Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Українська платформа Ringostat випустила ШІ для телефонії. Що відомо

Опубліковано

Платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики Ringostat закінчила тестування ШІ, вбудованого у віртуальну АТС, та стала першою українською телефонією зі штучним інтелектом. Українські компанії можуть безоплатно отримати 1 000 хвилин на розмови з клієнтами.

Про це повідомляє ШоТам.

Ringostat анонсував вихід штучного інтелекту для дзвінків у квітні 2023 року. За задумом платформи, продукт має заощадити час бізнесів на оцінку роботи працівників. Зараз ШІ вже повноцінно інтегровано в інтерфейс.

Бізнес зазвичай обробляє щонайменше десятки дзвінків на день, і незрозуміло, які з них потребують втручання керівника. Тому доводиться слухати діалоги вибірково, і так можна пропустити виклики, що потребують уваги та опрацювання помилок. За допомогою ШІ є можливість помітити саме ті дзвінки, які варті уваги керівника.

З квітня і дотепер штучний інтелект проаналізував для одного тільки Ringostat більш як 8 240 дзвінків, сумарною тривалістю понад 510 годин. Це понад 70 робочих днів керівника – якщо вважати, що у цей час він тільки слухав би дзвінки.

Читайте також: Як безготівка робить життя зручнішим. Чотири історії з прогулянки Києвом

Розробники надають можливість українському бізнесу протестувати ШІ, зареєструвавшись на платформі. Для кожної компанії Ringostat виділяє 1 000 безкоштовних хвилин, що еквівалентні 100-200 розмовам, у залежності від їх тривалості. 

Продукт можна використовувати не тільки для відділів продажів. Техпідтримці він надасть дані, як покращити якість обслуговування, а маркетингу дозволить зрозуміти, як клієнти сприймають рекламу та що варто додати в об’яви чи на сайт. 

Як анонсували раніше, ШІ розшифровує діалоги у текст, перекладає діалог з мови комунікації на мову, зрозумілу користувачу, аналізує, фіксує настрій розмови та співрозмовників і надає поради щодо подальших кроків. 

Довідка

Ringostat — це частина Netpeak Group, українська платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики. У портфоліо клієнтів Ringostat понад 1300 компаній, серед яких Peugeot, Mercedes-Benz, Jooble, OLX. 120 топових digital агенцій є партнерами Ringostat і використовують його в роботі щодня.

Нагадаємо, на порталі «Дія» створили освітній серіал про штучний інтелект та опанування ChatGPT.

Також KSE створила сканер штрихкодів, який визначає товари брендів, що досі не вийшли з російського ринку. 

Фото: ringostat.com.

Технології

Як оформити витяг про несудимість через портал Дія: інструкція

Опубліковано

Видача витягу про несудимість у Дії може відбуватися із затримкою. Сервіси МВС перевантажені через поширення в соцмережах неправдивої інформації й створення штучного ажіотажу.

Дія нагадує, як оформити документ через портал та просить робити його тільки за потрби.

Щоб отримати витяг про несудимість у Дії, потрібно:

  • у застосунку перейти в розділ Послуги;
  • вибрати Довідки та витяги — Витяг про відсутність судимості;
  • вибрати тип та мету запиту;
  • заповнити дані про себе;
  • надіслати запит.

Читати також: Міноборони анонсували застосунок Резерв+ для військовозабовʼязаних

“Витяг про несудимість – один із найпопулярніших документів, необхідний у різних життєвих ситуаціях. Попри це, він НЕ потрібен для оновлення військово-облікових документів. Тож нема потреби оформлювати документ просто зараз”, – відзначають в пресслужбі Дії.

Нагадаємо, що в Україні перекладуть 90 книжок завдяки програмі Translate Ukraine.

Також ми повідомляли, що український технологічний стартап отримав грант від USAID.

Фото: Дія

Читати далі

Технології

Міноборони анонсували застосунок Резерв+ для військовозабовʼязаних

Опубліковано

Міністерство оборони запускає мобільний додаток “Резерв+”, який буде доступний для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. Також Міністерство нагадує, що завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію.

Про це повідомляє Міністерство оборони.

Про додаток та новий закон

Від завтра і протягом наступних 60 днів – до 16 липня включно – всі військовозобов’язані віком від 18 до 60 років мають оновити свої особисті дані, такі як мобільний номер, фактична адреса проживання та електронна пошта (якщо є).

Під час оновлення не буде видачі направлень на військово-лікарську комісію (ВЛК), але таке направлення може бути видане в майбутньому за необхідності.

Читати також: Українські підлітки написали книгу про Марс разом з представником NASA

Дані можна оновити будь-яким зручним для вас способом. Це може бути онлайн через додаток “Резерв+”, доступний для завантаження у магазинах додатків App Store та Google Play Market починаючи з 18 травня. Додаток “Резерв+” надає можливість оперативного оновлення даних та доступ до інформації у реєстрі “Оберіг”.

Оновлення також можливе офлайн у Територіальних центрах комплектування (ТЦК) або Центрах надання адміністративних послуг по всій країні. При оновленні через ТЦК буде видано витяг з реєстру, а також відмітка у військовому квитку.

З 18 червня у додатку “Резерв+” з’явиться QR-код, за допомогою якого відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобов’язаного, призовника або резервіста.

Нагадаємо, що в Криму знищили два ворожих винищувача (ФОТО).

Також ми повідомляли, що український технологічний стартап отримав грант від USAID.

Фото: Міноборони

Читати далі

Технології

Українські підлітки написали книгу про Марс разом з представником NASA

Опубліковано

Українські молодь разом з екс-консультантом NASA, Брюсом Каллоу, спільно створили книги про Марс.

Про це повідомляє The Village.

У рамках ініціативи “Україна розмовляє англійською” від ГО “Смарт освіта”, Брюс Каллоу влаштовував зустрічі для дітей, де він розповідав про діяльність Агентства уряду США, космічні місії, життя астронавтів, науку та інше.

Після завершення проєкту Каллоу запросив підлітків приєднатися до написання власних авторських новел про колонізацію Марсу.

  • Першу книжку “Червоний генезис” написали Влад Андрухів (учень восьмого класу) та Ілля Гарбажій-Романченко (учень 11-го класу) з Одеси.

Прочитати книгу можна за посиланням, а послухати – тут.

  • Друга книга має назву “Одіссея Червоного горизонту”, а її авторство належить киянину Іллі Жупанову (учень девʼятого класу). 

Прочитати книгу можна за посиланням, а послухати – тут.

Читати також: Український проєкт про злочини рф отримав срібло на ADC Awards

Про Брюса Каллоу

Брюс Каллоу – канадський експерт і популяризатор науки, який займається консультуванням із комунікацій астронавта NASA, доктора Франкліна Чанга Діаса, що здійснив сім польотів у космос.

Крім того, він також автор книг, викладач та відданий допомагати українцям з моменту початку повномасштабного вторгнення.

Нагадаємо, що український технологічний стартап отримав грант від USAID.

Також ми повідомляли, що в Криму знищили два ворожих винищувача (ФОТО).

Фото: The Village

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство19 години тому

Мріє, щоб про складанку у світі знали, як про LEGO. Як підприємиця з Львівщини 6 років розвиває власний бренд

Колись дядько Юлії сказав їй, що нею обов’язково всі пишатимуться. Жінка довго шукала себе, пробувала...

Суспільство5 днів тому

«Я співаю руками»: як перекладачка жестової мови Уляна Шумило розвиває музичний інклюзив

Вона однією з перших почала перекладати українські пісні жестовою мовою. Найпершими її «ручними каверами» стали...

Суспільство1 тиждень тому

Школа — це не тільки уроки! Це вчителі, які разом зі своїми учнями розвивають малі громади

Їхні учні отримують високі оцінки за сортування сміття, знімають документальні ролики про рідне село та...

Можливості1 тиждень тому

«Хліб був як делікатес»: ця пекарня з Чернігова однією з перших запрацювала після деокупації області. Відновитися допоміг грант

Пекарня «Flavor bakery» майже «однолітка» маленької Соні. Їм обом 2,5 роки. Дівчинка ледь не щодня...

РЕКЛАМА: