Суспільство
В Україні започаткували освітній марафон з доброго врядування
В Україні започаткували серію навчально-консультативних заходів під спільною назвою “Освітній марафон з доброго врядування”, пише decentralization.gov.ua.
Зазначається, що започаткували ініціативу Рада Європи, Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) та Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон)
У межах ініціативи вже провели перший захід – Інформаційну сесію “Актуальні питання управління персоналом в органах місцевого самоврядування”, в якій взяли участь представники органів місцевого самоврядування з різних регіонів України.
Наголошується, що одним із пріоритетів НАДС є консультативне і методичне забезпечення органів місцевого самоврядування. Такий освітній марафон – є вкрай важливим з огляду на зростаючий обсяг функцій і повноважень місцевих громад в рамках реформи децентралізації.
Мета
Мета – зробити навчання максимально практичним та корисним для учасників, аби зорієнтувати в багатьох важливих питаннях, які виникають в процесі реформи.
Під час заходу відповіді на запитання представників органів місцевого самоврядування надавала Наталія Гнидюк, експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».
Що обговорювали?
Пріоритетами для висвітлення стали питання законодавчого та організаційного підґрунтя управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування, прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування, кадрового діловодства, моделювання організаційної структури в органах місцевого самоврядування та багато інших, які були узагальнені НАДС.
Читайте також: Причина №17, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо децентралізацію
У Раді Європи вважають, що ефективність реалізації демократичних реформ в Україні, сталий розвиток громад та підвищення добробуту населення України напряму залежить від рівня знань, вмінь та навичок представників органів публічної влади.
Відповідно, започаткований освітній марафон з доброго врядування передбачає безпосередню співпрацю між центральними органами виконавчої влади, регіональними тренінговими центрами, Українською школою врядування та Радою Європи для залучення усіх зацікавлених сторін до створення інструментів та платформ, які сприятимуть професійному розвитку представників органів місцевого самоврядування України.
Читайте також: Шукають авіатехніку на полях та у горах. Як працює Музей загиблих літаків на Львівщині
Нагадаємо, на Дніпропетровщині запрацював молодіжний медіа-центр.
Головне фото: uplan.org.ua.
Коментарі