Суспільство
«Довбуш» став найкасовішим ігровим фільмом у 2023 році
Стрічка Олеся Саніна «Довбуш» режисера за чотири тижні прокату зібрала понад 43 мільйони гривень, що зробило її найкасовішим ігровим фільмом року.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці фільму.
«Після четвертого прокатного вікенду “Довбуш” став найкасовішим українським ігровим фільмом року. За час показів у кіно фільм зібрав 43 141 437 грн бокс-офісу, а кількість проданих квитків склала 304 318», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: «Дорослі зазвичай кажуть, що ми повернули їх у дитинство». На Дніпропетровщині працює козина ферма, яка веде (не)сімейний бізнес
Про фільм
Стрічка заснована на реальних історичних подіях початку XVIII століття. Сюжет розгортається навколо повстання опришків проти польської шляхти.
Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості.
Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі.
Нагадаємо, документальний фільм-свідчення «20 днів у Маріуполі» режисера Мстислава Чернова представить Україну на премії «Оскар».
Також ми повідомляли, що український пригодницько-історичний екшн «Довбуш» після другого прокатного вікенду зібрав понад 23 млн грн.
Фото: facebook.com/DovbushMovie.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі