Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
meblevyy biznes Dmytro Ihnatov meblevyy biznes Dmytro Ihnatov

NewСхід

Переселенець із Донецька заснував меблевий бізнес і завойовує світ

Опубліковано

Після переїзду до Києва колишній рекламіст із Донецька Дмитро Ігнатов заснував майстерню дизайнерських меблів Cube44, зайняв свою нішу на українському ринку та вже своєю продукцією завойовує світ. Про це повідомляє “Бізнес-Схід”.

Разом з родиною чоловік мешкав у Донецьку, де більше 10 років працював у рекламному бізнесі. Коли ситуація стала загострюватися, Дмитро вирішив переїхати до Києва і вже у столиці продовжити свій рекламний бізнес. Однак, проектів було небагато, а на життя треба було заробляти.

Меблевий бізнес почався в гаражі

Майбутній меблевий бізнес Дмитро розпочинав втілювати у життя в гаражі. Робив з дерева меблі та предмети декору.

 

Читайте також: Житель Константиновки делает бизнес на ореховом варенье

Оскільки грошей було обмаль, то про закупку якісних матеріалів чи розробку складних проектів мова не йшла. Бізнес-модель дуже проста: отримав замовлення, купив на базарі дерево, зробив нескладний диван. Успішні приклади викладав в соціальних мережах, через які і почали приходити нові замовлення. Аби розвиватися далі, Дмитро вирішив створити власний бренд. За словами чоловіка, назва компанії народилась самотужки. Оскільки меблі квадратні, то й в назві з’явилося слово “cube”.

“А четвірки мені завжди приносили удачу, плюс якщо перевернути, то на стільці схожі. Так і з’явився Cube44”, – розповідає Дмитро.

Асортимент майстерні – 100 предметів інтер’єру

Сьогодні в компанії переселенця трудяться близько 10 працівників. Асортимент меблевої майстерні – шість різних колекцій, в яких більше 100 предметів інтер’єру. Матеріали для меблів використовуються в основному українські. Виняток – тканини, які імпортуються з Туреччини. Канали продажів – власний сайт, онлайн та оффлайн партнери. Власних магазинів у компанії немає.

Читайте також: Переселенцы внедряют в Краматорске альтернативное образование

Продукцію Cube44 можна знайти не лише в Києві, а й в Одесі, Харкові, Львові, більше 80% продажів припадають саме на столицю. Влітку 2017 року Дмитро всерйоз замислився над експортним питанням.  Дізнався про можливості, які відкривав для невеликих виробників меблів Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS). Участь у проекті дала можливість меблярам вперше представити свою продукцію на міжнародній меблевій виставці в Торонто в травні 2018 року.

Читайте також: Мариупольчанка зарабатывает на инстабуках

Після участі у виставці у підприємця почалися зустрічі з зацікавленими компаніями з Франції, Німеччини та Польщі. Вони самі вийшли на українців і вже встигли зробити перші замовлення.

Майстерню Дмитра Ігнатова часто відвідують іноземці. Більшість з них зацікавлена у подальшій співпраці, тож підприємець вже розмірковує про подальше розширення виробництва та веде переговори з потенційними інвесторами.


Реклама

NewСхід

Для молоді Донеччини й Луганщини оголосили гранти на навчання

Опубліковано

Молодь Донеччини та Луганщини запрошують взяти участь у відборі учасників нового проєкту «Ініціативи громад для зменшення впливу COVID-19 на постраждалі від конфлікту регіони України».

Щоб посприяти соціально-економічному розвиткові обох областей, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансування Уряду Японії, надасть гранти бенефіціарам, які прагнуть реалізувати себе в галузі інформаційних технологій.

Ініціатива спрямована на підтримку 60 юнаків і дівчат віком від 18 до 35 років.

 

Учасниками можуть стати внутрішньо переміщені особи або місцеві мешканці Курахівської та Черкаської об’єднаних територіальних громад Донецької області та Білокуракинської та Новопсковської об’єднаних територіальних громад Луганської області.

Читайте такожНе можеш — не плати. Чим особлива школа шиття Tailors School, яку відзначили в ООН

Переможці відбору отримають гранти до $700 у вигляді оплати навчання на професійних курсах із інформаційних технологій та в дотичних сферах, а також ноутбуки для навчання та подальшої роботи.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Однією з переваг буде наявність у кандидата(ки) чіткого плану волонтерского проєкту на користь своєї громади, над яким грантер(ка) працюватиме під час чи після навчання.

Охочі долучитися до проєкту і отримати гранти повинні якомога швидше, але не пізніше 8 серпня 2021 заповнити анкету за посиланням

Докладніше про основні етапи проєкту та вимоги до кандидатів можна дізнатися на сайті Представництва МОМ в Україні.

Відбір учасників програми здійснюється на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей для ВПО та членів приймаючих громад, а також для жінок і чоловіків.

Нагадаємо, на Луганщині в аграрному ліцеї створили навчальну пасіку.

Як ми повідомляли раніше, Посольство США оголосило Програму малих грантів громадської дипломатії.

Головне фото: allthingshair.com.

Читати далі

NewСхід

На Луганщині в аграрному ліцеї створили навчальну пасіку

Опубліковано

У Марківському професійному аграрному ліцеї на Луганщині за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» створили навчальну пасіку.

Про це повідомили у проєкті USAID.

У ліцеї розпочинають підготовку за спеціальністю «бджоляр».

 

Навчальна пасіка вже облаштована, з вересня запрацюють дві лабораторії:

 • «Біологія бджолиної сім’ї, розведення та утримання бджіл, хвороби та шкідники бджіл»;
 • «Медоносна база бджільництва та запилення сільськогосподарських культур бджолами».

Наразі це – єдиний навчальний заклад на Луганщині, де готуватимуть бджолярів.

Проєкт USAID закупив за грантом обладнання: вулики, мікроскопи, воскопрес, медогонки, поїлки, годівниці для бджіл, пасічний інвентар.

Читайте такожМедовий рекорд: українські бджолярі збільшили експорт меду на 45%

Крім того, ще планує закупити пересувний будинок пасічника та платформу для транспортування вуликів.

«Бджолосім’ї нашому закладу подарували місцеві жителі, – розповіла в.о. директора ліцею Олена Бондаренко. – Зараз на нашій пасіці 10 вуликів з бджолами».

Довідка

Грантова й освітня допомога підприємцям на сході України надається проєктом USAID у рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей».

Читайте такожУкраїнські бджолярі зможуть торгувати з Європою на «Медовій біржі»

Нагадаємо, першу партію українського меду експортували до Канади.

Як ми повідомляли раніше, в Україні фермер створив мінізаповідник для диких бджіл.

Усі фото: facebook.com/ERAUkraine.

Читати далі

NewСхід

У Донецькому технічному університеті створять акселератор молодіжних інновацій

Опубліковано

Донецький національний технічний університет підписав грантову угоду «Акселератор молодіжних інновацій в ДонНТУ» з Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України».

Про це повідомив у фейсбуці Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

Для запуску Акселератора Проєкт USAID облаштує дві лабораторії – Лабораторію з прототипування та електроніки і Лабораторію технологічних та інженерних рішень, а також простір для коворкінгу.

 

Сума грантової угоди становить 129 тисяч доларів.

За ці гроші Проєкт USAID закупить:

 • комп’ютери,
 • меблі,
 • 3D-принтери,
 • фрезерний та лазерний верстати,
 • верстаки,
 • плотери,
 • принтери для УФ-друку,
 • столярні та слюсарні інструменти,
 • швейну машинку,
 • фото принтер,
 • набір електроінструментів та інше обладнання для створення прототипів різних виробів та втілення інноваційних ідей.

До діяльності Акселератора залучатимуть викладачів, аспірантів та студентів ДонНТУ.

Грант передбачає, що ДонНТУ розробить та включить до навчальної програми десять нових модулів з інженерних та технічних спеціальностей, наприклад:

 • 3D-моделювання,
 • Інформаційні технології автоматизованого електроприводу,
 • Основи електромеханіки,
 • Програмне забезпечення для автоматизованої електронної системи управління з практичним навчанням на обладнанні Акселератора та впровадженням кращих практик передачі знань.

Читайте такожВтратила свій дім і почала шити піжами. Як переселенка заснувала бізнес у чужому місті

Команда Акселератора пройде навчання на тренінгах та візьме участь у навчальних поїздках до інноваційних просторів в інших регіонах.

Надалі вони використають побачене та набутий досвід у діяльності Акселератора.

Також команда Акселератора буде активно залучена до роботи Платформи трансформації вугільних міст Донецької області, діяльності ІТ-кластерів та впровадження смарт-спеціалізації у регіоні.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей».

Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру.

Нагадаємо, ПРООН оголошує конкурс інноваційних рішень для громад східної України.

Як ми повідомляли раніше, селищу на Донеччині повернули історичну назву Нью-Йорк.

Головне фото: donntu.edu.ua.

Читати далі