Суспільство
Запрацював онлайн-реєстр артезіанських свердловин
Державна служба геології та надр відкрила загальний доступ до нового електронного реєстру артезіанських свердловин в Україні.
Про це повідомляє пресслужба Держгеонадр.
За інформацією, Державний реєстр артезіанських свердловин розроблено відповідно до постанови Уряду #963, сервіс міститиме інформацію про всі артезіанські свердловини. Наразі у реєстрі є інформація про 863 об‘єкти.
«Триває наповнення реєстру відповідно до даних паспортів свердловин, які є у розпорядженні Геоінформу, а це близько п‘яти тисяч документів, згодом усі вони будуть внесені до онлайн-реєстру», — повідомив виконавчий директор ДНВП «Геоінформ України» Павло Бовсунівський.
Читайте також: З ароматом вина, Києва або тютюну: 8 українських виробників свічок
Відповідно до оцінок, в Україні працює понад сто тисяч артезіанських свердловин. Планується, що дані щодо кожної з них будуть поступово внесені до відкритої бази даних.
Онлайн-реєстр має зручний інтерфейс та можливість розширеного пошуку об‘єкта за різними фільтрами. Також пропонують користувачам аналітику щодо роботи артезіанських свердловин в Україні. Реєстр має прив‘язку до ГІС-системи, тобто усі артезіанські свердловини відображаються на карті. А найголовніша його перевага у тому, що водокористувачі самостійно можуть вносити дані про свою свердловину, пройшовши автентифікацію через сервіс ID.gov.ua.
«Запуск роботи реєстру є важливим кроком до цивілізованого надрокористування, адже вода — стратегічний ресурс», — підсумував голова Держгеонадр Роман Опімах.
Читайте також: Як допомогти «стареньким»: 5 організацій, що піклуються про літніх людей
Нагадаємо, у Маріуполі фахівці з Франції визначають місце побудови водоочисного заводу.
Головне фото: novograd.city.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі