

Економіка і бізнес
В Україні заснували громадську спілку з розвитку криптовалют
У Києві створили громадську спілку «Віртуальні Активи України», основною метою якої є розвиток ринку віртуальних активів в Україні і його інтеграція у світовий криптовалютний ринок.
Про це пише nachasi.com.
Генеральним директором і головою ради директорів ВАУ обраний директор громадської організації Blockchain4Ukraine Костянтин Ярмоленко, а пост глави наглядової ради очолив глава міжфракційного об’єднання народних депутатів України Blockchain4Ukraine Олексій Жмеренецький.
Читайте також: Велосипеди, шерпи і кладовище кораблів. 7 нових маршрутів Чорнобильською зоною
“Наша мета проста — легалізувати віртуальні активи в країні й зміцнити світове лідерство України. Ми хочемо впровадити технологію блокчейн до державних реєстрів та запустити механізм токенізаціі державних і корпоративних активів для залучення інвестицій в економіку України, яка сильно постраждала від пандемії коронавірусу” – відзначив директор громадської організації Blockchain4Ukraine Костянтин Ярмоленко.

Раніше, у вересні 2020 року, аналітична компанія The Chainalysis своєму дослідженні Global Crypto Adoption Index 2020 повідомила, що Україна стала світовим лідером із використання населенням криптовалют.
Читайте також: Новий рік у Києві. Як святкуватиме столиця в умовах пандемії
Згідно з повідомленням Міністерства цифрової трансформації України, високі показники України на ринку віртуальних активів пов’язані з великою кількістю блокчейн-розробників (ТОП-3 у світі), з високим рівнем цифрової обізнаності громадян, а також зі значною кількістю підприємців, котрі працюють на міжнародних маркетплейсах, де використовуються віртуальні активи для розрахунків.
Україна займає одне з лідируючих місць серед країн Європи за кількістю людей, котрі знайомі з криптоіндустрією й торгують криптовалютою. Для Binance Україна є одним із пріоритетних ринків. Ініціатива зі створення громадської спілки «Віртуальні активи України» буде ще більше сприяти популяризації криптовалют у країні, розповсюдженню технологій, а також створенню сприятливого ділового клімату для місцевої криптоспільнотиГліб Костарєв, Директор Binance у Східній Європі
Про організацію
«Віртуальні Активи України» (ВАУ) — це нова громадська спілка України, метою роботи якої є запуск і розвиток ринку віртуальних активів в Україні. Членами ВАУ зможуть стати юридичні особи резиденти й нерезиденти, які працюють або збираються вести діяльність на українському і світовому ринках віртуальних активів.
Читайте також: Земельна реформа. Які нові норми підтримує уряд
Популяризація ринку віртуальних активів у ЗМІ та соціальних мережах, впровадження технології блокчейн до державних реєстрів, токенізація державних і корпоративних активів, залучення фіатних і криптоінвестицій в економіку для подолання пандемії коронавірусу, національний токен і багато іншого — це пріоритети діяльності ВАУ.
Нагадаємо, в Україні планують легалізувати майнінг криптовалют за 2-3 роки.
Як ми повідомляли раніше, Нацбанк завершив розробку українського аналогу біткоїна.
Усі фото: nachasi.com.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay