Суспільство
У новорічну ніч в Києві відкриють виставку про свідоме споживання
Арт-група Plastikwood спільно з міським простором Urban Space 500 пропонують позбутися пакетів, що вже скоро стануть поза законом, і увійти у новий рік без пакетного вантажу.
«Outlowed Plastic – це виставка, що має на меті привернути увагу киян до необхідності дбати про своє оточення, сортуючи сміття, щоб воно не потрапляло на полігони, а також проінформувати про майбутні законодавчі зміни, які торкнуться кожного з нас. Адже вже з 1 січня 2022 року почнеться нове життя — життя без пакетів», – повідомляють у Plastikwood.
Виставку урочисто відкриють у новорічну ніч на вечірці White Tie New Year в Urban Space 500.
«Ми любимо місто, та прагнемо зробити його краще в міру наших можливостей, саме тому така проблема як сортування відходів для нас важлива. Ідея створення виставки виникла завдяки командній роботі, і ми хочемо передати повідомлення Plastikwood місту, тільки зробити це у цікавішій формі. Чому не перетворити наш простір в цілу інсталяцію і не зробити з цього свято? А через те, що снігу не передбачається, а один з головних приводів року вже близько, ми вибрали тему white і вирішили казково відкрити виставку в новорічну ніч», – розповідають у міський ресторації.
Читайте також: Запустили першу грантову програму для міських проєктів
У новорічну ніч виставку доповнить світлова інсталяція, а музичну атмосферу додасть творче об’єднання DJBuro: діджеї міжнародного класу, поціновувачі великих фестивальних майданчиків та камерних свят, фанати платівок і фігуранти музичних новинних стрічок Vlad Fisun, Masha Efy та Sivash. Спеціальним гостем ночі стане група JUNKET.
Виставка «Outlowed Plastic» буде відкрита у міському просторі до 14 січня, а подія та інсталяція відбудуться у новорічну ніч.
31 грудня 22:00
Urban Space 500, вул. Бориса Грінченка, 9
FaceBook: https://www.facebook.com/events/451157999113468/
Квитки: https://bit.ly/33ypJUY
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі