Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Де купити український рюкзак? 7 наших крутих брендів

Опубліковано

Рюкзак є не тільки стильним аксесуаром, а й одним з основних елементів повсякденного життя. Та й уявити сучасного містянина без рюкзака важко. Та щоб знайти саме той аксесуар, далеко ходити не потрібно. Українські бренди виготовляють настільки круті та якісні рюкзаки, що вже підкорили не тільки вітчизняний, а й закордонний ринок.

Зручність і практичність у  Harvest 

Це український бренд молодіжних аксесуарів, який був заснований у 2015 році у місті Рівне. За 5 років Harvest виріс до одного з найбільш впізнаваних виробників рюкзаків та сумок в Україні.

Бренд популярний завдяки гарному та практичному дизайну товарів та хорошій якості матеріалів. Товари виробляються зі шкіри, полівінілу, а також тканини oxford, яка забезпечує рюкзакам міцність і водонепроникність.

Читайте також: Як обрати сумку: 8 оригінальних аксесуарів від українських брендів?

Щомісяця бренд випускає нові моделі. Всі колекції виготовлені ними самостійно – від розробки дизайну до останнього стібка. Тут є як чоловічі, так і жіночі аксесуари різних кольорів та розміру.

“Ми твердо переконані, що будь-які рішення в дизайні повинні об’єднуватися на надійності конструкції і зручності використання, адже в першу чергу ми створюємо зручних і надійних помічників”, — кажуть засновники бренду Harvest.

Де купити: сайт

Ціни: від 300 гривень.

Horondi — бренд з особливою історією

Цей бренд особливий не тільки своїми рюкзаками, а й історією засновника. Сашко Горонді довгий час жив на вулиці, а коли опинився у соціальному гуртожитку, то почав шити рюкзаки та сумки із залишків тканин. Перший рюкзак купили друзі, а далі він продавав вироби на гаражному розпродажі.

Сьогодні український бренд Horondi відомий у всьому світі. Можна придбати круті та яскраві рюкзаки, які сподобаються навіть найвимогливішому клієнту. Тут і поєднання якісних матеріалів, і надійна фурнітура, і індивідуальний підхід. Це стильні, незвичайні, дуже цікаві рюкзаки, у яких присутні етнічні мотиви та вставки з екошкіри. У такий аксесуар можна закохатись з першого погляду.

Де купити: Фейсбук

Ціни: 800 грн

GUD — ідеально для подорожей

Бренд GUD заснований у 2013 році. Тут спеціалізуються на виробництві надійних, стильних та практичних рюкзаків, сумок та тревел-аксесуарів. Вироби цього бренду є ідеальними як для подорожей, так і для щоденного використання: прогулянки містом, робота, навчання та спорт.

“Наша місія – створювати довговічні й високоякісні сумки та рюкзаки для міста, з лаконічним дизайном і повсякденною практичністю для щоденних пригод”, — кажуть засновники бренду GUD.

Читайте також: Чим замінити пакет? 8 брендів, які роблять екологічні альтернативи

GUD завжди у пошуку нових матеріалів і можливостей для створення особливих і зручних виробів. Зараз тут можна придбати рюкзаки, які виготовляються з нейлону зі спеціальним просоченням і дозволяють вмістити об’ємні речі. Кольори бренду GUD – чорний та жовтий. Їх використовують у виробництві кожного рюкзака – у верхній ручці, лого-ярликах.

Де купити: сайт

Ціна: 2500 грн

Рюкзаки з етнічними мотивами у “Котилася торба”

Котилася торба — це творча майстерня подружжя з Івано-Франківська. З 2011 року вони займаються виготовленням унікальних шкіряних рюкзаків та сумок, втілюючи кращі традиції. Тут шиють вироби в етнічному стилі з натуральної шкіри чи нубуку. А головною фішкою бренду є те, що вироби прикрашені тисненням, аплікаціями у вигляді тварин та естетичними візерунками.

“Воля, “Райське дерево”, “Трипільське коло” — кожен виріб має своє ім’я. Окрім рюкзаків, майстерня пропонує портмоне, чохли для ноутбуків, корсети, ремені та шкіряні прикраси.

Де купити: Фейсбук

Ціни: 700-2000 гривень

REMade — рюкзак зі старою куртки

Бренд REMade перетворює вінтажні шкіряні речі в стильні і функціональні рюкзаки, сумки, та аксесуари. Ідея такого проєкту з’явилась в Олега Звонарьова у 2014 році. Чоловік на одному зі столичних секонд-хендів знайшов стару шкіряну сумку і вирішив перешити її. Друзям сподобались речі Олега і він почав створювати і для них. Так з’явилась майстерня з виготовлення дизайнерських рюкзаків, сумок та інших аксесуарів з переробленої вінтажної шкіри.

“Ми принципово шиємо тільки з вторинної шкіри і просуваємо цю ідею серед колег “по цеху”. Наша компанія хоч і в незначних обсягах, але все ж, скорочує кількість споживаної “нової” шкіри. Якщо хоча б частина компаній перейде на вторинне виробництво, ми єдиними силами зможемо зменшити попит на шкурки тварин”, — кажуть засновники бренду.

Читайте також: Кинула роботу в Лондоні та створила бізнес в Україні. Історія Марії Бондарєвої

Тут можна купити рюкзак, замовити пошиття виробу зі своєї куртки, або просто віддати стару шкіряну сумку для апсайклінгу. Вироби REMade популярні не тільки в Україні, а у США, Німеччині, Австралії та Гонконзі.

Де купити: сайт

Ціни: в середньому – 3000 грн.

Ozerianko Bags — прості речі з складними деталями

Унікальні ескізи, ручний розпис, самовираження — це про вироби Ozerianko Bags. Бренд створює шкіряні сумки та рюкзаки, які відображають індивідуальність власника. У виробництві використовуються неопрен, джинс, хутро, мереживо і багато іншого.

Ozerianko Bags виготовляє прості речі, які можна ускладнити деталями — знімна бахрома або кишені, окремі ремені або ланцюжок. Додаючи їх або знімаючи, клієнт створює абсолютно нову модель сумки.

“Перша сумка з’явилася від необхідності з чимось ходити і неможливості це щось купити. Довелося винаходити свою ідеальну річ: ту, яка безвідмовно витримає всі тяжкості повсякденного життя, не підведе, впишеться в гардероб і стане тим самим улюбленим предметом, який носиш з собою завжди. Зараз Oz Bags — це куди більше, ніж шкіряні вироби. Це — спільнота людей, завжди дружнє ставлення, чітко виражений стиль, бездоганна якість, перевірена часом і простором”, — кажуть засновники Ozerianko Bags.

Де купити: сайт

Ціна: 5000 грн.

Колорблоки у VIS:bags

Якщо ви хочете мати найстильніший рюкзак, тоді вам варто подивитись на вироби VIS:bags. Це бренд незвичайних шкіряних рюкзаків та сумок.

Для виробництва VIS:bags використовує якісну українську шкіру та фетр.  Деякі сумки бренду схожі на конструктор — просто складаються і скріплюються гвинтами.

Фішка VIS:bags — колорблоки. Червоні, чорні, жовті і сірі; блакитні, рожеві, фіолетові і бірюзові та ще безліч варіантів.  А ще рюкзаки мають особливе кріплення ручок, які можна легко перетворити на сумку. Ця функція особливо стає у пригоді у людних місцях.

Де купити: сайт

Ціни: 3000 грн. 

Суспільство

У Харкові можуть з’явитися вулиці на честь Олени Пчілки, Тичини й Гребінки

Опубліковано

У Харкові розпочалися громадські обговорення щодо перейменування ще 161 топоніма, серед яких провулок Боткіна, вулиця Вавилова, в’їзд Челюскінців 3-й і вулиця Валдайська.

Про це повідомили у Харківській міській раді.

«Харків’янам пропонують перейменувати низку вулиць, назви яких пов’язані з країною-агресором», — зазначили у Харківській міській раді.

Серед пропозицій з перейменування наявні такі:

Читайте також: На честь Дмитра Капранова перейменували вулицю в Конотопі

  • провулок Боткіна хочуть перейменувати на провулок Олени Пчілки;
  • вулицю Вавилову планують назвати на честь Ісмаїла Гаспринського;
  • в’їзд Челюскінців 3-й запропонували перейменувати на в’їзд Євгена Гребінки;
  • вулицю Валдайську хочуть назвати на честь Павла Тичини.

З повним списком пропозиції можна ознайомитись за посиланням.

Свої пропозиції чи підтримку щодо перейменувань можна надіслати на пошту rename@city.kharkiv.ua або за номером (057) 760-79-68

Нагадаємо, у Польщі в прокат вийде український фільм “Я, Побєда і Берлін”.

Фото: Харківська міська рада

Читати далі

Суспільство

У Софії Київській на Великдень відбудеться святкове дійство: що варто знати

Опубліковано

В історичній Софії Київській на Великдень, 5 травня, відбудеться святкове дійство. Проєкт має на меті відродити давні українські традиції святкування Великодня та показати мистецьку, пісенну, інструментальну, танцювальну й обрядову культуру цього свята

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

«5 травня з 12:00 до 20:00 в історичній Софії Київській на Великдень відбудеться святкове дійство. Це спільна ініціатива Національного заповідника «Софія Київська», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» та київських митців, зокрема фольклорних гуртів й ансамблю стародавньої музики «Хорея козацька», – йдеться в повідомленні.

У програмі дійства будуть представлені давні зразки пісень та хороводів, що побутували в різних регіонах України. Для цього учасники проєкту дослідили архіви й здійснили реконструкції близько 20 унікальних великодніх та весняних танків разом з молодіжними та дитячими фольклорними гуртами: Вільце, Стодивниця, Роксоланія, Щука Риба, Володар, Шум’я, Серпанок, Михайлове Чудо, Будимир, Орелі, Правиця.

Читайте також: Як надати першу психологічну допомогу: в Україні проведуть майстерклас

Дійство розпочнеться Великоднім дзвоном на дзвіниці Софійського собору, що є пам’яткою кінця 17 століття та одним з національних символів України.

Крім того, у Софійському соборі відбудеться Великодній концерт Хореї Козацької «Христос Воскрес! Воскресне Україна!». Ансамбль виконає пісні на Воскресіння Христове 17-18 століть, піснеспіви з рукописних ірмолоїв, гімни доби Української революції 1917-1921 років, твори авторів, які співали на Софійській площі (Богданівському майдані) під час велелюдних мітингів та маніфестацій доби Українського Відродження поч. 20 ст. та в стінах самої Софії Київської.

У МКІП поінформували, що під час святкування також прозвучать сучасні твори на пошану Новітніх Лицарів – Героїв російсько-української війни, які жертовністю, любов’ю та високими чинами Духу наближають Воскресіння України.

У дворі заповідника за участі фольклорних гуртів протягом дня триватимуть весняні ігри, хороводи, звучатимуть весняні та великодні пісні, будуть представлені традиційні ігри з крашанками, відбудеться спільна трапеза.

Студенти Київського інституту імені Бориса Грінченка класу Ірини Рябчун зіграють Великодній карильйонний концерт на мобільному карильйоні братів Ботвінко.

На святі запланована низка благодійних ініціатив спільно зі скаутською організацією Пласт та БО «Гуркіт» з метою збору коштів на підтримку українського війська.

Нагадаємо, на честь Дмитра Капранова перейменували вулицю в Конотопі.

Фото: Мінкульт

Читати далі

Суспільство

У Львові проведуть фестиваль кави: де та коли

Опубліковано

У Львові 11 і 12 травня у !FESTrepublic відбудеться четвертий фестиваль Coffee, Books & Vintage. Організатори обіцяють цікаву програму, де відбудуться національні кавові чемпіонати, зокрема з обсмажки кави, лате-арту та приготування в джезві, а також захід «кава й алкоголь».

Про це пише видання village.

Переможці цих змагань матимуть можливість представляти Україну на міжнародному рівні.

Фестиваль також пропонує дискусії та читання з авторами від видавництва «Старий Лев», 12 навкололітературних івентів, а також книжковий і вінтажний ярмарок. Організатори обіцяють кав’ярні, кондитерські, фудкорт, музику та стендапи, анонсують учасників заходу на пізніший час.

Читайте також: Українські дитячі книги потрапили до списку найкращих видань у Японії 

На фестивалі також відбудуться благодійні аукціони, а також буде можливість приносити або купувати на ярмарку українські сучасні книги, які потім передадуть до бібліотеки в селі Благодатному на Херсонщині, що було окуповане протягом дев’яти місяців на початку конфлікту.

Організатори також закликають долучитися до збору коштів на FPV-дрони та приходити плести маскувальні сітки в приміщення офісу !FEST. Квитки вже можна придбати за посиланням, проте їх вартість поступово зростатиме.

Нагадаємо, у Львові відкрилася бібліотека, яка об’єднує літературу про моду та майстерню для шиття.

Фото: village

Читати далі
Продовжити в браузері
Щоб встановити натисни Додати на Початковий екран
Додати на Початковий екран
Встановити
Встановлення майже не використовує пам’ять і забезпечує швидкий спосіб доступу до цієї програми.
Встановити
Update Contents
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення
Відхилити
Дозволити сповіщення