Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

BetterMe запустив відеоманіфест із закликом любити своє тіло (ВІДЕО)

Опубліковано

Український розробник мобільних додатків у галузі здоров’я та фітнесу BetterMe запустив всесвітню кампанію VowToMyself, у якій просить користувачів «любити кожну свою складку та кожен недолік: тоді, коли це легко, і особливо у миті, коли любити себе важко».

Про це ШоТам повідомили у пресслужбі компанії BetterMe.

Новий відеоманіфест BetterMe закликає нейтрально ставитися до свого тіла та цінувати його у будь-якій формі та за будь-якої ваги. Любити себе у дні, коли почуваєтесь прекрасними, як моделі Instagram, та дні, коли не хочеться жити — любити себе завжди, такими, якими ви є. На створення кампанії «VowToMyself» — справжнього маніфесту прийняття себе — BetterMe надихнули шлюбні обітниці. Організатори вірять, що ця кампанія здатна змінювати життя.

Складові кампанії

В індустрії краси прийнято вишукувати в людських тілах дефекти та недоліки, що змушує всіх відповідати загальноприйнятому стандарту. BetterMe вірять, що людям необхідно бачити справжніх, різних людей та чути їхні історії.

Відеоманіфест «VowToMyself» — лише частина всесвітньої кампанії, покликаної стати натхненням для кожного.

BetterMe розпочинає челендж у TikTok та створює маску в Instagram з надихаючими обітницями собі та своєму тілу. Також BetterMe запускає хештег #VowToMyself для тих, хто хоче публічно розповісти про свої наміри, щоб від них було важче відмовитися.

У компанії закликають ділитися своїми обітницями у соціальних мережах, використовуючи хештег #VowToMyself і таким чином підтримувати та надихати більше людей.

Станьте своїм ідеальним партнером

Легко цінувати себе за якісь досягнення: наприклад, коли здобуваємо нагороду, закохуємось або знаходимо роботу мрії. Але як щодо того, щоб приймати себе без жодних досягнень, із усіма вадами та недоліками? Хто може пообіцяти собі зробити це?

Обмін обітницями з коханими глибоко вкорінений у наших традиціях та культурі. Ми палко обіцяємо любити і поважати одне одного «поки смерть не розлучить нас». Але що як ми дамо таку «обітницю» собі? Можливо, саме так ми зможемо створити «щастя всередині нас», ставши власним ідеальним партнером.

Що думають користувачі?

Одна з активних користувачок BetterMe, Деббі, погоджується, що лише внутрішня гармонія та відчуття щастя сприяють здоров’ю тіла.

«Потрібно бути психічно готовою до змін», — говорить вона.

Читайте такожПро кіз, трактори і городи: вісім українських сільських блогерів

Прийняття себе є найважливішим компонентом психологічного благополуччя. Наприклад, підлітки, які мають надлишкову вагу, набагато частіше повідомляли про психосоціальні проблеми та винуватили себе у них, порівняно зі своїми однолітками.

Про кампанію

Кампанія була розроблена BetterMe спільно з незалежною креативною агенцією DRAMA QUEEN (Київ, Україна). Відео зняте нідерландським режисером Беном Брандом та українською продакшн-студією tvlab і вирізняється чудовою операторською роботою. У ролику відображена історія пересічної дівчини, яка живе буденним життям і намагається прийняти себе.

Головна мета BetterMe — створити продукт, який підійде кожному. Однією з цінностей компанії є інклюзивність та різноманітність.

Читайте також«Здорова їжа — здорові родини». Як біопрепарати від БТУ-ЦЕНТР безпечно позбавлять овочі від шкідників

Компанія адаптує контент для різних груп і надає спеціалізований матеріал для людей середнього віку, літніх людей, людей, які користуються інвалідними візками, та сімей.

З метою популяризації ідей інклюзивності та доступності команда також урізноманітнила звичний контент у додатку різними типами моделей, що сприяють прийняттю та нейтральному ставленню до тіла. BetterMe вірить у красу здорового тіла.

Про застосунок

BetterMe є провідним розробником мобільних додатків у сфері здоров’я та фітнесу.

Компанію заснували у 2016 році Вікторія Рєпа та Віталій Лаптенок. За даними аналітичної агенції App Annie, компанія BetterMe посіла перше місце в рейтингу міжнародних розробників фітнес-додатків 2019-го року. За 4 роки додатки BetterMe завантажили 95+ мільйонів користувачів у 190 країнах.

Нагадаємо, стартувала інформаційна кампанія з безпечності продуктів харчування.

Як ми повідомляли раніше, українська компанія інвестує $5 млн у платформу онлайн-терапії Calmerry.

Суспільство

Укрзалізниця виготовила ще два медичних евакуаційних вагони для ЗСУ

Опубліковано

Укрзалізниця додала до свого парку ще два медичні евакуаційні вагони для потреб Медичних сил ЗСУ. Загалом їх кількість становить 66, і до кінця року планується збільшити цю кількість на ще 4 вагони.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

Про ініціативу

Евакуація та перевезення поранених воїнів у спеціально обладнаних медичних вагонах показали свою ефективність. Насамперед, це швидкість та можливість надання повноцінної медичної допомоги (у т.ч. екстреної хірургічної та реанімаційної) під час ходу поїзда.

Читати також: Українські розробники створили бойовий колісний дрон CRAB (ВІДЕО)

Про потяги

Усі вагони оснащені апаратами штучної вентиляції легень, переливання крові, кардіомоніторами, аспіраторами та іншою медичною технікою. Завдяки живленню від генератора вони є повністю автономними.

“Дякуємо вагонобудівникам, локомотивним та евакуаційним бригадам Укрзалізниці, що спільно з медиками Командування Медичних сил Збройних Сил України самовіддано працюють задля порятунку поранених воїнів”, – повідомляє УЗ в своєму зверненні.

Нагашаємо, що українські хакери здійснили кібератаку на сервіси партії “єдина росія”.

Також ми повідомляли, що за рік існування кластеру Brave1 на ньому зареєстрували 1600 оборонних розробок.

Фото: УЗ

Читати далі

Суспільство

Українські дитячі книги потрапили до списку найкращих видань у Японії 

Опубліковано

У Японії було опубліковано список дитячих ілюстрованих книжок, відомий як “Ehon 50”, де були включені дві українські книги: “Куди і звідки” від Романи Романишина та Андрія Лесіва та “Жовтий метелик” Олександра Шатохіна.

Список з’явився на сайті японської Національної шкільної бібліотечної асоціації.

Про книгу “Жовтий метелик”

На веб-сайті видавництва “Видавництво Старого Лева” у примітці до книги “Жовтий метелик” Олександра Шатохіна зазначено, що це “тиха книжка”, яка розповідає про життя після війни, про страх і обмежені можливості у такій ситуації.

Уперше книжка вийшла у “Видавництві Старого Лева” у 2022 році. В Японії її надрукувало видавництво Kodansha LTD.

У 2023 році книжка увійшла до переліку 100 найкращих книжок-картинок зі всього світу.

Читати також: Цим їдальням було 50 років. Як у громаді на Волині реформували застарілу систему харчування в школах і садочках

Про книгу “Куди і звідки”

У 2020 році видання від творчої майстерні “Аґрафка” вийшло вперше у друк від видавництва “Старого Лева”. В Японії воно було опубліковане завдяки видавництву Bronze Publishing у перекладі Юкіко Хіромацу. Це видання розповідає про рух та подорожі не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води та планет. Загалом книгу переклали на 15 мов.

Також ми повідомляли, що Нацбанк випустив монету до роковин Чорнобильської трагедії.

Фото: книга “Куди і звідки”

Читати далі

Суспільство

У Києві вперше пройде фестиваль феміністичного кіно: що про нього відомо

Опубліковано

У травні в Києві відбудеться перший феміністичний кінофестиваль “Гаккебуш”, на якому будуть демонструватися фільми, створені жінками. Крім показів фільмів, у програмі передбачені зустрічі з авторськими стрічками та лекціями.

Про це повідомляється на сайті фестивалю.

Про фестиваль

Організатори зазначають, що мета фестивалю феміністичного кіно “Гаккебуш” – надихнути українських режисерок та операторок, що тільки розпочинають свій шлях у кіноіндустрії. Вони прагнуть допомогти їм бути відважними у своїй творчості та знаходити аудиторію, яка їх почує.

Головною метою є створення платформи для нетворкінгу та формування спільноти для постійного творчого процесу.

Події відбуватимуться 11 та 12 травня у Будинку кіно.

Читати також: На честь Дмитра Капранова перейменували вулицю в Конотопі

Програма фестивалю

У програмі фестивалю буде представлено 10 короткометражних фільмів. Крім цього, існує можливість подати заявку на показ ігрового або документального короткометражного фільму, проте це можна зробити лише до 30 квітня.

Фільми можуть брати участь у фестивалі, навіть якщо вже мали національну прем’єру, але вони не повинні бути вільно доступними в інтернеті або розміщені на стримінгових платформах.

Умови участі:

  • жінка є режисеркою та/або операторкою та/або головною героїнею фільму;
  • тривалість не перевищує 30 хвилин;
  • знято після 1 січня 2022 року.

Фестиваль організовує кіноорганізація “Гаккебуш” за підтримки Національної спілки кінематографістів України й Projector Foundation.

Нагадаємо, що Нацбанк випустив монету до роковин Чорнобильської трагедії.

Також ми повідомляли, що в Польщі в прокат вийде український фільм “Я, Побєда і Берлін”.

Фото: сайт фестивалю

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство4 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: