

NewСхід
Понад 150 тонн гуманітарки прибуло до ОРДЛО від Червоного Хреста – ДПСУ
У середу, 24 липня, на тимчасово окуповані території Донбасу прибула гуманітарна допомога від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Про це повідомили в Державній прикордонній службі.
Через КПВВ “Новотроїцьке” до тимчасово окупованих територій прослідувало 9 вантажівок із гуманітарною допомогою, яка містила лікарські засоби, продуктові набори, засоби гігієни та будівельні матеріали. Загальна вага партії гуманітарки – 154,5 тонн.
Нагадаємо, 11 міст Донеччини отримають понад 106 мільйонів державних коштів.

NewСхід

Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 км колії.
Про це повідомили у пресцентрі Магістраль.
“Донецька залізниця протягом 2020 року різними видами ремонту оздоровила 133,16 км колії, у тому числі реконструкція — 5,0 км, посилений капітальний ремонт — 3,36 км, середній — 124,8”, – йдеться у повідомленні.
Також замінили на нові 16 комплектів стрілочних переводів, з них на залізобетонних брусах — 16 комплектів та відремонтовано середнім ремонтом 77 комплектів стрілочних переводів.
Читайте також: Контейнерний поїзд Китай-Україна вирушатиме зі ще одного логістичного центру
Роботи з реконструкції колії проводились на ділянці Роз’їзд 393 км – Зачатівська, Волноваської дистанції колії, на напрямку Волноваха-Комиш Зоря, які склали 5 км. Виконувався середній ремонт колії з використанням машин важкого типу на ділянці Часів Яр – Ступки, Добропілля-Мерцалове, Маріупольський напрямок.
Читайте також: В електричках з’являться камери відеоспостереження та “червоні” кнопки
“Оздоровлення залізничної колії дозволить не тільки покращити естетичний вигляд колії, але й значно підвищити швидкість руху на відремонтованих дільницях до максимально можливої при наявному технічному оснащенні. До того ж, це дозволить підвищити безпеку руху, плавність ходу поїздів, а також сприяє підвищенню інтенсивності пропуску поїздів. Сучасна технологія передбачає заміну верхньої будови колії (рейок і шпал), глибоке очищення баласту щебенеочисними машинами та ремонт водовідвідних споруд”, – відзначили у пресцентрі.
Нагадаємо, Укрзалізниця планує відновити курсування Інтерсіті Київ-Перемишль
Фото: prozahid.com
NewСхід

На Донеччині цього року планують відкрити ще чотири лабораторії, які проводять дослідження на наявність COVID-19 методом полімерної ланцюгової реакції (ПЛР).
Про це повідомляється на сайті Донецької ОДА.
«В планах на другий квартал 2021 року відкриття ще чотирьох лабораторій – в містах Мирноград, Покровськ, Краматорськ і Бахмут», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Коронабулінг в Україні: як сусіди знущаються з хворих на COVID-19, та як допомагають (ВІДЕО)
Наразі у Донецькій області дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) проводять 6 комунальних підприємств:
- три філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України»
- КНП «Донецький обласний центр з профілактики та боротьби із СНІДом» у Слов’янську
- Маріупольська міська лікарня № 4 ім. І.К. Мацука
- Шкірно-венерологічний диспансер міста Маріуполь.
Читайте також: У Києві безкоштовно тестуватимуть донорів крові на антитіла до COVID-19
Зазначається, що ці заклади отримують щоденно зразки, які доставляють мобільні бригади та проводять ПЛР-тестування.
Нагадаємо, ІТ-компанія безкоштовно розробила портал про COVID-19 в Україні для лікарів.
Фото: tsn.ua
NewСхід

Жителі Слов’янська зробили будки для безпритульних собак.
Про це йдеться в сюжеті видання “Восточний варіант”, передає Вільне радіо.
Журналісти зазначають, що місцевий притулок постійно потребує допомоги від міста та жителів. Собак треба годувати, лікувати, якщо вони хворіють. Потрібні також небайдужі волонтери, які будуть гуляти з собаками та чергувати на майданчику. Але найбільша проблема — це житло для тварин.
Притулок виграв у місцевому конкурсі “Бюджет участі” кілька невеличких вольєрів. Ще декілька подарували містяни. Крім цих вольєрів, місцеві активісти також дарують притулку будки.

Читайте також: Собака-безхатько із Запоріжжя стала моделлю Vogue (ВІДЕО)
Особливі вони тим, що їх роблять із підручних матеріалів та вторинної сировини. Кілька дощок, цвяхів, шматок лінолеуму, час на виробництво ㅡ і комфортне житло для собаки готове. Таких новеньких осель у притулку вже 10. Особливо актуальне житло для собак взимку, щоб вони змогли сховатися від холоду.
Читайте також: У Києві створять перше муніципальне кладовище для домашніх тварин
Крім осель, тваринкам також допомагають їжею. Місцеві школярі під наглядом дорослих приходять годувати собак і дарують їм запаси корму.

“Учні шкіл приходять, приносять їжу, звичайно під наглядом дорослих. Самі годують тварин. Видно, що їм це подобається. Одного разу навіть учні одного з коледжів виграли міні-грант (шість тисяч) і закупили для нас шість будок”, — розповідає волонтерка Ірина Орловська.
Фото: Восточний варіант