Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Український виробник поставлятиме до ЄС гірничодобувне обладнання

Опубліковано

Українська компанія Corum Group поставить обладнання для однієї з провідних польських видобувних компаній – Polska Grupa Gornicza. Це відкриває перед українськими машинобудівниками нові можливості по інтеграції в польський ринок.

Як повідомляє прес-служба компанії, це перший для Corum великий контракт на поставку очисного обладнання на польський ринок. Йдеться про 140 секцій механізованого кріплення для шахти. На місцевих шахтах використовуються аналогічні кріплення польського виробництва, проте в PGG вирішили довірити виготовлення цього складного виду шахтного устаткування саме Corum.

“Цей ринок є для нас одним з найбільш привабливих в світлі реорганізації вугільної галузі Польщі, – зазначають у компанії. – Це – показник високої довіри до роботи нашої компанії. У тендері PGG на поставку 140 секцій механізованого кріплення для шахти Sośnica ми конкурували з трьома провідними польськими машинобудівними компаніями і здобули перемогу, запропонувавши оптимальне співвідношення ціна – якість”.

Чим особлива Polska Grupa Gornicza?

Polska Grupa Gornicza – найбільша гірничодобувна компанія в Європі і найбільший виробник кам’яного вугілля в ЄС. Щорічно PGG видобуває 32 млн тонн сировини, яке йде головним чином для забезпечення потреб енергетичного сектору та роздрібного споживача.

Читайте також: Львівський виробник корму для тварин відкриє завод у ЄС

Гірничодобувні райони шахт Polska Grupa Gornicza розташовані в 42 комунах Сілезького воєводства і 3 комунах Малопольського воєводства.

Площа гірничодобувної діяльності охоплює 603 кв. км, а райони видобутку – 665 кв. км. Промислові ресурси становлять 2 910,8 млн т. У компанії трудяться 43 тис. осіб.

Що варто знати про Corum Group?

Corum Group (Corum, Корум Груп) – українська компанія. Виробник устаткування для гірничодобувної галузі України і світу. Входить у фінансово-промислову групу Систем Кепітал Менеджмент.

Читайте також: Запорізький гелікоптер поповнив флот Берлінської вертолітної служби

Точкою відліку в історії компанії вважається 1889 рік. Тоді був створений перший з чотирьох найстаріших заводів компанії “Донецькгірмаш”, який займався ремонтом і виготовленням найпростішого шахтного устаткування.

Corum – один з найбільших виробників обладнання в галузі гірничої видобутку. Їхня техніка працює на гірничодобувних підприємствах в 15 країнах світу. Може добувати кам’яне вугілля, залізну і нікелеву руди, калійні солі, гіпс, цинк, алмази та інші тверді корисні копалини. Серед покупців – більше 30 найбільших видобувних холдингів, в активі у яких 400 шахт і кар’єрів, фабрики, металургійні та машинобудівні підприємства.

[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]

Суспільство

У Києві оцифрували фасад садиби Терещенків: як він виглядає

Опубліковано

Громадська організація «Україна Інкогніта» почала оцифровувати садибу Терещенків, що на бульварі Шевченка, 34, у Києві. У цій будівлі раніше працювало Міністерство шляхів сполучення УНР, а у листопаді 1918 року тут створили Директорію УНР, розповідають у команді.

Про це йдеться на сторінці ГО.

Роботу проводять у рамках проєкту створення цифрових копій об’єктів культурної спадщини Києва за підтримки ДОКС, утім поки що усе роблять власним коштом, кажуть в організації.

Що відомо про садибу

Садиба Терещенків – білий особняк на бульварі Тараса Шевченка, ліворуч від готелю Hilton, стоїть закинутий уже понад 15 років. Він був побудований у 1874–1875 роках і є пам’яткою архітектури місцевого значення. У різний час у період 1879–1903 років в маєтку жила родина Терещенків – нащадків роду промисловців і меценатів.

Нагадаємо, естонський депутат, який збирає гроші на ЗСУ, доїхав на велосипеді до Києва.

Фото: «Україна Інкогніта»

Читати далі

Суспільство

Українським ВПО повернуть виплати: про що варто знати

Опубліковано

Внутрішнім переселенцям, які не пройшли ідентифікацію, після її завершення Пенсійний фонд виплатить пенсії за всі місяці невиплат.

Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

«До 31 березня 2024 р. для пенсіонерів, які стали внутрішньо переміщеними особами до 24 лютого 2022 р., тривав процес проходження фізичної ідентифікації. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи дійсно кошти від держави отримує саме та особа, якій вони призначені. У березні термін виплати пенсії без проходження ідентифікації завершився», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що пенсіонери-переселенці можуть пройти ідентифікацію і зараз, звернувшись особисто до відділення Пенсійного фонду чи до Ощадбанку. Також можна віддалено авторизуватися за допомогою кваліфікованого електронного підпису «Дія.Підпис» на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Читайте також: У Дніпрі в закладах середньої освіти побудують три протирадіаційних укриття

Окрім того, є можливість зробити це за допомогою відеоконференцзв’язку (подати заявку можна на порталі електронних послуг ПФУ або через його контакт-центр за номерами: 0800 503 753, (044) 281 08 70, (044) 281 08 71).

Особи, які перебувають за кордоном, можуть звернутися до дипломатичної установи України для передачі документів через вебпортал ПФУ чи поштою.

Додатково звертатися до органів Пенсійного фонду із заявою про поновлення виплати пенсії, зупиненої через непроходження ідентифікації, не потрібно.

Нагадаємо, Німеччина запускає нову грантову програму для українського бізнесу.

Фото: ПФУ

Читати далі

Суспільство

У замку в Кам’янці-Подільському відкрили виставку «Азов – Янголи Маріуполя»

Опубліковано

В приміщенні Старого замку Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відкрили виставку «Азов – Янголи Маріуполя».

Про це “Укрінформу” повідомили у Кам’янець-Подільській міській раді.

Автором виставки є Віра Литвиненко, мати бійця «Азову» Владислава Литвиненка, відомого як «Вектор», який загинув 23 березня 2022 року від артилерійського обстрілу поблизу драмтеатру в Маріуполі під час виконання бойового завдання.

Експозиція складається з понад 200 інформаційних дощок, на яких представлені світлини, біографії та нагороди за мужність кожного з полеглих захисників і захисниць Маріуполя. Наймолодшому з них було 18 років, найстаршому – 63.

Читайте також: “Це крафт” продовжив реєстрацію на грантовий конкурс “Револьверний Фонд”

«Це історії неймовірних хлопців та дівчат, їхньої жертовності, зрілості та патріотизму. І водночас — історії страждань матерів, дружин, дітей полеглих захисників, для яких, здається, відкрився ще один вид земних тортур, запроваджений біснуватим сусідом. Мета виставки — розповісти кожному українцю про цих героїчних людей, яким довелось вести бій в умовах повної ізоляції без можливості евакуювати цивільне населення», — прокоментував міський голова Михайло Посітко.

Організаторами виставки виступили громадська організація родин загиблих захисників України «Серце Назовні» та державний історичний музей-заповідник. Кам’янець-Подільський став 13-м містом, де експонується виставка, присвячена азовцям.

Вона буде відкрита з 1 травня по 31 серпня.

Нагадаємо, у Сумах розробили концепцію відновлення набережної.

Фото: Укрінформ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство3 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство4 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: