Суспільство
Військові навчання на Луганщині: як українські танкісти “ворожі позиції” знищували (ФОТО)
На Луганщині підготовка танкових екіпажів. Задля перевірки готовності танкові підрозділи відпрацьовували практичні дії у нічний та в денний час доби, повідомляє armyinform.com.ua.
Читайте також: Створили перший український ствол для гаубиці Д-30 (ФОТО)
За легендою, один із підрозділів був приведений у бойову готовність та здійснив пересування маршрутом у район очікування. За командою здійснив наступ на позиції умовного противника.
“Знищивши при цьому ворожий ротний опорний пункт, зайняв рубіж із подальшим його утриманням, — розповів керівник навчань Євген Межевікін. — Водночас інший підрозділ як резервний за сигналом вийшов на вогневий рубіж, аби знищити противника або завдати йому максимальних утрат для відновлення положення на передньому краї. Обидва підрозділи завдання виконали”.
Після виконання завдань в темну пору доби танкові підрозділи продовжили відпрацювання виходу з бою із застосуванням маскувальних засобів, аби ввести противника в оману і завдати йому флангового вогневого ураження. На завершальному етапі маневрів танкісти відпрацювали практичне виконання вправ стрільб на місці та у русі.
“На підготовку екіпажу достатньо місяця, але щоб він діяв злагоджено у складі підрозділу — це місяці три, потім достатньо нарощувати потенціал та вдосконалювати навички. Виучка наших танкових екіпажів знаходиться на достатньому рівні, аби виконувати завдання за призначенням, проте вчитися завжди є чого і цим потрібно займатися”, — додав керівник навчань.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі