Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Для жінок з деокупованих територій запускають безоплатне навчання у сфері креативних та IT-індустрій

Опубліковано

Projector Foundation запускає безоплатне дистанційне навчання у сфері креативних та IT індустрій, спрямоване для розвитку навичок та кар’єрного зростання жінок із деокупованих територій України. Проєкт реалізується за підтримки ІСАР Єднання.

Про це ШоТам повідомили організатори.

Податися на навчання, що стартує наприкінці жовтня, можна за трьома напрямами:

Курси розроблені так, щоб студентки отримали не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для роботи на початковому рівні. В рамках курсу студентки працюватимуть з кейсом реального клієнта, а після закінчення — отримають сертифікат та готові кейси для свого портфоліо.

Дедлайн подачі заявок: 17 жовтня 2023 року (вівторок, о 23:00).

Окрім навчання, проєкт містить в собі складову психологічної, HR та менторської підтримки. Це 6 групових сесій з досвідченими експертами, які допоможуть покращити необхідні навички, адаптуватися до навчання та подолати стрес, пов’язаний зі змінами в житті.

Читайте також: Для українок проведуть онлайн-тренінг «Як повести громаду за собою заради змін?»

Додатково всі отримають доступ до Projector Library — найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній.

Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням Web Design Beginning, IT Project Management, SMM), а залишити заявку — у формі.

Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки, що проживали чи наразі проживають у громадах, чи на територіях, які включені до переліку деокупованих територій.

Буде достатньо одного документа, який підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи, довідку переселенця, довідку, що підтверджує місце перебування громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї чи будь-який інший доказ відношення до цільової аудиторії проєкту. Актуальний список таких територій знаходиться за посиланням.

Про організаторів

Projector Foundation — фундація, яка розвиває креативний та інноваційний потенціал України через вільну освіту й непересічні кампанії.

Фундація була заснована Projector Institute у квітні 2022 року як імпакт-проєкт. Сьогодні –– це стійка неприбуткова благодійна організація з довгостроковим впливом. Ми називаємо себе фундацією третьої хвилі, бо створені з майдсетом стартапу, проте маємо структуру ГО, втілюємо сміливі рішення для фандрейзингу, сповідуємо creative-and-impact driven підходи.

Нагадаємо, український онлайн-інститут Projector виходить на польський ринок.

Також в Україні запускають програму перекваліфікації безробітної молоді. Як взяти участь.

Фото: надане ШоТам.

Можливості

На Миколаївщині оголосили грант для соціальних ініціатив: як взяти участь

Опубліковано

Благодійна організація«Українська освітня платформа» 10 квітня оголосила конкурс соціальних ініціатив неприбуткових організацій в рамках проєкту підтримки суспільно важливої для Миколаївщини. Проєкт, в рамках якого заплановано допомогу соціальній сфері області на суму в понад 25 млн грн, реалізується спільно з ГО «Молодь України», Опорним центром організації у Миколаєві,  за підтримки та фінансування данського благодійного фонду DCA (DanChurchAid).

Про це йдеться на сайті гранту.

“В рамках проєкту буде відібрано щонайменше 45 соціальних ініціатив, запропонованих місцевими організаціями. Це можуть бути соціальні проєкти різноманітного спрямування: покращення становища осіб з інвалідністю; робота з особами, постраждалими внаслідок гендерно-зумовленого насильства; адаптація та підтримка внутрішньопереміщених осіб та інші”, – йдеться у повідомленні.

Хто може долучитися

На конкурс можуть подаватися  громадські, релігійні, комунальні та інші організації Миколаївської області, які мають некомерційний статус, довідку про неприбутковість та можливість згідно статуту отримувати благодійну допомогу. 

Читайте також: 144 мільйони за 7 днів: як українці купували облігації у “Дії”

За результатами конкурсу, кожна така ініціатива отримує субгрантову фінансову підтримку. Крім того, всі організації, чиї проєкти будуть відібрані для реалізації, отримають менторську та організаційну підтримку Української освітньої платформи. Зокрема, щодо написання грантових заявок, внутрішніх та зовнішніх комунікацій, розвитку організаційної структури та інших питань й потреб. 

Більш детально із проєктом можна дізнатися за посиланням.

Кінцевий термін для подачі заявок:  3 травня 2024 року, 15:00 год. 

Довідково

До слова, БО «Українська освітня платформа» — організація, що творить всеукраїнську кроссекторальну мережу, об’єднує та підсилює спроможність регіонів країни, втілює інноваційні соціальні ініціативи, впроваджує технології, проєкти та освітні програми. Працює у регіонах України через мережу опорних центрів. Заснована у 2000 році у Львові (до 2021 рр. — БО «Львівська освітня фундація»). 

Нагадаємо, Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги для України.

Фото: Грант

Читати далі

Можливості

Українці можуть взяти участь у навчальній програмі з диджиталізації культурної спадщини: як долучитися

Опубліковано

Українці можуть взяти участь у безкоштовній навчальній програмі з диджиталізації культурної спадщини «Хататон 5.0: Спадщина. Стійкість. Інновації». Програма складається з двох етапів – освітньої, що передбачає лекції, воркшопи з сучасних цифрових інструментів, а також практичної, де учасники під керівництвом експертів і менторів створюватимуть власні проєкти.

Про це йдеться на сайті проєкту.

Взяти участь запрошують співробітників музеїв і бібліотек, культурних діячів, артменеджерів, розробників, дизайнерів, креативних підприємців й інших. У кінці програми журі вибере команди, які отримають грошові винагороди й можливість узяти участь в акселераційній програмі.

«Хататон» впʼяте організовує програма House of Europe, яку фінансує Європейський Союз, і Goethe-Institut спільно з інноваційною агенцією Digitizing Space.

Читайте також: Мінветеранів анонсувало запуск Е-посвідчення для ветеранів у “Дії”

Онлайн-ідеатон і навчальна програма з диджиталізації культурної спадщини України тривають з 21 по 27 травня.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, українська гімнастка Вікторія Онопрієнко стала героїнею документального фільму МОК.

Фото: Проєкту

Читати далі

Можливості

“Власна справа”: харків’янка за кошти гранту відкрила освітній центр для дошкільнят

Опубліковано

Харків’янка Наталія Пилипенко після повномасштабного вторгнення разом з сім’єю переїхала у Чернівецьку область. У Харкові Наталія працювала у навчальному центрі для дітей викладачем англійської мови. Так, маючи досвід в навчанні діток, жінка вирішила відкрити на Буковині освітній центр «ТАТА» для дошкільнят.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА.

Для підтримки бізнесу Наталія скористалася урядовою програмою «Власна справа» проєкту єРобота. Грантові кошти підприємниця витратила на придбання ноутбуків, навчальних програм для комплексного розвитку дітей та оренду приміщення.

Читайте також: Нова Пошта відкрила перше відділення в Іспанії

Також жінка працевлаштувала двох фахівців, один з яких вже пройшов стажування на робочому місці.

Діти із задоволенням щодня відвідують освітній центр та успішно відкривають для себе нові вміння та навички. Зазначимо, прийом заявок за програмами «Власна справа» і «Грант для ветеранів та їх подружжя» – продовжується!

Подати заявку можна через Дія.

Нагадаємо, понад 16 тисяч українців отримають мікрогранти на розвиток бізнесу.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство20 години тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство4 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: