

Суспільство
В Україні запрацювала новорічна «Online Резиденція»
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Цієї зими українці святкуватимуть Новий рік та Різдво за новими, карантинними, правилами. У таких умовах привнести у дім атмосферу магії та дива нелегко, але цілком можливо, зокрема завдяки новому проєкту від творців легендарних 3D-шоу «Вартові Мрій», 5D-шоу «Winterra» та шоу-казки «Резиденція Діда Мороза на ВДНГ».
Уже в перший день зими, 1 грудня, свої віртуальні двері відчинила новорічна «Online Резиденція» — святкова оселя Ельфів та їхнього Боса, потрапити до якої можна лише завдяки своєму смартфону і не виходячи з дому.
Читайте також: «Не соромимося збирати тару біля смітників». Як в майстерні «Rere:Sklo» дають пляшкам друге життя
«Online Резиденція» — це мультимедійний подарунковий набір для дітей, до складу якого входять елементи необхідні для «телепортації» до Резиденції, а саме:
- універсальні VR-окуляри, які перенесуть дитину прямісінько у епіцентр подій та дозволять переглянути інтерактивну казку від першої особи;
- промо-код до відео у форматі 360°, відзнятого у казковій Резиденції на ВДНГ, яка щороку приймає тисячі гостей зі всієї України;
- подарунок, який маленький глядач спочатку отримає від віртуального казкового Боса, а потім — і у реальному житті одразу по завершенню перегляду;
- а також листівка з покроковою інструкцією, як і коли використати кожен із елементів бокса.
Автором ідеї виступила StageShow Company, яка входить до складу FILM.UA Group. Організатори завдяки інноваційним рішенням та сучасним технологіям подарують тисячам маленьких українців зі всієї країни віртуальну подорож до Новорічної Резиденції.

Читайте також: Якщо не я, то хто? Як відкрити та утримувати притулок для тварин у райцентрі
«Зима – це час магії та незабутніх емоцій, які ми даруємо у наших шоу вже 5 років поспіль. Цьогоріч ми заздалегідь подбали про наших глядачів, які не зможуть приїхати до Києва на новорічні свята. І зробили все для того, аби казка вирушила до них! — розповідає Наталія Гончар, директорка StageShow Company. — Ми впевнені, що невід’ємною частиною якісного продукту є магія, яку можна створити по-різному. У «Online Резиденції» — це магія поєднання технологій, які перенесуть дітей до оселі ельфів».
Отримати бокс-провідник до «Online Резиденції» можна завдяки партнеру проєкту — телеком-оператору Київстар, який надасть скриньку у подарунок до придбаного смартфону в будь-якому із 524 фірмових магазинів Київстар або в інтернет-магазині. А потім усе, що залишається зробити, — взяти в руки смартфон та поринути у казку.
«З розвитком 4G, смартфон став незамінним помічником у роботі, розвагах, відпочинку. Проте нам хотілось дати можливість отримати новий досвід та враження не тільки дорослим, а й їх дітям. Тому ми з радістю підтримали таке нестандартне рішення, яке допоможе дітям відчути новорічну магію, навіть залишаючись удома», — коментує Павло Даніман, маркетинг директор Київстар.

Святкові декорації, веселі Ельфи та чарівники, справжня новорічна магія та багато подарунків — це все чекає на маленьких глядачів в «Online Резиденції» уже цієї зими.
Докладно про проєкт — на сайті rezydencia.online, а також на офіційних сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.
Нагадаємо, на ВДНГ у Києві відкриють зимове містечко з розвагами.

Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
На українсько-польському кордоні планують запустити єдині пункти пропуску.
Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач.
Наразі для того, щоб перетнути українсько-польський кордон потрібно пройти контроль і з боку Польщі, і з боку України. Єдиний пункт пропуску значно пришвидшить перетин кордону.
Зазначається, що угода з польською стороною координаційно погоджена. Попереду підготовка фінального тексту та процес ратифікації. Невдовзі визначать перші пункти пропуску, де запровадять єдиний кордон.
Також єдиний прикордонний контроль планують запровадити з Угорщиною та Словаччиною.
У 2023 році Агентство зосередить свою увагу в першу чергу на модернізації таких пунктів пропуску:
- Польща – Ягодин, Рава-Руська, Краківець, Шегині.
- Румунія – Дякове, Порубне, Красноїльськ, Дяківці, Біла Церква.
- Словацька Республіка – Ужгород.
- Угорщина – Чоп (Тиса), Лужанка, Дийда.
- Молдова – Могилів-Подільський, Рені.
Нагадаємо, на українсько-румунському кордоні відкрили новий автомобільний пункт пропуску.
Крім того, на кордоні з Польщею запустили пункт пропуску для порожніх вантажівок.
Фото: facebook.com/agency.for.restoration
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
У Києві з 1 квітня до 1 листопада на низці вулиць дозволять підвищення швидкості руху до 80 км/год.
Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.
Зокрема швидкість 80 км/год у період із 1 квітня до 1 листопада дозволяється на таких ділянках доріг:
- Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе);
- Наддніпрянське шосе;
- вул. Саперно-Слобідська (після розвороту за вул. М. Грінченка до Південного мосту);
- Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного);
- просп. М. Бажана від Південного мостового переходу до Харківської площі (у зворотному напрямку від Харківської площі до Дніпровської Набережної);
- просп. Воскресенський (від вул. Воскресенської до вул. А. Навої);
- просп. Р. Шухевича (від Північного мосту до вул. Оноре де Бальзака);
- просп. С. Бандери (від Оболонського проспекту до Північного мосту);
- вул. Набережно-Рибальска (від Гаванського мосту до вул. Електриків);
- автодорога Р-69 до межі м. Києва.
Читайте також: Майбутнє пам’яток – у приватних руках. Хто рятує культурну спадщину України? Історія ініціативи «Спадщина.UA»
Зазначається, що перелік вулиць за результатами обстеження визначила Комісія у складі представників Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, Управління патрульної поліції НПУ у м. Києві, КК «Київавтодор» та КП «Центр організації дорожнього руху», КП «Київпастранс» та КП ШЕУ районів.
Наголошується, що ці вулиці мають якісне дорожнє покриття, відбійники, надземні та підземні пішохідні переходи, що дає змогу пересуватись швидко та безпечно.
Нагадаємо, в Ужгороді встановили перші камери, що фіксують перевищення швидкості авто.
Також ми повідомляли, що у столиці на Печерську облаштовують безбар’єрні тротуари.
Окрім того, у Дніпрі з’явився світлофор зі смайликом, що котролює швидкість руху водіїв.
Фото: wikimedia.org.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Бійцям Держприкордонслужби вдалося приземлити «шахеда» зі стрілецької зброї, що летів у напрямку Чернігова.
Про це повідомили у телеграм-каналі ДПСУ та опублікували відео роботи бійців.
«Військові довели, що безпілотники все ж реально збивати стрілецькою зброєю, проте головним успіхом завдячують злагодженій роботі команди», — йдеться у повідомленні.
Ворожий БПЛА збили на висоті 100-120 метрів.
Дивіться відео: Дружина військового шиє спорядження для захисників
«Поступила інформація від чергового, що в Україну з північної сторони залетіли шахеди. Наша вогнева група висунулася на позиції. Напрямок був на Чернігів, він міг змінити напрямок на Київ. Ми завчасно його побачили і відкрили вогонь на враження», — керівник вогневої групи «Скорпіон».
Відзначимо, що Державна прикордонна служба України — правоохоронний орган спеціального призначення, на який покладаються завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону України та охорони суверенних прав України в її винятковій (морській) економічній зоні.
Нагадаємо, на Донеччині прикордонники збили ворожий дрон зі стрілецької зброї.
Також ми розповідали, як прикордонники збили 8 безпілотників російських окупантів за три дні. Один із дронів був зі сльозогінною гранатою К-51.
Фото: скриншот із відео.