Суспільство
Під які українські пісні краще бігати: переможці музпремії NP Running Music Awards
У Києві відбувся фінал NP Running Music Awards 2021 — щорічної музичної премії, яка визначає найкращі композиції українських виконавців для бігу.
Про це ШоТам повідомили у пресслужбі премії.
Переможці
- Переможцем цього року стала пісня «У цю ніч» від Laud.
- Приз глядацьких симпатій отримали PATSYKI Z FRANEKA за трек «Марічка».
- Спеціальний приз від партнера премії, мережі спортхабів ЕБШ, здобув Гурт [O] за пісню «Там, куди я йду».
Читайте також: «Який світ ми залишимо дітям?» Сім українських кліпів, які говорять про важливе
До фіналу NP Running Music Awards 2021 також пройшли MamaRika, alyona alyona, ONUKA, Kalush, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, TAYANNA та Ivan NAVI.
Офіційний плейлист з десятьох треків-фіналістів можна послухати за посиланням.
NP Running Music Awards 2021 відбулася у три етапи:
- На першому кожен охочий з будь-якої точки світу міг номінувати улюблену композицію на участь у премії. Для цього потрібно було залишити назву пісні на сайті премії. Загалом було номіновано понад 1000 українських пісень
- На другому організатори відібрали 30 найпопулярніших українських композицій та передали їх бігунам із США, Франції, Нідерландів, Індії, Угорщини, Нігерії, Великої Британії, Румунії та Бангладеш. Іноземці обрали 10 пісень, не знаючи мови, покладаючись лише на свої відчуття під час бігу.
- Третій етап — фінал на стадіоні НСК «Олімпійський». Члени журі віддавали свої голоси, бігаючи під кожен із десятьох треків, а глядачі-бігуни голосували за приз глядацьких симпатій просто на трибуні через веб-додаток.
Журі премії
Серед членів журі NP Running Music Awards 2021 також були Максим Кривенко, співзасновник New Run і марафонець, Сергій Лебідь, багаторазовий чемпіон Європи з кросу, учасник Олімпійських ігор, Тетяна Воротіліна, блогерка і рекордсменка України в подоланні марафону на протезі, ведучі «Сніданок. Вихідний» Олександр Попов і Валентина Хамайко і ведуча ТСН на телеканалі «1+1» Марічка Падалко.
Про премію
Вперше NP Running Music Awards відбулася навесні-влітку 2020 року. З-поміж десятьох номінантів премії, серед яких були композиції лише українських виконавців, експертне журі обрало переможців у чотирьох номінаціях. До фіналу пройшли The Hardkiss, ONUKA, Бумбокс & The Gitas, Нумер 482 та MELOVIN. Послухати десятку пісень-фіналістів NP Running Music Awards 2020 можна в офіційному плейлисті премії.
Нагадаємо, пісня «Шум» гурту Go_A вийшла на 1 місце у рейтингу світових трендів.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі