Суспільство
Відомий американський лікар привіз 5 тис. кровоспинних препаратів для захисників України
У понеділок, 18 квітня, до Луцька прибула партія гуманітарної допомоги зі США. Її привіз та передав власник і офтальмолог-хірург Нью-йоркської клініки лазерної хірургії ока Park Avenue LASEK Еміль Чін.
Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.
«У пакунку — п’ять тисяч кровоспинних препаратів компанії CoAg Medical, які будуть передані військовим на передову. Також Еміль Чін запропонував допомогу з постачанням медикаментів для військових за значно зниженими цінами», – написав Ігор Поліщук.
Читайте також: Тренуємо 700+ людей щотижня. Як засновник FAST Федір Сердюк навчає Сили оборони першої допомоги
У польових умовах такі кровоспинні препарати спиняють кровотечу за 1 хвилину.
Окрім того, пан Еміль Чін пропонує роботу у своїй клініці з пристойним заробітком для офтальмолога-хірурга та секретаря з України. З приводу працевлаштування необхідно звертатися на сайт клініки: parkavenuelasek.com/get-in-touch.
Еміль Чін відомий хірург-офтальмолог із США, який під час теракту 11 вересня 2001 року одним із перших прибув до веж-близнюків на допомогу постраждалим.
«Сьогодні я вирушаю до Львова, незважаючи на попередження про обстріли і вибухи. Під час терористичного акту 11 вересня я також залишався у Нью-Йорку і був одним із небагатьох лікарів, які допомагали у цій ситуації», – сказав Еміль Чін.
Еміль Чін зазначив, що йому приємно допомагати українцям і попросив озвучити нагальні потреби у медикаментах. Окрім цього наголосив, що раніше виступав на CNN, Discovery та інших каналах США, тому може допомогти із поширенням будь-якої інформації, яка може прозвучати на американському телебаченні.
Нагадаємо, із Франції в Україну доправили 28 реанімобілів.
Як ми повідомляли раніше, британці зібрали гроші на 30 броньованих «швидких» для України.
Фото: lutskrada.gov.ua.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі