Суспільство
Показали, яким буде столичний кінотеатр «Київська Русь» після ремонту (ФОТО)
На столичний кінотеатр “Київська Русь” наступного року чекає капітальний ремонт.
Як пише Хмарочос, за тендерною документацією тут передбачається створення третьої кінозали на 100 місць, а також конференц-зали.
Нині у будівлі є велика (1192 місця, найбільший екран в Україні — 26×11 м ) та мала (176 місць) зали.
Крім того, у великій кінозалі розширять простір перед сценою, аби крім кінопоказів тут можна було влаштовувати вистави та концерти.
Читайте також: Презентували трейлер видовищного хоррору “Пік страху” від українського режисера (ВІДЕО)
Візуалізації майбутнього вигляду кінотеатру оприлюднила перша заступниця директора КП «Київкінофільм» Лариса Зубенко, однак повністю проєкт презентуватимуть наступного року.
Читайте також: Вийшов тизер українського фантастичного мультика «Віктор_Робот»
Як зазначається, минулоріч уже виготовили технічне обстеження будівельних конструкцій, інженерних мереж і систем будівлі «Київської Русі» для визначення можливості виконання капремонту, а також зроблено інженерно-геологічні вишукування території забудови.
Цього ж року розробили проєктно-кошторисну документацію. Проєкт і кошторис розробляла компанія «Ізобуд», яка перемогла у тендері з пропозицією 1,3 мільйона гривень.
Читайте також: Укрзалізниця запускає модернізований електропоїзд Київ-Тарасівка
«Проєктно-кошторисна документація проекту капітального ремонту кінотеатру нещодавно отримала позитивний експертний висновок. Тобто ми маємо затверджений проект з кошторисом і термінами виконання робіт», – зауважила Зубенко.
Що варто знати про кінотеатр
“Київська Русь” — кінотеатр з найбільшим у Києві залом та екраном, розташований на вул. Січових Стрільців, 93. Його звели у 1982 році – до святкування 1500-річчя Києва. Саме тому фасад, який виходить на вулицю Січових Стрільців, прикрашає алюмінієве панно з зображенням легендарних засновників Києва.
Фото: Лариса Зубенко
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі