Економіка
Мінекономіки продовжило на рік грантову програму для створення ветеранського бізнесу
Міністерство економіки України продовжило грантову програму для ветеранів та ветеранок на рік і презентувало відео за участю грантерів.
Йдеться про масштабну грантову програму «Власна Справа» від Міністерства економіки України. Окрім підтримки бізнес-ініціатив наших захисників та захисниць, програма має на меті сприяти реінтеграції військових у цивільне життя та давати поштовх для особистісного та бізнес-розвитку.
У ролику ветерани та ветеранки поділилися своїми історіями успіху, розповіли про свій шлях та закликали ветеранську спільноту скористатися новими можливостями, які надає держава. Відео було створено у співпраці з Міжнародною організацією з міграції за фінансування Уряду Німеччини.
Читайте також: «Хтось вважає, що нам пощастило і так не буває». Дружина ветерана отримала грант на пів мільйона гривень на власну тренажерку
«Саме ветерани мають стати опорою для багатьох людей. І саме ветерани мають стати опорою для тих ветеранів, які будуть будувати бізнес у майбутньому», — кажуть герої відео.
Від початку дії вже 227 ветеранів, ветеранок, їхніх дружин та чоловіків скористалися програмою.
Дивіться відео: Ветеран з Тернопільщини розвиває ягідний бізнес та вчить цьому інших
«Найменше, що ми можемо зробити як держава для наших ветеранів і ветеранок — створити умови, аби вони могли створювати бізнеси, знаходити гідну роботу, могли навчатися чи шукати своє призначення у цивільному житті. Наступного року ми плануємо ще активніше працювати над економічним посиленням наших захисників та захисниць, тому плануємо видати щонайменше тисячу грантів для ветеранів, ветеранок, їхніх дружин та чоловіків», — каже Перша віцепрем’єр-міністерка — Міністерка економіки Юлія Свириденко.
Як долучитися до програми
Щоб взяти участь у Програмі «Власна Справа для ветеранів» та отримати допомогу до 1 мільйона гривень на старт або розвиток власного бізнесу, ветеранам та ветеранкам (або їхнім дружинам та чоловікам) потрібно мати бажання, бізнес-план та 20 хвилин часу на оформлення заявки в «Дії».
Станом на середину грудня 2023 року 227 учасників (127 — ветерани та ветеранки, 100 — члени їхніх родин) стали переможцями Програми й отримають допомогу на загальну суму 90,2 млн гривень. Зокрема, завдяки їхнім проєктам буде створено 468 нових робочих місць.
Нагадаємо, ветеран відкрив патріотичну кав’ярню у столиці. Основна частина прибутку йде на потреби Спілки ветеранів АТО Подільського району.
Також ми повідомляли, що на порталі Дія.Бізнес з’явився новий розділ про ветеранський бізнес.
Фото: скриншот із відео.
Економіка
Підготовка до проєкту
Законодавча підтримка
Термін реалізації
Коментарі
Економіка
Сучасне обладнання та технології
Пакування та зберігання
Коментарі
Економіка
Проєкт у Горенці
Проєкт у Вознесенську
Проєкт у Звягелі
Як потрапити на карту зі своїм проєктом?
Що пропонує карта?
- Технології: вітрова, сонячна енергетика, системи зберігання енергії, теплові насоси, енергоефективність тощо.
- Локації: від громадських будівель, таких як школи чи лікарні, до промислових об’єктів і парковок.
- Учасники: державні установи, приватні компанії, громадські ініціативи та кооперативи.
- Ключові особливості: підвищення енергетичної безпеки, економія коштів та створення робочих місць.
Коментарі