Суспільство
Запустили безкоштовну онлайн-бібліотеку з сотнями дитячих книжок
Для тих, хто любить читати, хоче закохати дітей в читання чи намагається зберегти контакт з мовою, запустили величезну безплатну онлайн-бібліотеку Library For All. У ній зібрані ліцензовані книги для дітей різного віку.
Про це повідомляється на Facebook-сторінці Library For All.
Бібліотека доступна українською та англійською мовами та містить сотні дитячих книжок.
На маленьких читачів чекає дружній до дітей дизайн: смішні тваринки-аватари та зірка в нагороду за кожну прочитану книгу. У бібліотеці можна знайти:
- Сотні класних дитячих книжок
- Українська та англійська мови
- Дружній до дітей дизайн: смішні тваринки-аватари та зірка в нагороду за кожну прочитану книгу.
Читайте також: Врятували понад 1000 книжок у мішках для зерна. Ця бібліотека на Сумщині пережила окупацію і знову працює
Мета проєкту: дати всім українським дітям доступ до найкращих книжок. Весь контент легальний: ми купуємо ліцензії у правовласників.
Як скористатися платформою
Нагадаємо, у Луганських хабах відкривають куточки дитячої книги.
Також ми розповідали, як 5-класниця з Рівненщини стала амбасадоркою книжкового видавництва.
Окрім того, дивіться відео, як воїн ЗСУ дистанційно керує власним видавництвом.
Фото: Library For All Reader.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі