Економіка і бізнес
У Києві продається центральний автовокзал та 6 автостанцій
Фонд державного майна України виставить на продаж компанію “Київпассервіс”, якій належить 6 автостанцій у Києві, зокрема й Центральний автовокзал столиці. Про це повідомив голова Фонду держмайна Віталій Трубаров у дописі на Facebook.
“Фонд виставить на продаж державний пакет акцій акціонерного товариства “Київпассервіс”. Стартова ціна — 195,9 мільйонів гривень. Це об’єкт малої приватизації, відповідно аукціон відбудеться в системі ProZorro.Продажі 14 серпня 2019 року. Держава володіє 99,9 відсотками пакету акцій. Інвестор зобов’язаний зберігати роботу автостанцій, погасити протягом шести місяців заборгованість із заробітної плати, не допустити звільнення працівників та виконувати колективний договір”, -йдеться у повідомленні.
Читайте також: Укрзалізниця створює вокзальну компанію за німецьким форматом: деталі реформи
У власностi АТ “Київпассервiс” перебуває шiсть автостанцiй у мiстi Києвi: АС Поділ, АС Дарниця, АС Полісся, Центральний автовокзал, АС Південна, АС Дачна і 18 автостанцій у Київськiй областi.
Також наголошується, що участь в аукціоні заборонена юридичним і фізичним особам та бенефіціарним власникам 10 і більше відсотків акцій, котрі мають відношення до держави-агресора РФ.
Що таке “мала приватизація”?
“Мала приватизація” передбачає продаж об’єктів державної або комунальної власності, вартість яких не перевищує 250 млн гривень.
Читайте також: У Луцьку продали державне майно у 31,5 раза дорожче від стартової ціни
Левова частка малої приватизації — це будівлі, як добудовані так і недобудовані, невеликі промислові зони, бази відпочинку і багато гаражів, лазень і магазинів. У всіх областях України будуть виставлені на продаж сотні недобудов. У переліку є і чимало об’єктів нерухомості. У списку також судоходні компанії, сільськогосподарські та риболовні підприємства, конструкторські бюро.
Що варто знати про ProZorro.Продажі?
ProZorro.Продажі – електронна торгова система, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України та українських електронних майданчиків.
Це майданчик для реалізації майна державних та комунальних підприємств по всій Україні.
Система отримала міжнародне визнання. У червні 2017 року в Індії в рамках конкурсу CitiT4I – Challenge проект став одним із кращих антикорупційних стартапів світу.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі