Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
https://www.youtube.com/embed/HbAAxrnyKbo?si=WL7rD7RRcVKWl1csSSSSSS

Суспільство

Брія Блессінг — американська співачка з українською душею (ВІДЕО)

Опубліковано

Україна розкрила талант цієї американської співачки, і тепер вона поруч із українцями у найтемніший час! Вона живе в Баффало, але регулярно збирає допомогу Україні та їздить на фронт.

Про Брію Блессінг, її голос, що ллється українськими просторами, який не заглушити вибухами снарядів та свистом куль, розповідає ШоТам.

Після 20 років життя в Україні американська співачка не змогла покинути свою другу Батьківщину. Привозить до України гуманітарну допомогу та співає захисникам на передовій під свист куль!

«Уся Україна бореться. Мені важливіше підтримати українців у цей час, аніж просто сидіти вдома в безпеці», — Брія Блессінг, співачка.

Брія Блессінг — американка, чий талант розкрила Україна. Її життя почалося в місті Шуґар-Ленд у Техасі в християнській родині. У 92-му, коли Брії було 13, її сім’я переїхала до Луганська для місіонерської роботи.

Це були важкі часи. Жити довелося в будинку без ліжок та без води в кранах. Але Брія та її родина пережили складнощі 90-х, як і мільйони українців. Аби через роки знайти в Україні своє покликання — співати… Та це станеться трохи пізніше.

Із Луганська сім’я Брії перебралася до Львова та побудувала там євангелістську церкву. Там Брія співала, а також навчалася грати на фортепіано та гітарі. У Львові вона прониклася місцевою культурою, духом та вивчила українську.

«Хоч недосконало, але я просто кайфую від того, що розмовляю українською. Як вона на язик лягає», — Брія Блессінг, співачка.

Під час Революції Гідності Брія була її активною учасницею у Львові та Києві. А коли у 2014 росія напала на Україну, співала в зоні АТО на підтримку українських воїнів.

«Якось підбадьорити їх, що є надія, ніколи не треба здаватися. По-різному ми співаємо. Іноді навіть, якщо є та людина, яка грає на гітарі, то я даю їй гітару в руки, і вони нам щось співають», — Брія Блессінг, співачка.

Водночас зробила перші кроки на велику сцену, взявши участь у шоу «Голос країни». Її голос вразив українців, особливо Святослава Вакарчука, який став ментором американки. У 2019 Брія познайомилася з американцем Джессі, вони одружилися. Ще на початку стосунків вона повезла Джессі на фронт, він погодився лише заради коханої.

Читайте такожЯк обернути усі свої вміння на допомогу країні? Дружина ветерана з Волині лікує людей з фронту через коней, етнічний одяг та психологію

Але спілкування із захисниками надихнуло і його, відтоді вони підтримують Україну разом. Кохані повінчалися в одному з соборів Львова та одразу полетіли до Баффало. Брія пообіцяла собі: ще не раз повернеться до любої серцю України. Разом із Джессі в Америці вони почали співати та говорити українською. А коли дізналися, що в Україні почалася велика війна, молилися за український народ.

«Я просто крикнула: «Джессі, війна почалася!». Він прибіг до мене і каже: «Що?». Я йому показувала новини, ми почали плакати і молитися», — Брія Блессінг, співачка.

Невдовзі вже організовували концерти в США, аби зібрати грошей на підтримку українців. Та цього Брії було замало, і вже півтора року вони з Джессі живуть на дві країни. У США збирають допомогу та возять до України. Разом їздять на передову, допомагають людям у прифронтових селах. І, звісно, співають.

«З хлопцями чи на землі, чи в них є якась хата в селі, сідали на диванчики і просто поспівали», — Брія Блессінг, співачка.

Над головою пролітають міни, але її голос безстрашно ллється над українськими просторами. Брія хоче лишатися з Україною та українцями до самої Перемоги.

Нагадаємо, власник скляного виробництва переобладнав цех та підтримує «холодноярівців» на війні.

Також ми розповідали, як після порятунку з окупації композитор Ігор Поклад повернувся до Ворзеля і провів творчий благодійний вечір.

Суспільство

На Київщині знайшли найбільшу популяцію рідкої сон-трави з Червоної книги

Опубліковано

У Київській області було виявлено одну з найбільших популяцій сон-трави. Ці рідкісні квіти процвітають поруч з містом Обухів.

Про це у Facebook повідомляє Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ).

фото: КЕКЦ

Про цвітіння

Зазначається, що під Обуховом виявили найбільшу у регіоні популяцію сон-трави (сон чорніючий). Ця рослина занесена до Червоної книги України і є дуже рідкісною. Він росте на степових схилах чи старих соснових лісах. У лісах його знищують рубки, а в степу – оранка.

фото: КЕКЦ

Читати також: Естонський депутат, який збірає гроші на ЗСУ, доїхав на велосипеді до Києва

“Ця популяція сну виявилася найбільшою в Київській області, ми нарахували там близько 1000 рослин сну. Для порівняння, вже 30 рослин сну, що ростуть в одному місці, вважається значною популяцією для того, щоб брати її під охорону”, – йдеться у повідомленні.

У КЕКЦ поінформували, що для охорони цієї популяції сон-трави екологи створюватимуть пам’ятку природи.

Нагадаємо, що Дія.Освіта випустила серіал про те, як взаємодіяти з військовими та ветеранами.

Фото: КЕКЦ

Читати далі

Суспільство

Естонський депутат, який збірає гроші на ЗСУ, доїхав на велосипеді до Києва

Опубліковано

Депутат з Естонії Крісто Енн Вага, який збирає кошти для ЗСУ, прибув до Києва на велосипеді.

Про це він повідомив в соц.мережі Х.

фото: Крісто Енн Вага

“Я зробив це! Проїхав на велосипеді від Таллінна до Києва, щоб показати, що війна триває лише на відстані велопрогулянки, і висловити підтримку захисникам. Тож зосередьмося на тому, щоб допомогти Україні виграти цю війну та перемогти терористичну росію”, – написав він.

Читати також: У Дніпрі в закладах середньої освіти побудують три протирадіаційних укриття

Мета його поїздки – зібрати 50 тисяч євро на потреби Сил оборони України разом з інтернет-спільнотою NAFO, яка підтримує нашу країну та протистоїть російській пропаганді. Для цього була створена окрема сторінка, на якій збирають пожертви. Зі зібраних коштів планують закупити машини та FPV-дрони для військових.

Нагадаємо, що українські музиканти виступатимуть на фестивалі Sziget в Будапешті: хто саме.

Також ми повідомляли, що Укрпошта випускає нову марку, присвячену очищенню Чорного моря від російських кораблів.

Фото: Крісто Енн Вага

Читати далі

Суспільство

У Львові девʼять мозаїк позначили охоронним знаком

Опубліковано

У 2024 році ще дев’ять мозаїк у Львові були визнані міжнародним охоронним знаком “Блакитний щит” як об’єкти культурної спадщини.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

фото: Львівська міська рада

Про ініціативу

Щоб підкреслити їхню цінність та важливість збереження, мозаїки в Львові почали позначати міжнародним охоронним знаком “Блакитний щит”. Крім того, власникам будівель чи установам, які їх утримують, пояснюють, що вони зобов’язані зберігати ці мозаїки.

Під таким знаком вже позначено 54 мозаїки у місті, які, хоч і розміщені не завжди у будівлях-пам’ятках, але все ж належать до об’єктів культурної спадщини, зазначають у міськраді.

фото: Львівська міська рада

Читати також: Виступ України на Євробаченні-2024: де та коли дивитися

У листопаді 2023 року почали маркувати мозаїки у місті міжнародним охоронним знаком “Блакитний щит”. Цей знак є захисною емблемою Гаазької конвенції про охорону культурних цінностей у разі збройного конфлікту.

Також ми повідомляли, що Укрпошта випускає нову марку, присвячену очищенню Чорного моря від російських кораблів.

Нагадаємо, що українська акторка Іванна Сахно зіграє головну роль в продовженні M3GAN.

Фото: Львівська міська рада

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство3 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство4 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: