Суспільство
Зйомки фільму «Довбуш» Олеся Саніна завершені (ВІДЕО)
Масштабні бої, видовищні масові сцени, небезпечні трюки та мінімум комп’ютерної графіки: кінокомпанія Pronto Film завершила знімальний процес історично-пригодницького екшну «Довбуш» режисера Олеся Саніна.
Про це пише Нове українське кіно.
Останній знімальний блок стрічки завершився наприкінці липня. До завершення фільмування картини, творці презентували офіційне backstage відео, створене на основі матеріалів цьогорічних зйомок. Це вже другий офіційний ролик зі знімального майданчика, представлений протягом тижня.
Як розповідають творці, локації цьогорічних кінозйомок «Довбуша», як і в попередні періоди фільмування стрічки, були дуже різноманітними:
- павільйони київської кіностудії імені О. Довженка,
- історико-архітектурна пам’ятка «Київська Фортеця»,
- Національний музей народної архітектури та побуту України в с. Пирогово (Київ),
- с. Дерев’яне під Обуховим (Київська область),
- околиці села Микуличин на Івано-Франківщині,
- місто Збараж на Тернопільщині.
Читайте також: Що робити з нашестям медуз в Азовському морі? Відповідь мають екологи
Останній знімальний день проходив на натурному майданчику кіностудії Film.UA.
Загальна кількість знімальної команди становить 120 людей. У масових сценах було задіяно понад 1500 людей.
Фільмування відбувалось на природних локаціях (ліси, річка, полонина), в існуючих замках і фортецях, у відновлених будівлях та на побудованих з нуля декораціях.
Динамічний сюжет, масштабні бої, видовищні масові сцени, небезпечні трюки та мінімум комп’ютерної графіки: мало не усі вибухи й постріли у кадрі — справжні.
Читайте також: З’явилася перша серія анімаційної історії гуцулів
На підготовку кожного екшн-епізоду йшло майже місяць: команда розробляла концепції трюків, проводили числені репетиції, тестувала різні технічні пристрої, підбирала спорядження, реквізит, страхувальні тросові системи тощо.
Усе для того, щоб гарантувати безпеку не лише каскадерам, а й акторам. Бо деякі ризикові трюки герої стрічки виконували самостійно.
Сюжет
За сюжетом, події стрічки відбуваються в Карпатах на початку XVIII століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості.
Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.
Автори стрічки
Ролі у стрічці виконують: Олекса Довбуш – Сергій Стрельников, Іван Довбуш – Олексій Гнатковський, Марічка – Дар’я Плахтій, Пшелуський – Матеуш Косьцюкевіч, Княгиня Яблуновська – Агата Бузек, Опришки – Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясиновський, Ростислав Держипільський, Дзвінчук – Олександр Мавріц.
Читайте також: Всі айтівці живуть на Балі? Співзасновник IT-Camp про безкоштовне навчання діток і попит на хороших фахівців
Режисер: Олесь Санін (фільми «Мамай», «Поводир»). Продюсери: Максим Асадчий, Олесь Санін. Співпродюсер: Данило Біляк. Сценаристи: Пол Волянський, Олесь Санін, Василь Портяк, Максим Черниш. Оператор: Сергій Михальчук. Композитор: Алла Загайкевич. Художник-постановщик: Олександра Дробот, Юрій Григорович. Художники з костюмів: Гала Отенко, Марія Керо. Художник з гриму: Ірина Солодовська. Постановники трюків: Петро Треско, Руслан Горілий, Петро Жирун. Кастинг директор: Алла Самойленко.
Кінотеатральною дистрибуцією на території України займаються компанії Кіноманія та Film.UA Distribution. Стрічка створюється компанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Права на показ фільму «Довбуш» придбав телеканал «Україна».
Наймасштабніший український фільм вийде на великих екранах вже восени 2021 року.
Нагадаємо, КІНОКО оголошує конкурс музичних кліпів.
Як ми повідомляли раніше, у Львові запрацює кіношкола для дітей.
Усі фото: cinema.in.ua.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі