Суспільство
Херсон запрошує на ековечірку до всесвітнього дня відмови від пластикових пакетів
У суботу, 10 липня, у Херсоні на пляжі Гідропарку відбудеться вечірка, присвячена дню Дніпра та Всесвітньому дню відмови від пластикових пакетів.
Про це повідомили у міській раді.
Наголошується, що насичена програма не дасть гостям занудьгувати – деякі заходи проходитимуть паралельно. Конкурси, естафети, ігри, майстер-класи та інші розваги розраховані для людей різного віку, але пов’язує їх екологічна тематика.
Читайте також: Як український стартап паперу з опалого листя пройшов шлях від ідеї до промислового виробництва
Програма вечірки
Початок дійства о 09:00.
- Перша частина екопаті (09:00-13:00) – це водні розваги: віндсерфінг, тестування каяків, байдарок та САП-дошок.
- 13:00 – 14:00 – дитячі змагання на плавзасобах.
- 14:00 – 15:00 – дорослі любительські перегони
- О 17:20 гості зможуть послухати вірші з “Поетичної шафи”, далі за планом – виступи танцювальних колективів.
- Також гості заходу побачать конкурс на кращу фігуру з піску (17:20-18:20), а потім – нагородження переможців.
- Паралельно планується проведення екскурсії музеєм екоальтернатив та майстер-класу із сортування. Ці заходи триватимуть з 17:30 до 19:00.
- О 18:00 розпочнеться естафета благодійності. Також для херсонців передбачені аквагрим та майстер-класи з оригамі та ігри.
- З 20:00 до 22:00 для херсонців гратимуть київські діджеї.
Організатори екопаті – ініціативна екологічна група, серед них: Центр екологічної інформації Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, учнівська екологічна команда ZeroWasteSchool, відділ еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Нижньодніпровський» та відділ з питань сім’ї та молоді управління молоді та спорту Херсонської міської ради.
Нагадаємо, у Києві встановили лавку з мохом для очищення повітря і зменшення пилу.
Як ми повідомляли раніше, з банерів із виставки «Леся Українка: 150 імен» пошили крафтові торбинки.
Головне фото: miskrada.kherson.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі