Суспільство
«Вдягни українське мистецтво»: оголосили конкурс на створення модної колекції одягу
У Києві триває прийом робіт молодих художників для участі в конкурсі на створення нової колекції принтованого одягу від київського арт-бренду OVERALL.
Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Проєкт «Вдягни українське мистецтво» стартував за підтримки Українського Культурного Фонду та представлятиметься на Ukrainian Fashion Week (UFW) вже у вересні 2021 року.
Зазначається, що подібні колаборації моди та українського арту – це про трансляцію цінностей, що об’єднують і мистецтво, і людей, які його створюють.
Читайте також: Топ літніх локальних фестивалів від ШоТам в Україні (ВІДЕО)
У рамках проєкту «Вдягни українське мистецтво» 29 липня оголосять 10 переможців, чиї роботи розмістять на одязі та продемонструють на модному показі в рамках UFW.
Заявки приймають від українських митців зі всього світу віком від 18 до 35 років.
«Працюючи в колаборації з українськими митцями, вже рік ми отримуємо десятки листів від наших художників, які проживають за кордоном: у Німеччині, Італії, Іспанії, навіть Австралії. Усі вони також є частиною нашої культури, тож цілком логічно, що ми запрошуємо до участі в конкурсі і їх. Не менше 5 переможців із-за кордону ми запросимо до України, забезпечивши їм переліт», – говорить засновниця бренду OVERALL Анастасія Браткова.
Як взяти участь?
Для участі в конкурсі необхідно мати: досвід художньої практики та опис роботи та фото.
Заявки просять заповнювати у google-формі на сайті бренду за посиланням.
Дедлайн прийому заявок – 28 липня. Із митцями, чиї роботи будуть відібрані для створення колекції, організатори зв’яжуться особисто.
З кожного продажу автори отримуватимуть роялті згідно з підписаним ліцензійним договором та подарунок – комбінезон від OVERALL із власною картиною чи фотороботою.
Нагадаємо, митців закликають долучитися до національної арт-події Молодь inUA.
Як ми повідомляли раніше, в Україні започаткували мистецький фестиваль «Перезавантаження».
Головне фото: kyivcity.gov.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі