Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-30

Залишаємось тут

Ресурс 16

Історії незламності та єдності українців. У межах спецпроєкту «Залишаємось тут» ШоТам розповідає реальні історії вдалої інтеграції російськомовних переселенців у нові громади на заході України. Ми показуємо, як регіони допомагають тим, хто опинився в складній ситуації, покинув домівку або втратив її через російські обстріли. Крім того, спецпроєкт передбачає серію матеріалів про евакуацію українських підприємств та їхню підтримку з боку громад.

 

*Проєкт створений за підтримки UCBI

Відео

Ресурс 17

Альбіна Осатюк

Альбіна Осатюк все життя прожила у міській квартирі, а тепер вміє білити і навіть розписувати стіни, ліпить вареники на замовлення і мріє розводити кіз…

Як родинна майстерня Woodlike тікала від війни

Вони створили пазл, що став медитацією на Перемогу для українців у всьому світі — мапу Соборної України, яку можна зібрати, а потім ще й вишити. Така є навіть у посла Кореї в Україні.

Його зброя – це саксофон

Юний саксофоніст з Генічеська Sinesia Sax підкорив соцмережі, коли зіграв на блокпосту окупантів у Василівці. Як 13-річний юнак придумав допомагати нашим захисникам із ЗСУ.

Ця кав’ярня — незвичайна

Тут дніпряни пригощають військових і переселенців кавою та збирають кошти на здійснення дитячих мрій. Та головне — це місце стало справжнім магнітом для маріупольців. Сюди йдуть по душевне слово й особливу каву.

БІЛЬШЕ ВІДЕО У FACEBOOK

СТАТТІ

Ресурс 19