Суспільство
«Київ-Добропарк»: запускають новий туристичний автобусний маршрут
На Київщині із суботи, 1 травня, у тестовому режимі запускають новий автобусний маршрут між Києвом і туристичним об’єктом «Добропарк».
Про це повідомили у пресслужбі Київської облдержадміністрації.
За інформацією, над розробленням нового маршруту працювали фахівці управління туризму та управління пасажирських перевезень Київської облдержадміністрації на прохання мешканців регіону.
Фахівці використали комплексний підхід під час підготовки пропозицій, спрямованих на забезпечення сталого розвитку області.
Читайте також: Весело й корисно. ТОП-7 цікавих місць Київщини для відвідин з дітьми
Також обіцяють переглянути й інші маршрути громадського транспорту для покращення ситуації обласного транспортного сполучення.
Довідка
Добропарк – приватний дендрологічний парк в Україні, площею 300 га, що розташований у с. Мотижин за 29 км від Києва.
Парк вперше був відкритий у 2020 році та є локацією для проведення сімейних свят, виставок, концертів, фестивалів та інших культурно-масових заходів.
У рік відкриття на території парку росло уже понад 1 млн тюльпанів 70 сортів, 13 га газонів та понад 25 тисяч кущів лаванди, 200 тис. бегоній, 100 тис. петуній та 1 млн. ліатрісу тощо.
Читайте також: В Ужгороді зацвіли стовбури дерев (ФОТО)
Також було висаджено 14000 дерев і кущів, а всього планується посадити 10 млн рослин різних видів.
На території дендропарку є 16 озер. Вся територія обладнана велосипедними доріжками. На території розташовано фуд-корт.
У Добропарку в рамках акції «Посади іменне дерево», дерева може посадити будь-хто, за що висаджене дерево відзначається іменним жетоном.
Читайте також: Ohra Home: як мами дітей з інвалідністю створюють стильну постіль
Нагадаємо, на Київщині встановили перший будинок для кемпінгу на території унікального Добропарку.
Як ми повідомляли раніше, у мережі показали мільйон тюльпанів з висоти пташиного польоту.
Головне фото: flamingotur.com.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі