Суспільство
В Україні запустили гарячу лінію юридичної допомоги для жінок із родин військовослужбовців
Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безоплатну гарячу лінію юридичної допомоги для жінок із родин військовослужбовців.
Про це повідомляє ШоТам.
Гарячу лінію запустили на базі платформи юридичної допомоги для військовослужбовців, що працює в освітньому центрі з квітня 2023 року. Усі звернення розглядають кваліфіковані юристи з багаторічним досвідом роботи.
Донедавна наша гаряча лінія центру фокусувалася саме на військовослужбовцях.
«Але так само активно звертаються й жінки із родин військовослужбовців. Так, їхні запити не завжди пов’язані із військовим правом, але це не означає, що вони менш важливі. Саме тому ми створили окрему гарячу лінію – аби допомогти тим, хто чекає на наших воїнів вдома і потребує правової підтримки», – розповідає директор гарячої лінії юридичної допомоги Гончаренко центру Микола Брюховецький.
Читайте також: Мультики про Пташку з Азовсталі, острів Зміїний і не тільки. Як дитячий канал «Хмаринка» популяризує мультики українською
За його словами, на гарячу лінію можна звертатися з будь-яких юридичних питань: як військового, так і цивільного права. Крім того, жінки з родин військовослужбовців можуть отримати юридичну допомогу як у телефонному режимі, так і в форматі онлайн-конференції на базі Гончаренко центрів по всій країні.
«В усіх наших центрах вже діє програма підтримки жінок із родин військовослужбовців “Плюс-Плюс”. Тому один із варіантів – це звернутися до простору та заповнити форму для онлайн-консультації. Такий формат допоможе нашій команді завчасно підготувати відповіді та обговорити запити більш конкретно», – додає Брюховецький.
Гаряча лінія первинної юридичної допомоги для жінок із родин військовослужбовців працює за номером +38 (067) 204-22-07 по буднях з 09:00 до 18:00. Для консультації в форматі онлайн-конференції жінкам із родин військовослужбовців необхідно зареєструватися за цим посиланням.
Також свої звернення можна надсилати на електронну пошту lawyergoncharenkoua@gmail.com.
Довідка
«Плюс-Плюс» – національний проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців від освітньо-культурної мережі Гончаренко центр, що стартував 31 серпня. Пілотними містами стали Одеса, Київ, Подільськ, Миргород та Кропивницький. Згодом організатори запустили програму ще в 17 містах та в онлайн-форматі. Проєкт передбачає комплексні юридичні та психологічні консультації, освітні лекції, майстер-класи та тренінги для матерів, дружин, доньок та сестер військовослужбовців Сил оборони. Участь у проєкті повністю безкоштовна.
Нагадаємо, на Київщині повноцінно запрацював єдиний номер для всіх надзвичайних ситуацій – 112.
Крім того, МЗС за підтримки однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи WhiteBIT запустили чат-бот для допомоги українцям по всьому світу.
Фото: unsplash.com.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі