Суспільство
Запустили сайт «Леся Українка: 150 імен» до ювілею поетеси
В Україні створили офіційний сайт ювілейного року Лесі Українки 150imenlesi.org, повідомили у пресслужбі Мінкульту.
Зазначається, що сайт дозволить українцям пізнавати особистість і творчість письменниці та стежити за подіями, присвяченими Лесі Українці.
Відомо, що впродовж 2021 року відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею поетеси.
Докладна інформація про всі події з’являтиметься на офіційному сайті: 150imenlesi.org. Відвідувачі можуть підписатися на новини про різні заходи.
Нині на сайті розміщена інформація про офіційне відкриття мистецького проєкту «Леся Українка. 150 імен» з нагоди ювілейного року Лариси Петрівни Косач-Квітки.
Читайте також: Прикраси для Левів, рюкзак для Тельців. Що подарувати на День закоханих знакам зодіаку
Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському Домі і включатиме:
- експозицію,
- перформанс,
- змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks,
- презентацію першого повного нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14-ти томах.
Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безкоштовний.
На сайті також представлено ювілейний брендинг і digital brand kit, розроблений агенцією Postmen, які кожний охочий може завантажити за лінком: identity.150imenlesi.org і вільно використовувати.
Нагадаємо, запустили брендбук до 150-річчя з дня народження Лесі Українки
Головне фото: mkip.gov.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі