Суспільство
За мотивами української книжки створять відеогру
В Україні випустять відеогру за серією книжок-картинок про всесвіт Туконі, яку створила письменниця й ілюстраторка Оксана Була. Про це повідомляє Читомо.
Як зазначається, цого літа Оксана Була разом з командою отримала грантову підтримку від Українського культурного фонду на створення демоверсії комп’ютерної гри про світ Туконі. Це вперше відеогру буде створено на основі всесвіту української книжки-картинки.
«Я люблю розповідати історії за допомогою малюнків, а формат гри надає для цього свої особливі інструменти, яких немає ні в книжці, ані в кіно. Це не краще, чи гірше – це інший своєрідний простір. Саме з цього все й починалось – мені не хотілось «перетворювати книжки в ігри», був сюжет, який я бачила саме як гру», – розповідає Оксана.
Читайте також: Дві українські книжки потрапили у престижну колекцію “Білі круки-2019”
Що відомо про гру?
Відеогра розповідатиме про пригоди Туконі у лісі. В демоверсії гравці матимуть змогу допомогти друзям Туконі у розв’язанні проблем.
Розробники обіцяють показати перші напрацювання вже восени 2020 року. Демоверсія буде доступна для завантаження у Steam для ПК.
Переговори про щодо створення гри почалися ще на початку 2019-го, а протягом року компанія разом з авторкою створили перші концепти сценарію.
До кінця жовтня компанія працюватиме над демоверсією для УКФ, а далі запустить кампанію на Спільнокошті для повної версії. Її планують випустити на ПК та мобільних платформах.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі