випадку вирішення питання буде більш ефективним, оскільки можна залучити правоохоронні органи.
Коментарі