Звяжіться з нами

Суспільство

У Франківську запустили проєкт для тих, кому за 45

12.09.2019

У Франківську презентували проєкт “Наново: Навчання після 45”. Це спроба знайти окремі рішення для боротьби з трудовою дискримінацією у Франківську та Калуші. Йдеться про ейджизм – утиски за віком. Про це повідомляє видання Кurs.

Чого вчитимуть?

Проєкт складається з 4 навчальних програм для людей віком 45+ та 65+:

  • дигітальна освіта (вересень – грудень 2019) – базовий курс з ІТ освіти для тих, хто має початкові навички роботи з комп’ютером, але готовий спробувати себе в цій сфері;
  • мистецька / культурна освіта (жовтень – листопад 2019) – серія майстер-класів з живопису та колажування для тих, хто хоче розказати свої історії через мистецтво;
  • навчання критичному мисленню (жовтень – листопад 2019) – серія тренінгів з основ критичного мислення та розпізнавання маніпуляцій в рекламі та політиці для тих, хто не хоче дати себе ошукати;
  • майстерня столярного ремесла (листопад – грудень 2019) – серія майстер-класів та простір для обміну та навчання зі столярства та мейкерства для тих, хто надає перевагу конкретній роботі руками в майстерні чи гаражі.

Хто може взяти участь?

Для участі в цих навчальних програмах запрошуються люди в віці 45+ та 65+, але не тільки – для забезпечення обміну досвідом між поколіннями 20% місць зарезервовано за учасниками, молодшими 45 років.

Читайте також: Як 71-річна бабуся робить бізнес у селі на Прикарпатті

Участь в усіх навчальних програмах є безкоштовною, повідомляють організатори проєкту, ГО “Інша Освіта”.

Навіщо це отрібно?

Обґрунтовують проєкт так: “У нашому суспільстві є культ молодості. Більшість представників великого і середнього бізнесу роблять ставку саме на молоді кадри, зі сцен та екранів з нами все рідше говорять люди старшого віку, а непрестижність природного процесу старіння диктує приховувати фізичні сліди віку в будь-який спосіб. Це веде до (само)ізоляції значної групи людей та до ще більших втрат для всього суспільства, яке недоотримує цінний досвід, знання та пам’ять.

Ейджизм (або ж дискримінація за віком) заважає передавати досвід між поколіннями. Це є великим ризиком не лише для безперервності та тяглості розвитку, але й для довіри та згуртованості в суспільстві. 

Читайте також: Бізнес-бабусі продають сумки через Instagram: історія соціального підприємства Gudzyk

Окрім соціального виключення, ейджизм є причиною трудової дискримінації. Дослідження говорять про майже третину безробітних у віці 40+ – і це в той час, коли демографічна ситуація в Україні дає чіткий сигнал про скорочення населення та прозоро натякає на необхідність включення до економічних процесів всіх можливих груп населення. Не в останню чергу проблема економічної дискримінації людей старшого віку є такою гострою через її замовчування та недостатню кількість навчальних програм, орієнтованих на 45+”.

Контактні особи: Мар’ян Захаревич – 095 24 18 187, Альона Каравай – 050 52 58 332.

Суспільство

Українські служби порятунку переходять на єдиний екстрений номер

В Україні хочуть перевести всі екстрені служби на один номер “112”, щоб адаптувати країну до норм Європейського Союзу й поліпшити сервіс для пересічних громадян. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Що передбачено проєктом

Передбачається перевести номери швидкої, пожежної, поліції та газової служби на єдиний номер – 112. За таких умов оператор єдиної системи зможе самостійно викликати необхідну службу для допомоги абонентам. Ідея не нова й уже на повну використовується в багатьох країнах.

На думку експертів, це великий плюс. Легше стане і службам, і українцям. Наприклад, дуже часто медики виїжджають на небезпечні виклики без співробітників поліції і піддаються нападам.

На якій стадії зараз

З серпня 2019 року проводиться тестова експлуатація системи екстреної допомоги за номером 112 на базі Служби з надзвичайних ситуацій, повідомили у Міністерстві внутрішніх справ у відповідь на запит видання “Сегодня“.

Читайте також: У Києві створять платформу “зеленої хвилі”: що це означає

Досвід Європи та США

Найвідоміший приклад єдиної екстреної служби діє в США й Канаді — “911”.

У Європі працює аналог — “112”. Вперше номер з’явився ще в 1991 році завдяки ініціативі Швеції та був упроваджений в окрему директиву ЄС вже в 1998 році.

Водночас у багатьох країнах ЄС поряд із єдиним номером діють номери конкретних служб. Наприклад, у Австрії є окремий номер пожежної служби — 122, поліції — 133, швидкої — 144, служби газу — 128.

У Німеччині співробітники екстреної служби (номер 110) зобов’язані володіти іноземною мовою, щонайменше англійською.

Читати далі

Суспільство

Як у Харкові триває будівництво нової тролейбусної лінії

Харкові триває будівництво нової тролейбусної лінії. Опори для нового тролейбусного маршруту на Північну Салтівку вже встановлені, повідомили у міській раді.

Коли завершать роботи?

Як повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, на 75% з них змонтовані кронштейни. Зараз робочі натягують несучий трос. Перша поставка контактного дроту очікується через десять днів. Також проведено тендер і замовлена ​підстанція, яка повинна надійти на початку грудня.

«Роботи йдуть за графіком, тому ми плануємо, як і обіцяв мер, зробити подарунок жителям Північної Салтівки до Нового року», – сказав Сергій Дульфан.

Що відомо про маршрут?

Новий маршрут з’єднає ст. м. «Героїв Праці» і розворотне коло на вул. Наталії Ужвій. Для запуску нової тролейбусної лінії необхідімо було встановити близько 300 опор, прокласти 7,8 км контактної мережі і побудувати тягову підстанцію.

Нагадаємо, згідно з угодою з ЄБРР Харків придбав 57 сучасних тролейбусів виробництва компанії «Богдан Моторс». 

Директор Департаменту інфраструктури зазначив, що в планах міста – запустити новий тролейбусний маршрут в сел. Жихор.

«Оскільки селище розташоване в межах міста і є сформоване соціальне замовлення, керівництво міста поставило завдання зробити передпроектні пропозиції з будівництва тролейбусної лінії в бік селища Жихар», – повідомив Сергій Дульфан.

Також у Харкові планують відновити тролейбусний маршрут №17, який курсуватиме від пл. Свободи до заводу «Комунар».

Читати далі

Суспільство

В одному з найвідоміших музеїв Відня запрацював україномовний аудіогід

Україномовний аудіогід запрацював у віденському палаці-музеї Бельведер з початку листопада. Проєкт, який Український інститут розпочав разом з Посольством України в Республіці Австрія навесні цього року, тепер доступний для відвідувачів віденського палацу, йдеться на сторінці Українського інституту в Facebook, передає Укрінформ.

«Через проєкти такого формату окреслюється українська суб’єктність у світовому, і зокрема, в європейському контексті, адже, наприклад, Бельведер минулого року відвідали понад 1,5 млн туристів. І я впевнений, що зі збільшенням сполучень між Віднем та Києвом, кількість українських туристів теж буде збільшуватися», – прокоментував проєкт генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

Де ще ?

Проєкт «Україномовні аудіогіди в провідних музеях світу» є частиною довготривалої ініціативи Українського інституту зі впровадження україномовних аудіогідів у провідних музеях світу. Ініціатива реалізується спільно з дипломатичними установами України за кордоном. Україномовні аудіогіди вже працюють у Національному музеї у Польщі, Музеї історії польських євреїв POLIN тощо.

Читайте також: Метро Берліна прикрасили плакатами з краєвидами України

Що варто знати про Бельведер?

Палацовий комплекс Бельведер (Відень) – один із провідних музеїв світу з багатою мистецькою колекцією, яка представляє твори від Середньовіччя до сьогодення. Зокрема, Бельведер володіє найбільшою у світі колекцією картин Густава Клімта. Там також представлені видатні зразки віденського бідермаєру, австрійського бароко, французького імпресіонізму.

Читати далі

Суспільство

Нова Пошта починає встановлювати дефібрилятори у відділеннях

“Нова Пошта” встановить 10 дефібриляторів у 7 українських містах: Полтаві, Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові і Хмельницькому – там, де найбільші скупчення людей. Про це поінформували у компанії.

Де саме

Повідомляється, що у Полтаві та Києві – це офіси та Київський інноваційний термінал, у Львові та Хмельницькому – інноваціні термінали, в інших містах – великі відділення.

“Нашим співробітникам і раніше доводилось надавати першу допомогу у відділеннях. Ми встановлюємо дефібрилятори та навчаємо наших людей з ними працювати. Але дуже сподіваємося, що нам ніколи не доведеться ними скористатися”, – розповів директор “Нової Пошти” Олександр Бульба.

Читайте також: Як працюватиме авіадоставка посилок між містами України

Проєкт установки дефібриляторів проводиться спільно з компаніями «Парамедик» та SAR.

Найбільший проєкт медичного страхування співробітників

Нагадаємо, що з 2018 року в компанії реалізовується найбільший проєкт медичного страхування співробітників – уже застраховано більше 18 тисяч людей по всій країні.

За 9 місяців цього року було вже більше 33 тисячі звернень, загальна сума компенсації склала більше 28 млн гривень.

Читати далі

Суспільство

Київському проспекту присвоїли ім’я Любомира Гузара

У Києві вулицю Виборзьку у Солом’янському районі перейменували на вулицю Олекси Тихого, а проспекту Космонавта Комарова присвоїли ім’я Любомира Гузара. Про це повідомили у КМДА.

Замість російського міста

Вулиця Виборзька пролягає від Борщагівської вулиці до вулиці Миколи Василенка через місцевості Казенні дачі, Караваєві дачі, Шулявка та Грушки. Назву «Виборзька» набула 1955 року, на честь російського міста Виборг. Сучасну назву уточнено відповідно до норм правопису з 2012 року.

Олекса Тихий – український дисидент, правозахисник, мовознавець і педагог. Виступав на захист української мови, член-засновник Української Гельсінської групи, киянин. Помер в ув’язненні, перепохований на Байковому кладовищі. Указом Президента України у листопаді 2006 року посмертно нагороджений орденом «За мужність» І ступеня за громадянську мужність, самовідданість у боротьбі за утвердження ідеалів свободи і демократії. У 2016 році Український інститут національної пам’яті в рамках відзначення 83-х роковин Голодомору в Україні вніс ім’я Олекси Тихого до проекту «Незламні» для відзначення на державному рівні 15 видатних осіб, що пройшли через страшні 1932-1933 роки і змогли реалізувати себе.

Читайте також: У Києві 40 вулиць отримали нові назви

Чому Любомир Гузар?

Проспект Космонавта Комарова пролягає у житловому масиві Відрадний, від вулиці Гарматної до залізничного шляхопроводу і проспекту Леся Курбаса. Був найменований на честь льотчика-космонавта СРСР.

Любомир Гузар – видатний український релігійний діяч, патріарх – предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, один із моральних авторитетів українців у 1990-2010-х роках, член ініціативної групи «Першого грудня». Помер у Києві, похований у столичному Патріаршому соборі. Почесний громадянин Тернополя і Львова.

Тепер треба міняти місце реєстрації?

У разі перейменування вулиці немає потреби змінювати адресу реєстрації у паспорті, це можна зробити лише за власним бажанням. Крім того, документи на право власності, авто та інші правовстановлюючі документи, у яких зазначена стара назва лишаються чинними. Перейменування вулиці також жодним чином не впливає на реалізацію виборчого права.

Внести зміни до правовстановлюючих документів можна під час чергового візиту до нотаріусу (наприклад, у разі продажу майна). У разі необхідності довідку про зміну назви вулиці можна отримати у Департаменті містобудування та архітектури КМДА. Детальніше про це – за посиланням: https://goo.gl/UncKx5.

За інформацією Департаменту фінансів, рішення про перейменування вулиць не потребує виділення додаткових коштів з міського бюджету. Наразі КМДА розробляє проект рішення щодо стандартів і дизайну вуличних табличок, тож їх буде встановлено на будинках незалежно від того, було перейменовано вулицю чи ні.

Читати далі

Суспільство

У Львові з’явиться сервіс для відстежування громадського транспорту

Для Львова розробляють офіційний сайт, на якому можна буде відстежити маршрут громадського транспорту. Про це повідомляє Твоє Місто, посилаючись на слова директора компанії “UA-GISTrek”.

Як це працюватиме

Дані в додаток надходитимуть від першоджерела, який збирає їх завдяки міжнародному протоколу egts.

а сайті можна буде переглянути графіки маршрутів, кількість транспорту на маршруті, форум для спілкування. Доступ до цього сайту також матимуть перевізники та адміністрація.

Читайте також: У Львові планують закупити понад 200 одиниць громадського транспорту

Коли запрацює

Поки що портал працює у бета-версії і запустити його планують до кінця листопада. Спершу портал працюватиме як сайт, який працюватиме й для мобільної версії. Окремого додатка найближчим часом не планують.

Нагадаємо, що в громадському транспорті Львова впроваджують електронний квиток. Коли він запрацює, читайте у нашому матеріалі.

Читати далі
Суспільство21 хв. тому

Українські служби порятунку переходять на єдиний екстрений номер

Суспільство51 хв. тому

Як у Харкові триває будівництво нової тролейбусної лінії

Суспільство1 годину тому

В одному з найвідоміших музеїв Відня запрацював україномовний аудіогід

Суспільство15 години тому

Нова Пошта починає встановлювати дефібрилятори у відділеннях

Суспільство16 години тому

Київському проспекту присвоїли ім’я Любомира Гузара

Суспільство17 години тому

У Львові з’явиться сервіс для відстежування громадського транспорту

NewСхід17 години тому

На Луганщині для реалізації програми доступного житла виділили понад 20 млн грн

Економіка17 години тому

Аеропорт Бориспіль закупить 11 автобусів для перевезення пасажирів

Суспільство18 години тому

У Хмельницькому монтують унікальний дитячий майданчик

Технології18 години тому

На Закарпатті планують збудувати 11 міні-ГЕС

Суспільство18 години тому

Українські школи перетворять на мейкерські та дослідницькі лабораторії

Технології19 години тому

В Україні запроваджують QR-паспорти для тварин: подробиці

Технології19 години тому

Які порушення на дорогах фіксуватиме система автоматичної відеофіксації

NewСхід19 години тому

У Сєвєродонецьку облаштували першу велодоріжку

NewСхід20 години тому

У Маріуполі готуються відкривати пункти обігріву

Економіка20 години тому

На Вінниччині запрацює найбільший у Європі завод із виробництва каоліну

Суспільство20 години тому

Хрещатик обладнали антипаркувальними засобами (ФОТО)

Суспільство21 годину тому

На Троєщину запустять нові сучасні трамваї та реконструюють колію

Суспільство21 годину тому

Знищити звалища шин і зберегти екологію. Як це вдасться амбітному стартапу Ecotyre

Суспільство21 годину тому

На Волині планують збудувати електростанції потужністю 200 МВт

Суспільство21 годину тому

Чому в Україні хочуть продавати SIM-карти за паспортами

Економіка22 години тому

До Китаю вперше експортували українську яловичину

Суспільство22 години тому

Харків отримав 24 сучасних тролейбуси українського виробництва

Суспільство22 години тому

На Закарпатті запрацювала фабрика з видобутку золота

Суспільство23 години тому

Дарницький вокзал у столиці добудують

Суспільство23 години тому

На Львівщині будують найбільший в Західній Україні міст

Суспільство23 години тому

У Києві на Солом’янці облаштували новий сквер (ФОТО)

Суспільство1 день тому

Показали з повітря нову кільцеву розв’язку на Київщині (ВІДЕО)

Суспільство1 день тому

У Києві перевірять 3 тисячі “хрущовок”

Суспільство1 день тому

США передають Україні ще три катери класу «Island»

Суспільство2 дні тому

Завдяки мобільному додатку у Карпатах прибрали понад тонну сміття

Суспільство2 дні тому

У Києві відкрили оновлений дитячий садочок (ФОТО)

Суспільство2 дні тому

На Прикарпатті побудують “зелених” електростанцій на 73 гектарах

Технології2 дні тому

В аеропорту Запоріжжя ввели в експлуатацію нове обладнання

NewСхід2 дні тому

На Донеччині побільшає радарів «TruCam»

Суспільство2 дні тому

У Києві прийняли нові правила користування метро: основні зміни

Технології2 дні тому

Обличчя замість квитків: львівська компанія створила унікальний додаток

Економіка2 дні тому

Замість п’ятизіркових готелів. Як у Франківську будують готельні номери майбутнього

Суспільство2 дні тому

Над Чортківським замком відкриють панорамний готель (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

Як у столиці обладнують пішохідні переходи підсвіткою (ФОТО)

Суспільство2 дні тому

Донецьку область хочуть розподілити по-новому: подробиці

Суспільство2 дні тому

У Запоріжжі завершують збирати два нових трамваї

Суспільство2 дні тому

59 аеропортів змінили написання української столиці

Суспільство2 дні тому

У невеликих містах та селах покажуть українське дитяче кіно

Суспільство2 дні тому

Стрічка “Захар Беркут” за місяць прокату зібрала понад 34 мільйони

Суспільство2 дні тому

У Києві відремонтують ще два шляхопроводи

NewСхід2 дні тому

На Донбасі відновили 400 будинків за 4 мільйони доларів

Суспільство2 дні тому

Біля метеоритного кратера на Вінниччині облаштують центр відпочинку

NewСхід2 дні тому

Для дітей-сиріт на Донеччині купили 100 квартир

Суспільство2 дні тому

В Україні стартує реконструкція ще одного летовища

Економіка2 дні тому

У Львові планують закупити понад 200 одиниць громадського транспорту

Суспільство2 дні тому

У громадському транспорті Луцька запровадили електронний квиток

Суспільство2 дні тому

В Україні створили власну “вікіпедію” для науковців

Економіка2 дні тому

П’ять українських парфумерних брендів, які посунуть Шанель з фаворитів

Суспільство2 дні тому

Метро Берліна прикрасили плакатами з краєвидами України (ФОТО)

Суспільство2 дні тому

У Києві 40 вулиць отримали нові назви

Технології2 дні тому

В Україні вироблятимуть до 10 тисяч протитанкових ракет на рік

Суспільство2 дні тому

Рада підтримала заборону пластикових пакетів в Україні

Суспільство2 дні тому

В Одеській області ремонтують важливу автотрасу до Білгорода-Дністровського (ВІДЕО)

Суспільство2 дні тому

На лівому березі Києва з’явився новий заказник

Суспільство2 дні тому

Турецька компанія будує комплекс транспортної розв’язки на Полтавщині

Суспільство2 дні тому

В Україні запустять 10 нових залізничних маршрутів

Суспільство2 дні тому

Кав’ярня на Черкащині відмовилась від пластику

Суспільство2 дні тому

В Україні почнуть продавати рослинне м’ясо

Суспільство2 дні тому

Де в Україні відремонтували найбільше доріг за 2019 рік (ІНФОГРАФІКА)

Суспільство3 дні тому

У 2020 році відновлять 4000 км доріг

Суспільство3 дні тому

У скейт-парку на Троєщині відкрили дві нові траси

NewСхід3 дні тому

На Донбасі з’явився унікальний стріт-арт

Технології3 дні тому

Український стартап з переробки опалого листя став призером міжнародного конкурсу

Суспільство3 дні тому

Українські Багами очистили від скла і пластику

Суспільство4 тижні тому

Ніколи не пізно: як у Дніпрі пані за 60 стають на пуанти та вчаться балету

Суспільство4 тижні тому

В Україні знаходиться найбільший у світі сад кизилу

Суспільство4 тижні тому

Кактус у голові Джобса: українець створює вазони у вигляді голів знаменитостей

Суспільство1 місяць тому

Чоловік з черкаського села заробляє майже 200 000 грн на сонячній енергії

Суспільство1 місяць тому

Учена з України здійснила унікальний математичний прорив

Суспільство1 місяць тому

Розрахуватися за проїзд піснею: як працює перше караоке-таксі у Вінниці

Суспільство1 місяць тому

Місія “зберегти замок”: хто піклується про українську спадщину?

Суспільство1 місяць тому

Новатор з Маріуполя будує власну імперію заправок для електротранспорту

Суспільство2 місяці тому

100 000 грн на гектарі тютюну може заробити кожен

Суспільство2 місяці тому

Росіянин став на коліна перед матерями загиблих українських захисників

Суспільство2 місяці тому

Київський патрульний врятував життя чоловікові

Економіка2 місяці тому

Купують навіть у США: львів’янка створила успішний бізнес на тимчасових тату

Економіка2 місяці тому

Чому дерев’яна головоломка може стати візитівкою України

Суспільство2 місяці тому

Волонтерка перетворила пустир на візитівку Києва

Економіка2 місяці тому

Дівчина збудувала бізнес на якісних українських книжках

NewСхід2 місяці тому

На Донбасі чиновник сам возить дітей до школи власною автівкою

Суспільство2 місяці тому

Занедбану радянську спадщину перетворюють на арт-простір

NewСхід2 місяці тому

Як учителька з Донеччини створює етнічні українські прикраси

Суспільство2 місяці тому

Блогер влаштував полювання на привидів у старовинному українському замку (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

У пошуках Чугайстра: що приховують карпатські ліси? (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

Блогер роздає гроші за знання про Україну у Чатрулетці (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

Блогер дослідив найбільше підземне озеро в Україні (ВІДЕО)

Суспільство2 місяці тому

Сільський туризм в Україні: як вижити у 19 столітті? (ВІДЕО)

Економіка2 місяці тому

Диво-дерево: зароби свій перший мільйон на гектарі павловнії

NewСхід2 місяці тому

Як у Сєвєродонецьку змалку вчать переробляти пластик

Суспільство2 місяці тому

Українець став найкращим курсантом Королівської академії в Британії

Економіка2 місяці тому

Успішний кооператив: як на Черкащині АТОвець розвиває сільське господарство

NewСхід2 місяці тому

Яскравий Донбас: як художник із Сєвєродонецька прикрашає муралами регіон

Технології2 місяці тому

Українці розробили інноваційний вітрогенератор: він абсолютно безшумний

Суспільство2 місяці тому

Як працює перша в Україні хімікиня-рятувальниця

Суспільство2 місяці тому

Як на смітті заробити до 600 тисяч гривень на рік

NewСхід2 місяці тому

Донеччанка в Черкасах навчає жінок постояти за себе

NewСхід2 місяці тому

Як шеф-кухар з Донецька привчає Одесу до старовинної грузинської кухні

Суспільство2 місяці тому

Трансформатор медицини: як одна людина може зупинити корупцію

NewСхід2 місяці тому

Чебуреки переселенки стали символом Одеси

Суспільство3 місяці тому

Не Львовом єдиним: три “непопсові” райцентри західної України для відпочинку (ВІДЕО)

Економіка3 місяці тому

Як сім’я з Ужгородщини збирає щодня з власної плантації 250 кг лохини

Суспільство3 місяці тому

Де в Україні знаходиться унікальний лікувальний гейзер?

NewСхід3 місяці тому

84 види морозива: як переселенець відкрив унікальну джелатерію в Одесі

Суспільство3 місяці тому

Єдиний у світі лікувальний грязьовий вулкан знаходиться в Україні

NewСхід3 місяці тому

Як переселенка з Донецька розвиває кавову імперію в Борисполі

Суспільство3 місяці тому

Українська Сахара: найбільша пустеля Європи знаходиться на Херсонщині (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

“Сонячний історик”: як перший в Україні бакалавр історії із синдромом Дауна отримав роботу

Суспільство3 місяці тому

Донбас приморський: топ морських курортів на Донеччині (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Чому екстремалам варто відвідати Умань

NewСхід3 місяці тому

Як колишня вчителька відкрила кав’ярню на Донбасі

Технології3 місяці тому

Створили VR-модель української фортеці

Суспільство3 місяці тому

Зміни є! Як сильно Дніпро відрізняється від Дніпропетровська? (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Українська Ісландія: як містечко на Закарпатті заманює туристів на термальні води (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Розвінчуємо міфи: ТОП-7 стереотипних думок про Західну Україну (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Без бограча та кнедликів, або Чи реально бути веганом на Закарпатті? (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Чому Хортиця – найкраще місце для туристів в Україні (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Uber Shuttle: кінець ери некомфортного проїзду в громадському транспорті Києва? (ВІДЕО)

NewСхід3 місяці тому

На Донбасі існує унікальна крамничка, але… без продавця

Суспільство3 місяці тому

Що робить українська петриківка в американській пустелі?

Суспільство3 місяці тому

Як картопля по-уланівськи прославила Вінниччину на весь світ

Суспільство3 місяці тому

Запеклі матчі та мрії про ультрас: чим живе жіночий футбол на Черкащині?

Суспільство3 місяці тому

Італія в Одесі: як бізнеследі покинула роботу в банку та розпочала виготовляти натуральне італійське морозиво

Суспільство3 місяці тому

Справа у вині: як у містечку на Закарпатті уживається безліч культур (ВІДЕО)

Суспільство3 місяці тому

Село на Рівненщині зберегло унікальну традицію – ткати серпанок

NewСхід3 місяці тому

Донеччанка відкрила веганське велокафе у центрі Києва

Економіка3 місяці тому

Українці створили зручний і поживний сніданок туриста: що в ньому особливого

Суспільство3 місяці тому

Як дівчинка з ДЦП підкорила Говерлу

Суспільство3 місяці тому

Чому ви багато втратите, якщо не поїдете на свято винограду і вина до Франківська

Суспільство3 місяці тому

Екстремальні тури: як у Кривому Розі вас перевірять на міцність духу (ВІДЕО)

Суспільство4 місяці тому

Загадковий ліс та Чорне озеро: що за містика відбувається на Кіровоградщині? (відео)

NewСхід4 місяці тому

“Слов’янськ. Легенди”: місто, яке ви не знали

NewСхід4 місяці тому

У містечку на Донеччині відкрили надсучасний дитячий садочок

Суспільство4 місяці тому

Швейцарська фермерка вирощує органічні прянощі на Тернопіллі

NewСхід4 місяці тому

Підприємниця відкрила перший стоматологічний кабінет в ОТГ Донецької області

Тренди

Підтримати
ШоТам

Ти можеш підтримати нас, якщо тобі подобається те, що ми робимо для тебе.