Суспільство
Завод «Електровимірювач» у Житомирі запрошує на Відкриті дні Лабораторії звуку
На вихідних, 4 і 5 вересня, у Житомирі презентують свої напрацювання учасники й учасниці двох саунд-резиденцій: V:UNCASE. Return і СИГМА-2021.
Про це ШоТам повідомили організатори.
У програмі: саунд-інсталяції та перфоманси, кураторські екскурсії Галереєю звуку, тематичні воркшопи та електронна live-музика.
Колись однією з основних лінійок заводу «Електровимірювач» були електронні музичні інструменти. Тепер вже другий рік поспіль музична історія заводу продовжується завдяки створеній тут Лабораторії звуку.
Цього року на Вимірювачі відбулися дві саунд-резиденції: індивідуальна — СИГМА-2021, та колективна — V:UNCASE. Return. Талановиті музиканти й музикантки, саунд-артистки й артисти, винахідники й винахідниці досліджували технічний і звуковий контекст заводу і створювали тут свої проєкти.
Читайте також: Що подивитися? Дев’ять найкращих українських короткометражок
На Відкритих днях Лабораторії звуку резиденти й резидентки представлять результати своїх пошуків та експериментів у виставковій та концертній програмах.
Субота, 4 вересня
Відкритий день V:UNCASE. Return.
Початок о 12:00.
Саунд-резиденція V:UNCASE. Return об’єднала 15 учасниць та учасників, що досліджували тему нового у звуці. Саунд-артист(к)и, музикант(к)и, інженер(к)и електроніки, медіахудожники/-ці презентують свої напрацювання у Галереї звуку та вечірній концертній програмі.
Відкритий день V:UNCASE. Return — це висловлювання, яке здійснять резидентки й резиденти за підсумками отриманого досвіду; це діалог, що відбуватиметься між ними та відвідувач(к)ами; це досвід, що дає великий простір для думки і натхнення.
Куратор(к)и проєкту — Олеся Оникієнко і Саша Долгий (ГО «Інститут Звуку») у співпраці з Анною Хвиль.
Неділя, 5 вересня
Відкритий день СИГМА-2021.
Час: 12:00 – 23:00.
СИГМА-2021 — це індивідуальні резиденції, організовані з метою популяризації мистецтва звуку та виявлення нових ςаунд-арт-практик. П’ятеро резидентів отримали власний, особливий досвід взаємодії з Вимірювачем та створили тут індивідуальні й тандемні проєкти на стику мистецтва, музики й експериментальних технологій.
Читайте також: Качова музика та вечори біля моря. Вісім фестивалів цього літа для справжніх музичних фанів
Відкритий день у неділю буде присвячений підсумкам резиденції: відвідувачі побачать, як індивідуальні досвіди учасників помножилися у взаємодії і створили спільну історію СИГМА-2021. У програмі — кураторська екскурсія інсталяціями резидентів, презентації робіт Олександра Сіроуса і тандему Тома Конаті і Юри Тимошенка та концерт експериментальної музики.
Куратор(к)и проєкту — Олександра Халепа (Carbon) та Олександр Гузєєв (Важка Культура / Heavy Culture).
Проєкт «Лабораторія звуку» у 2021 році став можливим завдяки партнерству інноваційного парку «Вимірювач», платформи «Острів», TCM Audio, заводу «Електровимірювач» та підтримці Українського культурного фонду.
Вхід: довільний внесок.
Детальна програма буде анонсована у соцмережах заходу.
Нагадаємо, Takflix випускає музичний фільм «Вусатий фанк» онлайн.
Як ми повідомляли раніше, українка зірвала овації на найпрестижнішому оперному фестивалі світу.
Суспільство
Про ініціативу
Стіни, які розповідають історії
Коментарі
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі