Суспільство
Оголосили гранти для мікропідприємців- крафтовиків і ремісників
Благодійний фонд «Це Крафт» оголосив грант на виготовлення прототипу творчого продукту для мікропідприємців-крафтовиків і ремісників.
Про це пише Гурт.
Дедлайн заявок — до 20 лютого 2022 року.
Фонд фінансує виготовлення продукту-товару на грантових умовах. Авторські права на прототип залишаються за автором і надалі він/вона зможуть стати Продавцем на «Це Крафт».
Умови конкурсу
Комісія конкурсу визначає від одного до трьох переможців і фінансуватиме виготовлення. Фонд сприятиме, щоб переможець став виробником та підприємцем.
Читайте також: «Десять хвилин – і готово!». Як сухі суміші від Happy Elk змінюють уявлення про швидке харчування та рятують мандрівників
З переможцем конкурсу буде укладено договір на перерахування благодійного внесу від фонду «Це Крафт». Договір визначає строки виконання заходів для виготовлення виробу і відповідальність сторін.
Для кого цей конкурс?
- Вам має бути понад 18 років і ви маєте проживати в Україні.
- Конкурс призначений для початківців і тих, хто бажає створити новий виріб, але не має для цього достатньо ресурсів і знань.
- Якщо ви вже чинний творець/митець/дизайнер/виробник і вам потрібна підтримка – фонд також відкритий для ідей.
Як подати ідею?
- Пропозиція до конкурсу складається із візуального зображення (цифрове зображення малюнку, фото, схеми) і супровідного листа з описом вашої ідеї. Розмір тексту – до 2-х сторінок.
- Пропозиції подаються через форму сбору на сайті Це Крафт – Постійний Конкурс Творців (itscraft.com.ua/postijnyj-konkurs-tvortsiv/).
- У файлі обов’язково зазначте прізвище та ім’я, бажаний матеріал виробу та дату подання пропозиції.
- Від одного заявника може бути необмежена кількість пропозицій.
Оголошення результатів конкурсу відбувається 28 лютого.
Читайте також: «Повна банка» Карпат і любові. Як молода пара створила «банківську справу» з варенням та екологічною місією
Запитання і пропозиції можна написати на електронну адресу itscraftua@gmal.com, у темі листа пишіть «Запитання щодо Конкурсу творців».
Нагадаємо, майстрині на Вінничині створюють екокилимки та відроджують традиції ручного ткацтва.
Фото: itscraft.com.ua.
Коментарі