

Економіка
«Нібулон» транспортував по воді 3,8 млн тонн вантажів (ФОТО)
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Судноплавна компанія «НІБУЛОН» транспортувала внутрішніми водними шляхами понад 3,8 млн тонн різноманітних вантажів за підсумками 2019/20 маркетингового року.
Про це повідомили у пресслужбі компанії у Фейсбук.

Зазначається, що цей показник кращий за попередній маркетинговий рік на 9%.
Читайте також: Як виглядає флот «Нібулону» на зовнішньому рейді (ФОТО)
Серед вантажів, що активно перевозяться сучасним флотом компанії:
- зерно,
- метал,
- вугілля,
- будівельні матеріали (палі, плити, щебінь, пісок тощо),
- херсонські кавуни та дині,
- великогабаритні вантажі.

Робота плавкранів
Рекордною є робота плавкранів компанії. Потужності 140-метрового плавкрана NIBULON MAХ дозволили йому відвантажити на експорт майже такий самий обсяг збіжжя, над яким рік працювали інші плавкрани компанії. Як наслідок, відвантаження на експорт у 2019/20 МР з показником понад 3,2 млн тонн зросли на 20% порівняно з 2018/19 МР.

Важливо, що у 2019/20 МР частка найманих плавкранів у загальному обсязі навантажувально-розвантажувальних робіт зменшилася аж на 85%, і уже найближчим часом компанія зможе повністю відмовитися від послуг сторонніх організацій.

Наголошується, щоб українські річки працювали на повну, обсяги водних вантажоперевезень зростали, а українськими автошляхами все менше проїжджали вантажівки, «НІБУЛОН» у червні 2020 року відкрив нове підприємство на Дніпрі – філію «Зеленодольська» (Дніпропетровська обл.).

Філія працює на повну і здатна приймати до 300 тис. тонн зерна на рік, що розвантажить внутрішньообласні та міжобласні автошляхи країни ще на понад 12,5 тис. вантажівок.
Що зроблено цьогоріч?
Уже цьогоріч «НІБУЛОНівські» суднобудівники збудували та спустили на воду п’ять суден:
- портові буксири-штовхачі кантувальники (пр. Т410),
- несамохідні судна-майданчики відкритого типу (пр. В1500).

Робота нових несамохідних суден проєкту В1500 спрямована на збільшення вантажів, які транспортуються річками, адже основне їхнє призначення – перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, зокрема піску, гравію, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів.
Які плани?
У планах «НІБУЛОНа» у 2020 році перевезти українськими річками 4,5-5 млн тонн вантажів, що розвантажить українські автошляхи та заощадить державі значні кошти на їхні ремонті.

Загалом за більше десяти років діяльності судноплавної компанії «НІБУЛОН» внутрішніми водними шляхами України транспортовано понад 18,6 млн тонн вантажів, а отже, розвантажено автошляхи на 775 тис. вантажівок.
Читайте також: Сім унікальних мостів України, які варто відвідати кожному
Нагадаємо, в Україні освоїли технологію зварювання корабельного алюмінію.
Усі фото: facebook.com/nibulonltd.

Економіка

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Після нашої перемоги Швейцарія інвестуватиме в реалізацію українських державних та приватних кліматичних проєктів «зеленого» відновлення.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.
За його словами, відповідну угоду представники країн підписали сьогодні, 4 липня, в швейцарському Лугано.
«Після нашої перемоги Швейцарія інвестуватиме у реалізацію українських державних та приватних кліматичних проєктів “зеленого” відновлення. Мова йде про проєкти у сфері електроенергетики, теплопостачання, промисловості, транспорту, будівництва, сільського господарства та відходів», – зазначив Шмигаль.
Він також запевнив, що український бізнес отримає доступ до вигідних інвестицій для реалізації проєктів, які сприятимуть скороченню викидів вуглецю та рухатимуть вперед «зелену» трансформацію країни. В обмін на «зелені» інвестиції Швейцарія отримуватиме від України верифіковані результати з пом’якшення зміни клімату.
«Продовжуємо переговори з нашими міжнародними партнерами, аби максимально розширити коаліцію відновлення України», – додав Шмигаль.
Нагадаємо, Норвегія виділить €1 млрд допомоги Україні.
Також ми повідомляли, що Єврокомісія скасувала митні збори та ПДВ на всі товари, що імпортуються до ЄС та призначені для надання гуманітарної допомоги українцям.
Фото: pixabay.com.
Економіка

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
У Черкаській області попри війну триває будівництво нового заводу з виробництва круп. Він працюватиме як на внутрішній ринок, так і на експорт.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець у своєму телеграм-каналі.
За його словами, будівництво заводу стартувало ще восени 2021 року. Утім повномасштабне вторгнення росіян не змусило підприємців відмовитися від своїх планів: попри війну роботи тривають.
Табурець зазначив, що новий завод буде унікальним, адже працюватиме водночас і на внутрішній ринок, і на експорт.

«Наші підприємці не лише призвичаюються до роботи в теперішніх реаліях, а й втілюють нові проєкти. Ось чергове підтвердження – будівництво заводу з виробництва круп. Ми часто на зустрічах із аграріями говоримо про те, що область має не лише вирощувати й експортувати, а й виробляти готову продукцію, створюючи додану вартість. Цей проєкт саме про це», – написав голова Черкаської ОВА.
Нагадаємо, Україна не відмовилася від планів щодо будівництва спільного з Туреччиною заводу з виробництва безпілотників Bayraktar. Наразі робота над реалізацією проєкту триває.
Раніше ми повідомляли, що в місті Березань, що в Київській області, готуються до будівництва склозаводу, який забезпечить робочими місцями 400 місцевих мешканців.
Фото: t.me/cherkaskaODA.
Економіка

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Агентство Netpeak запускає ініціативу How are you?, у межах якої допоможуть українському бізнесу з диджитал-маркетингом.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці агентства.
«Запускаємо новий проект, щоб не словом, а ділом допомогти українському бізнесу», — йдеться у повідомленні.
Агентство відкриває прийом заявок від компаній, які продовжують працювати під час війни.
«Заявка — це бріф, в якому потрібно розповісти про свою діяльність, команду, у яких процесах вам потрібно підкрутити гайки та як ви працюєте, щоб зберегти робочі місця», — відзначили в агентстві.
Потім оберують 10 компаній, яким безкоштовно налаштують інтернет-просування на місяць. Netpeak радить не пропускати пункти та докладно розповідати про свій бізнес. Заявки приймають до 1 серпня за посиланням.
Довідка
Netpeak (укр. Нетпік) — українська агенція інтернет-маркетингу, одна з найбільших у Східній Європі. Створена в 2006 році в Одесі. Компанія володіє офісами в Україні, США, Болгарії та Казахстані, Росії (до 2022 року).
Читайте також: Равликовий бізнес в умовах війни. Кейс фермерів із Запоріжжя, які відновили роботу в рідному місті
Нагадаємо, «Українські в’ялені помідори» із Чорнобаївки відновлять виробництво на підконтрольній території.
Як ми повідомляли раніше, на Закарпатті жінки-підприємиці можуть отримати до 50 тис. грн на розвиток бізнесу.
Фото: facebook.com/netpeak.