Суспільство
Причина №6, чому варто підтримати #ШоТам: бо з нами і старість – в радість
Під час епідемії коронавірусу ми всі особливо турбуємося про своїх батьків, дідусів і бабусь. Адже зараз вони в зоні ризику. Їм варто берегти себе і за можливості залишатися вдома. Але ми хочемо також нагадати, що життя на пенсії може бути яскравим і насиченим. У цьому переконують герої наших матеріалів. Вони не бідкаються через старість, а почуваються по-справжньому “молодими”.
Ми в ШоТам постійно розповідаємо вам про українських пенсіонерів, які попри соціальні стереотипи, доводять, що життя після 60 тільки починається. Вони опановують комп’ютерну грамотність, вивчають іноземні мови, обирають нові професії та активно відпочивають. А ще – стають засновниками власного бізнесу. Якщо вас теж надихають такі люди і ви хочете знати про них більше, підтримайте ШоТам фінансово. Оформіть платну підписку на 29.99 грн, 49.99 грн чи 99.99 грн. Зробити це можна за посиланням.
Захоплюємось мудрістю, сміливістю й силою тих українців, які не приймають старість як вирок, а з легкістю ламають вікові стереотипи. Ми пишемо про пенсіонерів, які працюють в ІТ, мають вагомі результати в спорті, нарешті втілюють в життя мрію про власний бізнес і тому подібне. І ми хочемо, щоб і ви знали про них більше, адже у них є чого повчитись!
Ось зібрали декілька публікацій про сміливих літніх людей, які можуть втерти носа молодим.
Це історія 71-річної гуцулки, яка у маленькому селі відкрила справжній бізнес. Пані Василина створила з своєї хати музей вишивки з власних робіт, куди приїжджають туристи, аби лишень подивитись на красу та переночувати у бабці на перині за 300 гривень.
А пенсіонерка Тетяна Станіславівна, лікар вищої категорії, нині працює в українській компанії Petcube, і займається розробкою гаджетів для домашніх тварин.
Юрій Клованич із Закарпаття вийшов на пенсію і хотів зайнятися городом… Поки не знайшов на своїй ділянці старовинний чеський винний погріб! Довелося відкопувати знахідку і влаштовувати агросадибу!
У Харкові є команда черлідингу вельми поважного віку. Це найстарша команда черлідерок України, середній вік дівчат 65 років, але вони не перестають перемагати на міжнародних змаганнях.
Вадим Серцев почав висаджувати дерева на пенсії. Загалом 87-річний чоловік висадив 20 000 дерев у Миколаєві власним коштом. На озеленення міста пішло 20 років.
Як заробити, коли ти вже на пенсії, а на прожиття її не вистачає? Про це подумали 20-річні одеські студенти і створили соціальний бізнес для пенсіонерів. Бабусі заробляють собі надбавку до пенсії тим, що шиють з фетру чохли для гаджетів та сумки.
Якщо ви досі вважаєте, що після 50-ти років все, що залишається робити – це в’язати шкарпетки своїм онукам перед телевізором, або сидіти з подружками десь на лавці – ви помиляєтесь. У такому віці життя тільки починається. От вам приклад людей, які стали підприємцями уже після появи перших сивин і доводять, що бізнес на пенсії – це круто.
У 55 років Ніна Дрозд стала топовою блогеркою в YouTube. На відео стрибає з парашутом та грає у Counter-Strike. Після п’ятдесяти стала на лижі та опанувала самокат.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
На головній сторінці #ШоТам у верхньому правому кутку натискайте кнопку “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед.
Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші.
Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі