Суспільство
Чому ШоТам вирішив звернутися за підтримкою до Добродіїв? (ВІДЕО)
Ми й далі закликаємо вас, наших підписників, ставати Добродіями ШоТам.
Ми в ШоТам вже три роки доводимо, що навколо не одна зрада, і що на Україну чекає світле майбутнє. Ми розказуємо історії великого і не дуже успіху звичайних українців: підприємців, волонтерів, громадських активістів.
Ми – незалежне видання. Ми самі обираємо, про кого вам розказати. Ми не належимо партії або олігарху, ми самі собі власники.
Тому сьогодні ми знову просимо вас підтримати нас пожертвою, аби ми могли продовжувати вільно робити контент, за який ви нас любите і цінуєте.
Читайте також: Як ШоТам допомагає переселенцям? (ВІДЕО)
Наш головред Serhii Kolesnikov та голова продакшену Кристина Черненко розкажуть, чому ми вирішили впровадити підписку, та як нам можна задонатити і стати нашим Добродієм.
Сторінка донату за лінком.
Ми вас дуже чекаємо у нашій спільноті!
Нагадаємо, ветеран АТО й організатор таборів «Строкаті Єноти» став добродієм ШоТам.
Як ми повідомляли раніше, ШоТам розпочинає нову кампанію з підписки: як підтримати єдине в Україні медіа про добрі новини.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі