Суспільство
Запустили освітній серіал про кредитну історію та чому це важливо
Дія.Освіта створила освітній серіал про кредитну історію. Він розповідає, як фінансові установи оцінюють кредитоспроможність, де зафіксована кредитна історія клієнтів та чи можна зрозуміти, чи видадуть вам банки кредит.
Про це повідомили у телеграмі Дія.Освіта.
У форматі дружньої розмови фінансова експертка пояснить, що таке кредитна історія і як вона впливає на кредитний рейтинг. І дасть поради, як підтримувати їх у хорошому стані.
Чому це важливо?
Ви зрозумієте, чим займаються кредитні бюро і до яких даних вони мають доступ.
«З отриманими рекомендаціями зможете ліпше захистити свої персональні дані та відстежити шахрайство в кредитній історії. А також дізнаєтеся, як діяти, якщо ви постраждали від шахраїв і на ваше ім’я взяли кредит», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: «Маєте мінус на карті? У мене 85 тисяч». Як закрити борги за допомогою фінансової грамотності і тік-току? Ділюся власним досвідом
Кредитна історія — це досьє людини з інформацією про всі взяті кредити. Саме ці дані враховує кредитор, щоб визначитися, чи варто видавати клієнту позику. Як не втратити на кредиті та побудувати гарні відносини з банком, розповідаємо в освітньому серіалі.
Переглянувши серіал також можна дізнатися:
- як працюють кредитні бюро
- чому кредитна історія та кредитний рейтинг важливі
- як захистити себе від кредитного шахрайства.
Як переглянути?
Також у серіалі експерти діляться порадами з фінансової грамотності. Дивіться за посиланням.
Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія Освіта за підтримки програми IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання» у партнерстві з Фондом Ефективного Врядування Великобританії (GGF), Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та Українським Бюро кредитних історій.
Нагадаємо, в Україні стартував новий проєкт з фінансової грамотності для людей старшого віку.
Раніше ми розповідали, що Дія.Освіта запустила новий освітній серіал про роботу на АЗК.
Фото: osvita.diia.gov.ua.
Суспільство
Виклики: бракує фінансування та якісного обладнання
Рішення: співпраця з міжнародними партнерами та сусідніми громадами
«Сьогодні ми повністю забезпечуємо свої потреби в енергоносіях завдяки співфінансуванню з сусідніми громадами. Також ми знаємо, що можемо розраховувати на підтримку громад у ремонті чи при якихось аварійних ситуаціях», — впевнена Ольга Виходцева.
Коментарі