Суспільство
У Нью-Йорку відкрили Будинок героїв для реабілітації українських воїнів
У Нью-Йорку волонтери відкрили Будинок героїв для реабілітації та протезування українських воїнів, які втратили на війні кінцівки, пише Укрінформ.
Зазначається, що будинок розташований у районі Статен-Айленд, неподалік узбережжя океану.
Його перші мешканці — Віктор Нестеренко та Антон Домарацький. Вони нещодавно пройшли лікування та отримали сучасні протези у Нью-Йорку.
Реалізує програму реабілітації поранених бізнесмен українського походження із Маямі Олександр Рубцов. Він має компанію, що займається нерухомістю.
Орендували будинок для реабілітації воїнів
Олександр орендував будинок та збирає донорські кошти для реабілітації українських бійців. Цього року очікується приїзд ще чотирьох наших воїнів.
Читайте також: Незламні, безстрашні та вірні. Що ви знаєте про легендарні бригади ЗСУ? (ТЕСТ)
Завантаженість реабілітаційного центру залежить від того, наскільки швидко вони акумулюють спонсорські кошти. Олександр Рубцов розповів, розповів, що один сучасний протез коштує від 12 до 15 тисяч доларів.
Нашими воїнами на волонтерських засадах займаються лікар-реабілітолог українського походження Дмитро Шевченко та протезист Стефан Манучарян.
За тиждень українські бійці Віктор Нестеренко та Антон Домарацький повернуться в Україну з наміром продовжити службу у ЗСУ.
Мені потрібна була якісна реабілітація. Бо я все одно хочу повернутися до боротьби й воюватиму, поки вороги перебувають на нашій землі, — пояснив Антон Домарацький.
На відкритті Будинку героїв був присутній і постійний представник України при ООН Сергій Кислиця. Він розповів, що українська армія ніколи не була настільки важлива для виживання України, як нині.
У церемонії відкриття будинку взяли участь генеральний консул України у Нью-Йорку, почесний консул України Ірина Мазур, а також священники, які освятили новий дім.
Нагадаємо, захисник «Азовсталі» Михайло Діанов передав 1,7 млн грн на біонічні протези для українців.
Раніше ми повідомляли, що у львівському центрі «Незламні» українцю встановили найлегший у світі протез.
Фото: ukrinform.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі