Мережа київських закладів «Привіт» («Китайський Привіт», «В’єтнамський Привіт», «Тайський Привіт», «Японський Привіт») починає свій шлях до безбар’єрності.
Про це повідомляють представники мережі закладів.
До 13 листопада, Міжнародного дня незрячих людей, у «Тайському Привіті» та «Японському Привіті» з’явиться друковане меню для незрячих гостей і гостей з порушенням зору. В ньому буде збільшений розмір тексту і високий контраст кольорів, а також версія шрифтом Брайля. Скоро таке меню буде доступно в усіх Привітах. Його розробили спільно з Ресурсним центром «Безбар’єрна Україна» при «Національній Асамблеї людей з інвалідністю України».
Також в цей день Привіти запускають збір для Blind Free. Проєкт Blind Free проводить курси від ГО «Інститут Українських Студій» для незрячих людей та людей із порушенням зору, на яких допомагає їм опанувати професію оператора кол-центру та працевлаштуватися. Це дає змогу людям із порушенням зору інтегруватися в суспільство та отримати фінансову незалежність. Мета збору — 80 000 грн на 4 курси, на яких зможе навчатися 40-50 людей.
Читати також: Українці розробили новий позитивний застосунок для планування: як він працює
Це лише перші кроки Привітів до безбар’єрності. Команда закладу хоче відкрито розповідати про свій шлях, тому на сайті Pryvit Help з’явився новий розділ, присвячений роботі з темою безбар’єрності. Успіхи, невдачі, корисні посилання, контакти, інсайти — все буде там, щоб підтримати українські бізнеси в цьому напрямку. І на власному прикладі показати, яким насиченим та іноді непростим (але дуже цікавим!) цей шлях може бути. Сайт також буде доступний з 13 листопада.
Нагадаємо, що українські фехтувальники з інвалідністю здобули 11 нагород на Кубку світу.
Фото: Марго Дідіченко.
Коментарі