Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
60045435 2401254256586685 1433794520176132096 n 60045435 2401254256586685 1433794520176132096 n

Суспільство

Де знайти одяг +сайз українського виробництва?

Опубліковано

Ця стаття покликана полегшити пошуки одягу розміру “+сайз” і жодним чином не намагається когось шельмувати.

Представляємо ТОП-6 українських брендів на будь-який смак і гаманець, розмірна сітка яких від 52 до 64 розміру. Позиції розташовані від найбюджетніших брендів і до дорогих.

Grand UA

Український бренд Grand UA створює цілі лінійки стильного одягу, регулярно оновлює колекції та тримає демократичні ціни.

Розміри одягу для жінок тут ділять на дві колекції: безпосередньо GRANDUA – 42-50 та TRAND – 52-58. У онлайн каталозі для деякого одягу є розмірна сітка 38-40.

Тематичні колекції Grand UA поділені на кілька підбрендів

Жіночі сукні від українського виробника коштують від 395 грн, а піджаки від 800. За модними напрямами, Grand UA пропонує одяг в стилі кежуал та офісний. Повністю можна підібрати “лук”, включно з аксесуарами.

Читайте також: Весняний гардероб: ТОП-7 українських брендів, які одягають модно і дешево

Крім того, бренд випускає вбрання і для чоловіків. Щоб підібрати чоловічий одяг, потрібно шукати на сайті розділ ТМ PFPROJECT. Розмірні сітки 46-58. Пропонують розміття вибору: піджак, сорочку, штани, футболки і майки, шорти та навіть верхній одяг. Піджак можна придбати за 450 грн, а штани коштують від 375.

Покупки можна зробити на офіційному сайті, або через групу у Facebook.

Tatiana

Український виробник Tatiana, який пропонує одяг до 68 розміру. Але тут можна знайти і оversize.

Читайте також: Переселенка з Луганщини створила власний бренд дизайнерського одягу

На українському ринку бренд існує вже понад 15 років, то ж за цей час вони встигли опрацювати запити великої клієнтської аудиторії. Тому тут великий вибір вбрання в стилі кежуал та для офіційних заходів. Крім того, велика частина одягу тут орієнтована на молодіжку.

Бренд Tatiana орієнтується на +сайз усіх вікових категорій

Що цікавого? При замовленні від трьох товарів – на сайті вважається оптовою покупкою, і знижує, в середньому, вартість кожної одиниці на 100 грн.

Сукні від Tatiana коштують від 500 гривень, а жакети 450. Придбати можна на офіційному сайті.

Glem

Понад 10 років бренд Glem створює одяг для гламурних образів +сайз. Позиціонується як бренд для жінок усіх вікових категорій. Розмірна сітка представлена у 52-64.

Читайте також: Вишиванка з Краматорська: як на Донеччині створюють іменний національний одяг

Є оптові закупівлі від трьох одиниць та система знижок для постійних онлайн покупців. Сукні коштують від 400 грн, а сорочки від 330.

Бренд Glem із Харкова попіклувався, аби в гардеробі модниць був одяг для гламурних образів

Зручно купувати жителькам Харкова, адже потужності фабрики розташовані саме там. А решта покупчинь можуть робити замовлення на офіційному сайті.

VOVK

Український бренд VOVK для модниць, які полюбляють класичний одяг. Самі засновники кажуть, що створення “плюс сайз” – їхня улюблена категорія.

Читайте також: Українка створює екологічний одяг на 3D-принтері

Дизайнери бренду пропонують вбрання лише для жінок. Сітка +сайз представлена 50-60 розмірами. В студії можна підібрати і взуття.

Студія VOVK пропонує сезонні колекції вбрання +сайз

Родзинка одягу від VOVK у тому, що одяг великого розміру тут не представлено у вигляді балахонів без форми. Цікава гра крою і принтів, кольорова палітра і фасони – дозволяють виглядати жінкам трендово. Вартість дизайнерських суконь від тисячі гривень, жакет можна придбати за 1450 грн.

Читайте також: Фабрика на Прикарпатті шиє одяг для європейських брендів

Великі колекції представлені на сайті та у шоу-румах. Знайти найближчий до Вас магазин або зробити покупку в інтернеті можна тут.

Rito

Український трикотажний бренд Rito попіклувався про те, аби одягнути всіх. Їхня сітка жіночого вбрання представлена від 36 до 56 розміру. Крім того, тут є одяг і на чоловіків. Чоловічий “плюс сайз” сягає 64-го розміру.

Колекції Rito показують на модних подіумах Мілану. А українські споживачі мають змогу 6 разів на рік оновлювати свій гардероб. Адже з такою періодичністю бренд випускає нові колекції.

Колекції українського бренду Rito демонструють в Мілані на модних показах

Що по цінах? Жіночий гардероб тут на будь-який смак і гаманець. Сукні коштують від 2500 гривень, а кардиган – 1900. Чоловікам пропонують трикотажні светри, вартістю 2300 грн, і поло за 1800.

Придбати можна у шоу-румах Києва або на офіційному сайті.

#LOVEfp

Або “у краси немає розмірів” – філософія українського бренду #LOVEfp. Цей бренд позиціонується як преміум. Розбивають стереотипи про тіла та тримають руку на модних трендах.

Бренд #LOVEfp має у розмірній сітці вбрання до 62 розміру

У підписах до колекцій пояснюють, якому типу фігури краще підійде та чи інша модель. Луки по кольоровій палітрі та крою більше підходитимуть жінкам, які полюблять стиль pin-up. Крім того, бренд працює з eco-friendly тканинами. Розмірна сітка – до 62 розміру.

Тут дорого, але варто того. Сукні коштують від трьох тисяч гривень, а светри від 3900 гривень. Замовити можна на сайті, або приїхати в шоу-рум в Києві. Також бренд активно просувають у Instagram.

Суспільство

У Києві з’явився новий мурал

Опубліковано

У Києві з’явився новий мурал від художниці Фуллен, якій раніше забороняли створювати в столиці.

Про це повідомляє видання “Ти Київ”

Художник Самій Кучерявий з команди Євгенії Фуллен працював над цією роботою, що зображує Михайла Грушевського на вулиці Михайла Котельникова, 51.

Читайте також: В Україні розробили бойовий ШІ-модуль Wolly з дистанційним керуванням

Попри тимчасову заборону на створення нових муралів у Києві, Фуллен висловила намір створити ще один стінопис із Залужним у Подільському районі та мурал, присвячений загиблому Герою Дмитру Коцюбайлу, відомому як “Да Вінчі”.

Поки невідомо, яка буде реакція столичної влади на ці проєкти.

Нагадаємо, у Польщі видали поетичну збірку військової поетеси.

Фото: Ти Київ

Читати далі

Суспільство

У Польщі видали поетичну збірку військової поетеси

Опубліковано

У польському видавництві KIT Stowarzyszenie Żywych Poetów видали переклад поетичної збірки “KOŁO WOJNY” військової і поетки Ярини Чорногуз. 

Про це повідомила поетеса на своїй сторінці у Facebook.

Дякую Радеку Вишневському за увагу до моїх текстів та за довгу й ретельну роботу з виданням. Дякую перекладачці і поетці Анеті Камінській за витончену й уважну роботу з перекладом. Давала багато пояснень військових термінів, до яких Анета знаходила польські відповідники“, — написала вона.

Придбати збірку можна за посиланням.

В Україні збірка “Як вигинається воєнне коло” вийшла 2020 року у видавництві “Фоліо”.

“Це збірка поезій про світ людини з країни, яка завжди вела оборонну війну, аби існувати незалежно. Авторка зустріла цю війну на одному з вигинів її кола як волонтер-медик, а пізніше обрала шлях військової. І незважаючи на біль втрати, відчула, що саме на війні можна зустріти справжність, якої більше ніде немає…” — йдеться в анотації.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки розпочало роботу над інструктивно-методичними рекомендаціями з впровадження технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти.

Фото: Ярини Чорногуз

Читати далі

Суспільство

Цього року запустять залізничний маршрут між Україною та Словаччиною

Опубліковано

Цього року планують запустити новий міжнародний залізничний маршрут з української столиці Києва у словацьке місто Кошице. Відповідну пропозицію схвалив уряд Словацької Республіки.

Про це повідомляє Міністерство відновлення України.

Маршрут слугуватиме, зокрема, для того, щоб більше українців могли скористатися послугами міжнародного аеропорту в Кошице. 

Читайте також: Мінцифра анонсувала безоплатний освітній тренінг з відкритих даних

З Києва поїзд доїжджатиме до станції Ганиська біля Кошице через прикордонний перехід «Павлово — Матовске Войковце».

Утім, до запуску маршруту ще триватиме організаційно-підготовча робота.

Нагадаємо, команда Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури провела зустріч з представниками латвійської авіакомпанії airBaltic. Однією з тем обговорень стало повернення компанії на український ринок.

Фото: Міністерство відновлення України

Читати далі