Суспільство
Представили новий бренд гончарської столиці України – селища Опішня
Новий бренд селища Опішня на Полтащині розробили і представили Місто-сад і Orchidea.
Опішня матиме бренд-стратегію та комунікаційну стратегію, що враховує розвиток соціальних мереж громади. Команда архітекторок Місто-сад виходила з пропозиції об’єднання Центрального парку і головної вулиці селища.
Концепція бренду містить нові стратегічні та архітектурні візії громадських просторів містечка, яке має величезний потенціал стати туристичним центром та комфортним місцем для мешканців громади.
Читайте також: Як заробити на пенсії? П’ять проєктів, які працевлаштовують бабусь та дідусів
У роботі з Опішнею команда відштовхувалася від дослідження історії й сьогодення, природного ресурсу та, звичайно, гончарного спадку.
Оновлений візуальний стиль розрахований для привернення уваги туристів, які захоплюються українським етнографічними мистецтвом — керамікою. Опішня – це насамперед центр українського гончарства, що й відобразилося в головному елементі айдентики — логотипі. Він оформлений у вигляді знаного керамічного посуду — макітри, яку традиційно використовують для подачі галушок.
Колаж у плоскому форматі використали як додатковий прийом з використанням аплікаційних ілюстрацій глечиків, природних елементів та фірмових страв у поєднанні з орнаментальними малюнками Опішні.
Читайте також: Безрукавки з історією: як прикарпатець шиє та реставрує автентичні гуцульські кептарі
Нова айдентика громади враховує головні напрямки діяльності, для яких розроблялися окремі елементи оформлення, які допоможуть громаді ще краще просувати ідеї живих ремесел й традицій. Наприклад, упаковка для вареників, які можна оформлювати у фірмову пачку та пропонувати на продаж.
Візуальний стиль не оминув компоненти навігації ОТГ, яка допоможе орієнтуватися в оновленому парку, дізнаватися про визначні місця та маршрути вело-доріжок.
Читайте також: Не митець, а мисткиня. Сім українських феміністичних брендів
Нагадаємо, представили офіційні бренд і логотип Чорнобильської зони.
Як ми повідомляли раніше, запустили сайт «Леся Українка: 150 імен» до ювілею поетеси.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі