Суспільство
Активісти створили генератор адресних покажчиків нового зразка (ФОТО)
Громадська організація “Агенти змін” розробила і запустила генератор адресних покажчиків з назвами вулиць і номерами будинків нового зразка. Скористатися ним може кожен охочий.
Про це активісти повідомили у себе на сторінці, передає видання БЖ.
Як зазначається, таблички відповідають новим зразкам з дублюванням всіх написів латинськими літерами. Система дозволяє самостійно створити макет і зберегти його в готовому для друку вигляді.
Читайте також: У Києві встановили лавки-клумби з переробленого пластику (ФОТО)
Як виглядають покажчики?
Покажчики затверджені розпорядженням КМДА. Вони поділяються на чотири види: з назвою вулиці, з номером будинку і стрілками, з номером будинку без стрілок і вертикальні з назвою і номером. Кожен вид може бути випущений у двох розмірах: для вулиць міського значення і магістральних.
Читайте також: Дорожні знаки здорової людини: на українських шляхах з’явиться нова уніфікована навігація
У майбутньому дизайнери планують розширити список вулиць, а також додати “Помічника”, який дозволить підібрати необхідний тип і розмір покажчика.
“Ми зробили чимало персональних замовлень для всіх охочих розмістити собі нові покажчики: робили макети, розповідали, де розміщувати, та давали контакти виробників. І нам дуже втішно, що люди хотіли розміщувати у себе саме нові покажчики, це справжні агенти змін у Києві. Тож ми створили інструмент, який мали б запустити ще після затвердження — генератор адресних покажчиків, розроблений за власною технологією”, – розповіли в організації.
Дизайнери організації розробили нові зразки вуличних покажчиків за запитом Комунального підприємства “Київжитлоспецексплуатація” у 2016 році. У 2017 було створено посібник з правилами нових адресних покажчиків.
Фото: bzh.life
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі