Суспільство
Євген Клопотенко потрапив до ТОП-50 людей, які змінюють світову гастрономію
Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко потрапив до списку 50 людей, які змінюють світову гастрономію #50Next.
Про це сам Клопотенко повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
«У мене просто шок. Я серед 50 людей, що змінюють майбутнє світової гастрономії. Я маю щось написати, але не знаю, що зазвичай у таких випадках пишуть. От я у світовому ренкінгу. Я та ще 49 людей з різних країн. Поміж 7 мільярдів. Я плакав, коли дізнався про це. Потім випив ігристого. Трохи розлив на себе, бо руки жесть як тремтіли. Це дофіга більше, ніж просто мрія», – поділився емоціями шеф-кухар.
Читайте також: Як український кухар допомагає школам позбутися «совка» в їдальнях (ВІДЕО)
Шеф-кухар розповів, що автори самі зв’язалися з ним і попросили заповнити анкету.
Клопотенко окремо пишається тим, що він він – єдиний представник у рейтингу з усіх пострадянських країн.
Читайте також: Читати та слухати одночасно. Як українські айтішники створили додаток для аудіокниг Lingart
«Наступний крок – увійти до рейтингу The World’s 50 Best Restaurants та зробити українську кухню однією з найпопулярніших у світі», – ділиться планами шеф-кухар.
Про Євгена Клопотенка
Євген Клопотенко – відомий український кулінарний експерт, шеф-кухар, бізнесмен і телеведучий. Здобув всеукраїнську популярність завдяки перемозі в телепроекті «Майстер-Шеф». Засновник соціального проекту «Нове шкільне харчування» зі зміни культури харчування «Cult Food», співзасновник ресторану «Сто років тому вперед», автор популярного в Україні кулінарного сайту.
Про рейтинг
Щоб потрапити до рейтингу 50 Next, окрім успіхів у популяризації гастрономії, людина має бути молодшою за 35 років або мати менш як 3 роки досвіду в кулінарії.
Читайте також: Кулінарний експерт Євген Клопотенко допоможе реформувати професійну освіту
Нагадаємо, вийшла документальна стрічка про українську ресторанну культуру.
Як ми повідомляли раніше, в їдальнях українських шкіл запровадять нове меню від Євгена Клопотенка.
Усі фото: facebook.com/evgeniy.klopotenko.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі