Суспільство
У Києві фонд «Життєлюб» відкриває простір, де літні люди можуть безоплатно займатися танцями і йогою
У п’ятницю, 29 вересня, благодійний фонд «Життєлюб» відкриває власний простір у Києві. Це буде місце збору людей віку 55+ років, де вони зможуть займатися спортом та танцями, слухати лекції, брати участь в майстер-класах, грати в настільні ігри, знайомитися та знаходити нових друзів.
Про це ШоТам повідомили у благодійному фонді.
Простір «Життєлюб» працюватиме щодня по буднях. Кожного дня в ньому проходитимуть різні активності – заняття з йоги, фітнесу та танців, цікаві лекції, майстер-класи, кіноперегляди, психотерапевтичні групи, арттерапія та все, що може бути корисним та наповнювати життя людей старшого віку.
Також у Просторі «Життєлюб» буде місце, де можна провести час поза груповими активностями – пограти в шахи чи шашки (і прямо там знайти собі партнера для гри), почитати книгу або просто поспілкуватися. Вже зараз до роботи Простору залучені психологи, що проводять групові заняття та заняття з арттерапії, тренери з йоги, а також викладачі театрального мистецтва.
Читайте також: Найкрутіші онуки – ми з вами. Як фонд «Юлині бабусі» допомагає самотнім літнім людям на деокупованій Київщині
«Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто може навчити життєлюбів чомусь новому та має таке бажання, – каже Тіна Ніколова (Михайловська). – Якщо ви можете проводити для людей старшого віку курси з живопису, заняття з танців або прочитати лекцію про сучасне мистецтво – пишіть в соцмережі фонду «Життєлюб», і ми зв’яжемось з вами».
Де знаходиться Простір «Життєлюб»: Київ, Dream Yellow. Оболонський проспект, 1Б. Вхід 2А або 2Б, Атріум Голлівуд, другий поверх, жовті двері з написом «Простір «Життєлюб».
Графік роботи: з 29 вересня щодня по буднях з 11:00 до 17:00, в четвер – з 13:00 до 17:00.
Хто може відвідувати Простір: люди віком 55+ років. Ті, хто прагне жити активним життям та насолоджуватися кожним днем.
Важливо! Простір не працюватиме під час повітряної тривоги. Найближче укриття – метро «Оболонь».
Нагадаємо, ШоТам розповідав, як на Житомирщині бабуся шиє особливі подушки для захисників
Фото: надане ШоТам.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі