Суспільство
Skvot запускає перший інклюзивний курс для людей з порушенням слуху
Онлайн-школа Skvot оголосила про перший інклюзивний курс з ретуші фото для слабочуючих людей. Навчання стартує 11 березня.
Про це ШоТам повідомили організатори курсу.
Студентів навчать ретушувати фото та працювати з Photoshop, щоб обробляти зображення легко, швидко та естетично. Усі вони попрацюють із кольорокорекцією, світлом, шар-масками та рефами. За результатами студенти зберуть портфоліо та дізнаються де шукати клієнтів.
«Якщо ввести у Google “онлайн-курс” – потрібно звільнити тиждень, щоб доскролити до останньої сторінки. Щойно додати “для слабочуючих” – ви побачите причину, чому ми запускаємо інклюзивний курс», – розповідає співзасновниця Skvot Інна Чут.
Курс викладатиме Дарія Червона. Вона понад 10 років працює з ретушшю. Роботи Червоної публікувалися у Vogue, L’officiel, Glamour, Elle, GQ, InStyle, Numero, Marie Claire, Forbes, Schön! Magazine, AD magazine. Широкому загалу вона також відома як авторка зборів “Тиловиків Азову”.
Читайте також: «Це змінює їхні життя». Як працює «Градус добра» – соціальна майстерня, де молодь з ментальною інвалідністю створює екосвічки
Кожен урок жестовою мовою переклала Наталія Кравцова, голова Всеукраїнської асоціації перекладачів жестової мови.
«Ми хочемо жити в країні, де креативна професія – це не привілей людей з Рейтарської, а опція для кожного. Тому Skvot створив онлайн-курс з ретуші фото для глухих, щоб не жити у світі, де на будь-який запит отримуєш 404. Програма інклюзивного курсу така ж, як і в звичайного. Студенти такі ж, як і в звичайному. І курс той самий + жестова мова. Бо ми не робимо нічого незвичайного та дуже хочемо, щоб інклюзивність була нормою, а не інфоприводом», – додає Інна.
Курс стане першим інклюзивним для Skvot, але він не буде єдиним. Наступними планують запустити жестові курси з графічного дизайну та ілюстрації.
Про школу
Skvot – це онлайн-школа попкультури, у якій навчають креативу в контексті світової сучасної культури.
Нагадаємо, у столиці відкрили першу медіашколу для людей з інвалідністю.
Також ми розповідали, що в Україні видали дитячу інтерактивну книгу про толерантність.
Фото: надане ШоТам.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі