Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
https://www.youtube.com/embed/DvKgqxqjZBgSSSSSS

Технології

Подружжя розробило столи з електронним регулюванням висоти (ВІДЕО)

Опубліковано

Вони розробили столи, від яких не болить спина, бо вони мають електронний механізм підйому.

Так, за ними можна працювати і стоячи, і сидячи! А ще є USB-порти та вмонтовані розетки. Більше жодного дротового безладу під ногами!

Засновники Tehnotable – Олександра Самохіна та Олександр Реньов. Подружжя заснувало компанію у 2017 році. Олександр працював у авіаційній промисловості.

«До нас, а саме до чоловіка, звернувся чоловік моєї сестри», – розповідає співзасновниця компанії Tehnotable Олександра Самохіна.

З питанням: «Сашко, а можеш зробити стіл для роботи стоячи?». Ми дуже здивувались, тому що ні я, ні чоловік ніколи не чули навіть про те, що люди працюють стоячи.

Олександр з дружиною проаналізували дослідження і були вражені. Коли працюєш стоячи, навантаження на хребет нижче на 40%!

«Чоловік почав розробляти та експериментувати з технічною стороною», – Олександра Самохіна, співзасновниця компанії Tehnotable.

Читайте також«Треба робити, а не триндіти». Засновник Veterano Леонід Остальцев – про старт із $50, цінності бізнесу та готовність давати відсіч окупантам

Робити креслення, підбирати матеріали. Перший стіл він зробив вдома на балконі. Використовував склопідймач для газелі і телескопічну трубу від пилососа.

А зараз столи Tehnotable це високотехнологічний продукт. Вони мають пульт пам’яті з 4 позиціями. А ще мережевий фільтр та USB-роз’єм.

«Кожен наш стіл, ну майже кожен – 99%, має ергономічний виріз. Це наш патент власний. Тому що ми постійно консультуємось з лікарями провідними в Україні й розробили таку стільницю. Що вона дозволяє? Вона дозволяє правильно прийняти положення тіла. Та розташувати ліктьовий суглоб під кутом 90 градусів. Зараз до столу ми можемо порекомендувати багато додаткових опцій» – Олександр Реньов, співзасновник компанії Tehnotable.

Таких як шухлядки, полиці під системний блок. Кабель-менеджмент для дротів, підігрів напоїв.

«Тільки 30% школярів з усієї України йдуть до школи у гарному стані здоров’я», – Олександра Самохіна, співзасновниця компанії Tehnotable.

І тільки 3% випускається здоровими. Кожен 3-тій до 9 класу має викривлення хребта. Тож може краще купити собі і дітям корисний гаджет?

Нагадаємо, українці перемогли на конкурсі інновацій у Дубаї, представивши капсульовану олію з насіння кавуна.

Як ми повідомляли раніше, тернопільська компанія розробила інноваційну вертикальну теплицю для вирощування салатів.

Технології

Monobank оновив додаток Expirenza для любителів ресторанів, кафе та барів

Опубліковано

Monobank запустив тестування нової версії додатку Expirenza 2.0, спрямованої на любителі відвідувати кафе, бари та ресторани. У новій версії користувачі зможуть користуватися мапою закладів, отримувати рекомендації щодо вибору і замовляти їжу для інших осіб.

Про це повідомляє Олег Гороховський в своєму Telegram-каналі.

Про додаток

У минулій версії Expirenza користувачі мали можливість переглядати меню закладів, оплачувати рахунки з включенням чайових чи без них, а також залишати відгуки за QR-кодом.

Додаток збирав понад 1700 закладів по всій території України. За допомогою Expirenza можна швидко підібрати заклад для вечері, забронювати столик онлайн та без зайвого очікування оплатити рахунок і залишити чайові. За словами співзасновника Monobank Олега Гороховського, це забезпечувало зручність і швидкість обслуговування.

Читати також: Як організувати діяльність робочої групи в евакуації: досвід Соледарської громади

Оновлення

У новій версії Expirenza з’явилися додаткові можливості, такі як “Їжлисти” з порадами куди піти і що спробувати, створені такими відомими особистостями як Стас і Аня Завертайло, Володимир Ярославський, Алекс Купер та інші. Кожен користувач тепер може створити свій власний “Їжлист”.

Додатковою новою функцією є “Частування”, яка дозволяє замовити страву у закладі для іншої людини, яка зможе її скуштувати у зручний для себе час. Це вважається чарівним способом виразити турботу та увагу навіть на великі відстані.

Нагадаємо, що Україна взяла участь у кібернавчанні НАТО.

Також ми повідомляли, що Дія.City анонсує спеціальні умови для технологічних стартапів: уряд ухвалює закон.

Фото: Monobank

Читати далі

Суспільство

F20: українці розробили нову горор гру (ВІДЕО)

Опубліковано

Студія Red Viburnum з України представила свою останню психологічну гру у жанрі хоррор, F20, та виклала тизер-трейлер проєкту на YouTube.

Про гру

Автори пояснюють, що F20 є одиночною грою у реалістичному стилі з видом від першої особи в жанрі психологічного бойового виживального жаху. Гра розгортається під час Першої світової війни та розповідає про пригоди солдата Британського Експедиційного корпусу. Цей солдат зіткнеться з загадковими надприродними явищами та жахами війни.

Читати також: Американська акторка знялася у рекламі BMW в жакеті від українського бренду (ВІДЕО)

Про студію

Red Viburnum Studio – це молода українська indie game dev студія, що була заснована 19 жовтня 2023 року у місті Одеса. Гра F20 – дебютний проєкт цієї команди.

Робота над грою була почата у 2022 році з написання сюжету, створення концепт-артів, ігрових механік, вибору технологій та підбору акторів творцем та власником Red Viburnum Studio – Володимиром Горбанєм.

Нагадаємо, що МУР проведе тур Україною з мюзиклом “Ти [Романтика]”.

Також ми повідомляли, що у Києві відкрилася виставка про Японію.

Фото: скрін з трейлеру

Читати далі

Технології

Україна взяла участь у кібернавчанні НАТО

Опубліковано

24 квітня у Таллінні стартували навчальні заходи Locked Shields 2024 під егідою Центру передового досвіду НАТО з кібероборони (CCDCOE). Ці навчання вважаються найбільшими у світі за обсягом та значенням у сфері кібербезпеки.

Про це йдеться в повідомленні CCDCOE.

Про навчання

Понад 4000 експертів з понад 40 країн беруть участь у навчальних заходах Locked Shields 2024. Україна бере участь вперше.

Під час цих навчань групи швидкого реагування, відомі як команди “Синіх”, мають захистити вигадану державу Берилію від складних кібератак, що були сплановані агресорами з команд “Червоних”.

Читати також: Український ШІ-стартап залучив $30 000 інвестицій

“Імітуючи інтенсивні кризові умови, ці команди застосовують національні стратегії та тісно співпрацюють з міжнародними союзниками для вироблення ефективних відповідей”, – йдеться в пресрелізі CCDCOE.

Учасники Locked Shields одночасно отримують підготовку з юридичних, стратегічних і комунікаційних тактик, а також навчаються координації на всіх рівнях командування, щоб бути готовими до складнощів, які можуть виникнути в сучасній кібервійні.

У кінці навчань очікується визначення переможної команди. У попередні роки перемогли представники Швеції та Ісландії.

Нагадаємо, що Дія.City анонсує спеціальні умови для технологічних стартапів: уряд ухвалює закон.

Також ми повідомляли, що у Києві відбудеться благодійний забіг присвячений 10-й річниці заснування батальйону “Азов”.

Фото: CCDCOE

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: