

Суспільство
ГО «Будуємо Україну Разом» оголошує новий набір волонтерів. Як долучитись
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Громадська організація «Будуємо Україну Разом» оголошує новий набір на довгострокове оплачуване волонтерство.
Про це повідомляє ШоТам.
БУР спільно із програмою USAID «Мріємо та діємо» створили комплексний проєкт, спрямований на взаємний розвиток волонтерів та волонтерок і громад. За результатами відбору у проєкті візьмуть участь 5 громад та 10 довгострокових волонтерів/ок.
«На кілька місяців двоє активних молодих людей поїдуть в нове для себе місто/селище і будуть спільно із місцевою командою втілювати різні активності. Скільки нових друзів, скільки щирих знайомств і скільки теплих обійм на них чекає», – йдеться в повідомленні.
Зокрема, відібрані волонтери будуть отримувати стипендію.
Які умови
Подати заявку можуть волонтери, які відповідають таким критеріям:
- 18+ років (повнолітні учасники);
- досвід громадської, волонтерської діяльності, роботи з дітьми та молоддю;
- досвід в організації подій і заходів на локальному рівні;
- навики в SMM, комунікації будуть перевагою;
- навичка роботи в команді, зокрема формування команд навколо ідеї, проєкту;
- компетенції і досвід відповідно до запиту громади;
Зареєструватись можна за цим посиланням. Дедлайн: 25 березня 2023 р. о 20:00
Відгуки учасників
«Довгострокове волонтерство дало людей, спільноту, в якій тепер завжди будеш своїм, нові знання про культуру регіону, де раніше ніколи не бувала. Дало час, аби краще зрозуміти себе та запланувати, куди далі рухатися», – поділилась 25-річна Анна.
Ще одна учасниця переконана, що це волонтерство «підійшло би людині, відкритій до пригод. Думаю, що для студентів це дуже хороший досвід, адже це крок до самостійного життя. Ти навчаєшся спілкуванню з іншими, намагаєшся знаходити різні підходи».

«Я не знаю, як так склалося, але моє життя настільки тісно пов’язано з БУР, що іноді я і не уявляю, як би було по-іншому. БУР для мене – це люди, спільні погляди та цінності, з цими людьми можна змінити країну на краще», – щиро переконана 21-річна Анна.
Про БУР
Будуємо Україну Разом – громадська організація, яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. БУР виник у 2014 році під час відновлення будинків у деокупованому Краматорську. Волонтери встановили нові вікна у знаменитій Краматорській багатоповерхівці та відбудували два повністю зруйновані будинки у Семенівці. Юрко Дідула та Коля Дорохов восени 2014 року створили в Краматорську перший в Україні молодіжний центр «ВІЛЬна ХАта».
За 8 років діяльності команда залучила до волонтерства більш як 4 тисячі молоді з України та різних куточків світу. БУР напрацював унікальну модель підсилення молоді через волонтерство, неформальну освіту, фінансування бізнес та освітніх проєктів, менторство та формування довіри, які ми успішно застосували в більш ніж 100 містах по всій Україні.
Раніше ми розповідали історію як мати з донькою повернулись з Європи, і приєдналися до руху «Будуємо Україну Разом»
Фото надане ШоТам.

Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Укрзалізниця запускає поїзд №104/103 Львів-Краматорськ, повідомили у пресслужбі перевізника.
Зазначається, що так рішення ухвалили після успішного запуску «Поїзда єднання».
Рейс вирушатиме зі Львова з 8 квітня через день о 18:35 і прибуватиме в Краматорськ о 15:06.
У зворотному напрямку, з Краматорська, поїзд вирушатиме з 9 квітня через день о 15:55 і прибуватиме до Львова об 11:51.
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Цифрова копія АН-2 з’явилась в авіасимуляторі Microsoft Flight Simulator і тепер доступна до завантаження на платформах PC та Xbox з трьома варіантами шасі.
Про це повідомили у ANTONOV Company.
Зазначається, що легендарний літак АН-2 запустили у серійне виробництво у 1947 році на Київському авіазаводі. Він став першим мирним вітчизняним літаком, який сконструювали після Другої світової війни. Концепція Ан-2 була настільки вдалою, що на її основі розробили десятки модифікацій різного призначення. Своє становлення літак пройшов у суворих умовах Арктики.
Згодом високі характеристики та невибагливість цієї машини оцінили всі. Особливо, коли була необхідність дістатися туди, де не було не тільки аеродромів, а навіть доріг. Літак зацікавив льотчиків-спортсменів та парашутистів, геологів та пожежників, агрономів та геологів, медиків, поштарів та пасажирів. Практичний та багатоцільовий, народний та один з наймасовіших літаків і зараз АН-2 залишається найбільшим у світі біпланом з поршневим двигуном.
Читайте також: У захваті навіть Клопотенко. Львівська «Майстерня мрії» створює чай і допомагає молоді з аутизмом. Як це працює
Щороку володарі та прихильники АН-2 збираються у різних містах Європи, щоб показати переваги саме Ан-2.
Понад 18 тисяч літаків АН-2 піднялися у небо з початку його виробництва. Тепер у кожного є змога керувати літаком завдяки команді Microsoft Flight Simulator. Можна пролетіти над холодними водами Арктики, спробувати перетнути Середземне море, покружляти над горами у Франції або створити свій власний маршрут польоту – все це на віртуальному АН-2 у Microsoft Flight Simulator.
Довідка
Microsoft Flight Simulator — серія цивільних авіасимуляторів, що випускаються корпорацією Microsoft. Від багатьох серій авіасимуляторів MSFS відрізняється досить реалістичною фізикою нормального польоту, і, як наслідок, великою складністю управління літаком. Наявність практично всіх великих аеропортів світу з реалістичними даними, реальним ландшафтом, погодними умовами, відмінною графікою роблять цю серію симуляторів однією з кращих у своєму класі.
В іграх передбачені використання автопілота, диспетчерський супровід і можливість завантаження реальних погодних умов для польоту з Інтернету. В серії присутній трафік літаків, що літають за розкладом та під управлінням служб УВС. Також є вбудовані засоби аналізу польоту, повтор. Є курс навчання.
Нагадаємо, у Microsoft Flight Simulator став доступний віртуальний політ на українській «Мрії».
Фото: facebook.com/antonov.company.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
У середу, 22 березня, українські військові збили російський безпілотник «Орлан-10» на північному напрямку.
Про це повідомили у пресслужбі ОК «Північ».
«Воїни Сил оборони Сіверщини в зоні відповідальності знищили ворожий БПлА, попередньо “Орлан-10″», – йдеться в повідомленні.
Про «Орлан-10»
«Орлан-10» – російський багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс, призначений для ведення спостереження за протяжними і локальними об’єктами у важкодоступній місцевості. Використовує двигун внутрішнього згоряння як силову установку.
Відзначимо, що ворожі дрони «Орлан-10» оснащені відеокамерами з кутом огляду 360 градусів. Вони можуть відлітати на 120 км від пункту управління, а в автономному режимі – на 600 км. Час можливого перебування у повітрі – 18 годин.
Нагадаємо, воїни 3 окремої штурмової бригади влучними пострілами знищили російський склад боєприпасів на околицях Бахмута.
Крім того, морські піхотинці знищили бойову машину піхоти російських окупантів, коли загарбники штурмували позиції захисників у Донецькій області.
Фото: zsu.gov.ua