Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Де купити український рюкзак? 7 наших крутих брендів

Опубліковано

Рюкзак є не тільки стильним аксесуаром, а й одним з основних елементів повсякденного життя. Та й уявити сучасного містянина без рюкзака важко. Та щоб знайти саме той аксесуар, далеко ходити не потрібно. Українські бренди виготовляють настільки круті та якісні рюкзаки, що вже підкорили не тільки вітчизняний, а й закордонний ринок.

Зручність і практичність у  Harvest 

Це український бренд молодіжних аксесуарів, який був заснований у 2015 році у місті Рівне. За 5 років Harvest виріс до одного з найбільш впізнаваних виробників рюкзаків та сумок в Україні.

Бренд популярний завдяки гарному та практичному дизайну товарів та хорошій якості матеріалів. Товари виробляються зі шкіри, полівінілу, а також тканини oxford, яка забезпечує рюкзакам міцність і водонепроникність.

Читайте також: Як обрати сумку: 8 оригінальних аксесуарів від українських брендів?

Щомісяця бренд випускає нові моделі. Всі колекції виготовлені ними самостійно – від розробки дизайну до останнього стібка. Тут є як чоловічі, так і жіночі аксесуари різних кольорів та розміру.

“Ми твердо переконані, що будь-які рішення в дизайні повинні об’єднуватися на надійності конструкції і зручності використання, адже в першу чергу ми створюємо зручних і надійних помічників”, — кажуть засновники бренду Harvest.

Де купити: сайт

Ціни: від 300 гривень.

Horondi — бренд з особливою історією

Цей бренд особливий не тільки своїми рюкзаками, а й історією засновника. Сашко Горонді довгий час жив на вулиці, а коли опинився у соціальному гуртожитку, то почав шити рюкзаки та сумки із залишків тканин. Перший рюкзак купили друзі, а далі він продавав вироби на гаражному розпродажі.

Сьогодні український бренд Horondi відомий у всьому світі. Можна придбати круті та яскраві рюкзаки, які сподобаються навіть найвимогливішому клієнту. Тут і поєднання якісних матеріалів, і надійна фурнітура, і індивідуальний підхід. Це стильні, незвичайні, дуже цікаві рюкзаки, у яких присутні етнічні мотиви та вставки з екошкіри. У такий аксесуар можна закохатись з першого погляду.

Де купити: Фейсбук

Ціни: 800 грн

GUD — ідеально для подорожей

Бренд GUD заснований у 2013 році. Тут спеціалізуються на виробництві надійних, стильних та практичних рюкзаків, сумок та тревел-аксесуарів. Вироби цього бренду є ідеальними як для подорожей, так і для щоденного використання: прогулянки містом, робота, навчання та спорт.

“Наша місія – створювати довговічні й високоякісні сумки та рюкзаки для міста, з лаконічним дизайном і повсякденною практичністю для щоденних пригод”, — кажуть засновники бренду GUD.

Читайте також: Чим замінити пакет? 8 брендів, які роблять екологічні альтернативи

GUD завжди у пошуку нових матеріалів і можливостей для створення особливих і зручних виробів. Зараз тут можна придбати рюкзаки, які виготовляються з нейлону зі спеціальним просоченням і дозволяють вмістити об’ємні речі. Кольори бренду GUD – чорний та жовтий. Їх використовують у виробництві кожного рюкзака – у верхній ручці, лого-ярликах.

Де купити: сайт

Ціна: 2500 грн

Рюкзаки з етнічними мотивами у “Котилася торба”

Котилася торба — це творча майстерня подружжя з Івано-Франківська. З 2011 року вони займаються виготовленням унікальних шкіряних рюкзаків та сумок, втілюючи кращі традиції. Тут шиють вироби в етнічному стилі з натуральної шкіри чи нубуку. А головною фішкою бренду є те, що вироби прикрашені тисненням, аплікаціями у вигляді тварин та естетичними візерунками.

“Воля, “Райське дерево”, “Трипільське коло” — кожен виріб має своє ім’я. Окрім рюкзаків, майстерня пропонує портмоне, чохли для ноутбуків, корсети, ремені та шкіряні прикраси.

Де купити: Фейсбук

Ціни: 700-2000 гривень

REMade — рюкзак зі старою куртки

Бренд REMade перетворює вінтажні шкіряні речі в стильні і функціональні рюкзаки, сумки, та аксесуари. Ідея такого проєкту з’явилась в Олега Звонарьова у 2014 році. Чоловік на одному зі столичних секонд-хендів знайшов стару шкіряну сумку і вирішив перешити її. Друзям сподобались речі Олега і він почав створювати і для них. Так з’явилась майстерня з виготовлення дизайнерських рюкзаків, сумок та інших аксесуарів з переробленої вінтажної шкіри.

“Ми принципово шиємо тільки з вторинної шкіри і просуваємо цю ідею серед колег “по цеху”. Наша компанія хоч і в незначних обсягах, але все ж, скорочує кількість споживаної “нової” шкіри. Якщо хоча б частина компаній перейде на вторинне виробництво, ми єдиними силами зможемо зменшити попит на шкурки тварин”, — кажуть засновники бренду.

Читайте також: Кинула роботу в Лондоні та створила бізнес в Україні. Історія Марії Бондарєвої

Тут можна купити рюкзак, замовити пошиття виробу зі своєї куртки, або просто віддати стару шкіряну сумку для апсайклінгу. Вироби REMade популярні не тільки в Україні, а у США, Німеччині, Австралії та Гонконзі.

Де купити: сайт

Ціни: в середньому – 3000 грн.

Ozerianko Bags — прості речі з складними деталями

Унікальні ескізи, ручний розпис, самовираження — це про вироби Ozerianko Bags. Бренд створює шкіряні сумки та рюкзаки, які відображають індивідуальність власника. У виробництві використовуються неопрен, джинс, хутро, мереживо і багато іншого.

Ozerianko Bags виготовляє прості речі, які можна ускладнити деталями — знімна бахрома або кишені, окремі ремені або ланцюжок. Додаючи їх або знімаючи, клієнт створює абсолютно нову модель сумки.

“Перша сумка з’явилася від необхідності з чимось ходити і неможливості це щось купити. Довелося винаходити свою ідеальну річ: ту, яка безвідмовно витримає всі тяжкості повсякденного життя, не підведе, впишеться в гардероб і стане тим самим улюбленим предметом, який носиш з собою завжди. Зараз Oz Bags — це куди більше, ніж шкіряні вироби. Це — спільнота людей, завжди дружнє ставлення, чітко виражений стиль, бездоганна якість, перевірена часом і простором”, — кажуть засновники Ozerianko Bags.

Де купити: сайт

Ціна: 5000 грн.

Колорблоки у VIS:bags

Якщо ви хочете мати найстильніший рюкзак, тоді вам варто подивитись на вироби VIS:bags. Це бренд незвичайних шкіряних рюкзаків та сумок.

Для виробництва VIS:bags використовує якісну українську шкіру та фетр.  Деякі сумки бренду схожі на конструктор — просто складаються і скріплюються гвинтами.

Фішка VIS:bags — колорблоки. Червоні, чорні, жовті і сірі; блакитні, рожеві, фіолетові і бірюзові та ще безліч варіантів.  А ще рюкзаки мають особливе кріплення ручок, які можна легко перетворити на сумку. Ця функція особливо стає у пригоді у людних місцях.

Де купити: сайт

Ціни: 3000 грн. 

Коментарі

Суспільство

На Takflix вийшов документальний фільм «Рік тигра»

Опубліковано

На Takflix вийшов документальний фільм «Рік тигра», де розповідається про Харків під час початку повномасштабної війни. Події розвиваються у 2022 році, який є роком тигра.

Про це повідомляє SKVOT.

Відео: Takflix

Про фільм

Олександр, головний герой, мешкає на Північній Салтівці та вирішує залишитися там після початку повномасштабної війни. З 700 жителів його будинку на місці залишилося тільки шестеро сусідів і їхні домашні улюбленці.

Читайте також: Тімоті Снайдер написав книгу про розмови з Володимиром Зеленським: презентація роботи

Російські обстріли двічі зруйнували квартиру Олександра, але він зберігає лише одну річ — свою камеру, за допомогою якої документує життя на Північній Салтівці та свої будні.

Переглянути документальну стрічку можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали, як українці зупиняють показ російської пропаганди за кордоном.

Фото: Скриншот/Фрагмент з фільму «Рік тигра»

Коментарі

Читати далі

Суспільство

На Вінниччині відкрили дві відремонтовані школи: там навчатимуться 700 учнів

Опубліковано

У селах Стрижавка та Мізяківські Хутори у Вінницькій області відкрилися дві відновлені школи, в яких навчатимуться понад 700 учнів.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Міністерство відновлення повідомило, що в селах Стрижавка та Мізяківські Хутори завершено проєкти з ремонту шкіл вартістю 380 тис. і 205 тис. євро. Ці проєкти реалізовані в межах «Програми з відновлення України», ініційованої Європейським Союзом та Європейським інвестиційним банком, і спрямовані на відбудову соціальної інфраструктури.

Ремонт включав покращення ізоляції стін і дахів, заміну старих вікон та дверей на енергоефективні. Завдяки модернізації школи зменшать викиди CO2 до 30% та скоротять споживання тепла на 15% щорічно.

Читайте також: В Україні можна поставити гуманітарні авто на державний облік: як це зробити

У регіоні наразі реалізують 7 проєктів, серед яких 4 школи, 2 об’єкти критичної інфраструктури та адміністративна будівля. Два проєкти вже завершено, інші ще будуються.

Незабаром буде оголошено «Програму відновлення України ІІІ», в межах якої громади зможуть подавати заявки на реконструкцію у сферах освіти, охорони здоров’я, теплопостачання та водопостачання.

Нагадаємо, на Миколаївщині відновлять школу, зруйновану російським авіаударом.

Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві перейменували вулицю на честь Героя України, який обороняв Азовсталь

Опубліковано

У Києві перейменували вулицю Генерала Наумова, що знаходиться у Святошинському районі столиці. Відтепер вулиця називатиметься Олега Мудрака.

Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

Олег Мудрак із позивним «Сухарь» народився і виріс у Києві. Війна почалася для Олега у 2014 році: з початку АТО він став добровольцем та пішов на фронт.

З роками Олег Мудрак був командиром взводу, роти, згодом — командиром 1-го батальйону окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов». Герой України боронив Маріуполь та Азовсталь, був учасником Широкинської операції, боїв на Світлодарській дузі, боїв за Дебальцеве та багатьох інших операцій.

Читайте також: На честь героїв та видатних українців: у Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

«У травні 2022 року за наказом разом з побратимами вийшов у «почесний полон» до росіян, пережив полон в Оленівці та численні катування. Повернувся під час великого обміну у вересні 2022 року дуже виснаженим та схудлим на понад 40 кг. Від отриманих поранень і тортур серце Олега зупинилось на 36-му році життя вранці 21 лютого 2023 року. Його прах був розвіяний побратимами над Дніпром», — повідомили у міськраді.

Фото: Олег Богачук

Нагадаємо, у Києві на честь героїв-захисників перейменують ще 7 вулиць та провулків.

Фото: Depositphotos

Коментарі

Читати далі