Суспільство
Воїни 57 ОМБр розбили колону техніки окупантів під Лисичанськом (ВІДЕО)
Військовослужбовці 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка знищили під Лисичанськом на Луганщині колону ворожої техніки.
Відео опублікував на своїй фейсбук-сторінці військовий Артем Миронович.
«Наша чергова маленька перемога! Околиці Лисичанська, колона орківської техніки з 2-х танків та 5-ти БМП не доїхала до місця призначення. Ось так працює протитанкова міна, і рідна 57 омбр! Після чого орки боягузливо рятуються втечею», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: Речі, які допомагають. Як одеський проєкт одягає переселенців і закуповує обладнання в лікарні
Про 57 ОМБр
57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка — військове з’єднання мотопіхотних військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України чисельністю у бригаду. Базується у м. Нова Каховка Херсонської області. Входить до складу ОК «Південь».
Бригада була сформована вже після початку російської агресії, восени 2014 року. Взимку 2015 року підрозділи бригади воювали під Дебальцевим.
Бригада названа на честь Костя Гордієнка — кошового отамана Запорізької Січі у XVIII столітті.
Нагадаємо, підрозділ аеророзвідки «Білий вовк» показав знищення ворожої техніки.
Як ми повідомляли раніше, бійці батальйону Кульчицького знищили позицію окупантів за допомогою БПЛА.
Фото: facebook.com/UkrainianLandForces.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі